• טיולים מאורגנים לדרום אמריקה

 • טיולים לדרום אמריקה

 • ברזיל וארגנטינה

 • ברזיל וארגנטינה - כולל הקרנבל בריו

 • טיול מאורגן לדרום אמריקה, חוויה מדהימה

  דרום אמריקה, היא יעד מועדף לא רק על מוצ’ילרים אחרי צבא אלא על מטיילים בכל הגילאים. ביבשת הרביעית בגודלה ישנו מגוון נופי עצום: כאן נמצאים המפלים השוצפים בעולם, מפלי האיגואסו, וכאן גם נמצא המדבר הצחיח העולם, מדבר אטקמה. כאן נמצא מישור המלח הגדול בעולם, סלאר דה אויוני, וכאן נמצא גם אזור הביצות הגדול בעולם, הפנטנאל. בנוסף אפשר למצוא בדרום אמריקה חופים טרופיים, קרחונים עצומים, הרי געש, וכל זה בלי לדבר על התרבות העירונית הבליינית והקולינרית המשגשגת. אם אתם מחפשים יעד רחוק יותר, שונה ומרתק, אין ספק שכדאי לכם לחשוב על טיול מאורגן לדרום אמריקה. מסלולי הטיול שלנו כוללים מדינות מרתקות כמו צ'ילה, פרו, ארגנטינה ועוד.
   

  כל היתרונות של טיולים מאורגנים לדרום אמריקה 

  אם אתם מתלבטים בין טיול מאורגן לדרום אמריקה ובין נסיעה עצמאית, בהחלט אפשר להבין את הדילמה שלכם. יש אנשים שרגילים ואוהבים לטייל רק בצורה עצמאית ואילו אחרים דווקא רגילים לנסוע במסגרת טיולים מאורגנים, כך שברור מדוע אתם מתלבטים מה יכולה להיות האופציה הכי טובה שיש. היתרון הבולט ביותר של בחירה בטיול מאורגן הוא הנוחות בכך שלא צריך להתעסק עם בירוקרטיה ותכנון לוגיסטי ולו”ז של הטיול. המדריכים המנוסים והמקצועיים של נתור יסדרו לכן מראש כרטיסי טיסה במחירים הנוחים ביותר, מלונות נוחים ומרכזיים, ימליצו לכם על המסעדות הכי שוות ויסדרו לכם מראש את הביקורים במוזיאונים ובאתרי תרבות אחרים. 
  טיול מאורגן משמעותו גם ניצול מקסימלי של הזמן וההזדמנויות לראות אטרקציות. מדריך של נתור יכול לסייע לכם גם עם נסיעות פנים יבשתיות ועם תקשורת עם המקומיים.
  .

  איך לבחור את חברת הנסיעות שלכם? 

  זה לא סוד שיש הרבה מאוד חברות של נסיעות בישראל שמהן תוכלו לקבל שירות והדרכה במסגרת טיולים מאורגנים לאירופה, לדרום אמריקה וליעדים אחרים. עם זאת, לא כל החברות האלה מספיק מקצועיות ולא בכל המקומות הללו מעסיקים מדריכים מנוסים. לכן חשוב לבדוק את כל הפרטים לפני שאתם בוחרים לכם חברת נסיעות, כי המטרה היא הרי לחזור עם טעם של עוד. בוודאי תרצו להרגיש שאתם מקבלים את הכי טוב שיש וזה אומר שכדאי לברר, בין היתר, מה חושב מי שכבר יצא לטיול עם חברת הנסיעות המדוברת. חוות דעת כאלה ניתן לקרוא היום אונליין בקלות כך ששווה לכם להשקיע בנושא, לעשות מספר בירורים וכך לבחור את הטוב ביותר שקיים בתחום הזה.