• טיולים מאורגנים לצ'ילה

 • טיול מאורגן לצ'ילה

  טיול מאורגן בצ'ילה מציע למבקרים פיורדים מטריפים, אגמים, הרי געש, קרחונים, איים רבים וטבע עוצמתי ומרתק. צ'ילה, המדינה הארוכה בעולם, מתארת את עצמה כמדינה "תלת יבשתית". כמדינה ארוכה היא מכילה בתוכה מספר תנאי קרקע ואקלים שיוצרים אורח חיים ייחודי בכל אזור. הראשון הוא "צ'ילה היבשתית", רצועה צרה וארוכה של קרקע הגובלת בפרו, בוליביה וארגנטינה. אזור זה נחשב גם לחלק מ- "טבעת האש", שם תואר לאזור המזוהה עם פעילות געשית ורעידות אדמה חזקות. החלק השני של צ'ילה הוא קבוצת איים געשיים המכונים ארכיפלג "חואן פרננדס", והחלק השלישי הוא קילומטרים רבועים מאנטרקטיקה.

  המבנה הייחודי של צ'ילה ואורך המדינה מייצרים מזג אוויר משתנה מיעד ליעד בהתאם לאזור והאקלים הסביבתי. אין ספק שטיול מאורגן בצ'ילה מרכז עשרות חוויות במדינה קטנה אך עשירה באוצרות טבע, נופים והיסטוריה. היתרון הגדול למטיילים במדינה ובעיקר במסגרת טיולים מאורגנים לצ'ילה הוא החיבור הרציף בין צ'ילה לארגנטינה כך שניתן לזגזג בין גבולות המדינות וליהנות מטיול משולב עשיר באתרים אטרקטיביים וחוויות.

  סנטיאגו דה צ'ילה – עיר הבירה

  מרבית האזרחים בצ'ילה הם ממוצא ספרדי – אירופאי והשפה השולטת היא הספרדית עם ניב מקומי שהתפתח במרוצת השנים. מרכז המדינה מתנהל בבירה סנטיאגו שמזכירה את הבירות האירופאיות המוכרות לנו. סנטיאגו נחשבת למרכז החקלאי-כלכלי של המדינה ומרבית תושבי צ'ילה גרים בה. למטיילים בצ'ילה, סנטיאגו היא בעיקר עיר מעבר מרעננת המחזירה אתכם למטרופולין גדול ומתועש  אחרי ביקור בכפרים ועיירות קטנות.

  הקארטרה אוסטרל ופטגוניה

  הדרך המכונה "קארטרה אוסטרל" מוכרת בעיקר לתרמילאים הצעירים שעוברים את מרביתה  בטרמפים וחווים אירוח מקומי בכל עצירה. ישנם אזורים קסומים רבים בחבל פטגוניה. פטגוניה היא אזור ציורי בו ניתן לצפות בחיבור של הרי האנדים המושלגים היורדים אל האוקיינוס. בפטגוניה קרחונים עצומים, אגמים, יערות גשם ועוד. אחד האתרים המוכרים ביותר בפטגוניה הוא "טורס דל פיינה", פארק מרהיב המשלב מראות ייחודיים של סלעים אפורים ענקיים, צמחייה צפופה ומים זורמים בשבילים ונחלים. "כוכבי הפארק" הם מצוקי הגרניט הענקיים למרגלותיהם נוצר אגם שמימיו נראים כמי טורקיז. על שם סלעי הגרניט מכונה האתר "טורס דל פיינה". אל מול השלגים, ההרים והאגמים בדרום צ'ילה, צפון צ'ילה הוא אזור מדברי עם דיונות גדולות ושטחי חול רבים. בצפון המדינה קשה למצוא אזורים מיושבים ומלבד החולות תוכלו להתרשם משיחי קקטוס ענקיים שצומחים בשטח.
    
  לצפייה בטיולים נוספים לדרום אמריקה - הקליקו