• טיולים מאורגנים לטנזניה

 • טיולים מאורגנים לטנזניה

  היא נמצאת בחלקה המזרחי של יבשת אפריקה ונחשבת לאחת המדינות האפריקאיות המתויירות ביותר. טנזניה, הממוקמת בסמוך לקניה ולאוגנדה היא יעד פופולארי עבור מטיילים רבים המעוניינים לפגוש מקרוב את הקסם האפריקאי, לחוות את התרבות המקומית וכמובן גם לבקר באתרים המיוחדים שבה. חברות טיולים רבות, כמו נתור, למשל, מציעות מבחר של טיולים מאורגנים לטנזניה, שנועדו לכל מי שרוצה להגיע אל המדינה, אך מעוניין לעשות זאת במסגרת מאורגנת ועם מדריכים מקצועיים. 

  מידע כללי על טנזניה

  מי שבוחר לצאת אל אחד מתוך מגוון של טיולים מאורגנים לטנזניה יגלה מדינה מיוחדת במינה. המדינה, שבירתה הרשמית היא דודומה (ולא כפי שרבים טועים לחשוב – דאר א-סלאם), היתה מיושבת בעברה הרחוק על ידי שבטי ציידים, ובעקבות קשרי הסחר עם מדינות אחרות, הגיעה אליה גם האיסלאם ובהמשך גם הגרמנים, שהפכו אותה לקולוניה גרמנית. רק בשנת 1961 קיבלה טנזניה עצמאות, וזאת אחרי שהספיקה, אחר כך, להיות גם בידי הבריטים ולהיחשב למושבה בריטית בתום מלחמת העולם הראשונה. כיום היא, כאמור, יעד אליו מגיעים רבים מכל העולם כדי לחוות את כל מה שיש לאפריקה להציע, וכל מה שיש לטנזניה עצמה להראות ולהציג. 

  אתרים מיוחדים בטנזניה שלא תרצו לפספס

  מלבד התרבות המקומית המרתקת שבה, טנזניה היא מקום מושלם לחובבי הטבע ובעלי החיים. הנה כמה מהאטרקציות הבולטות של המדינה, שהביקור בהם הוא בגדר חובה, וחלקם אף מוצעים במסגרת טיול מאורגן לטנזניה: סרנגטי נחשב לפארק הלאומי המפורסם ביותר של טנזניה, וגם הגדול מבין כולם. אפשר למצוא בו את כל בעלי החיים שתוכלו לדמיין לעצמכם, בעת הביקור בספארי. כמו, ג'ירפות כמובן, אריות, פילים, זברות, היפופוטמים, נמרים ועוד ועוד. 
   
  נגורונגורו הוא אתר נוסף מעניין במדינה. זהו מכתש גדול מאד, בו חיים בני שבט המסאי ובו מסתובבים חופשי גם בעלי חיים שונים. הקילימג'רו הוא אולי אחת האטרקציות הידועה ביותר של טנזניה ועבור רבים גם אחת הסיבות להגיע אליה. זהו פארק לאומי ענק, שבמרכזו הר הקילימנג'רו המפורסם, הנחשב לגבוה ביותר בכל יבשת אפריקה ואליו נוהרים המוני מטיילים שחולמים לכבוש את פסגתו.  
   
  אם אתם רוצים לחוות את כל היופי, שמציעה לכם טנזניה, חברת נתור מעמידה לרשותכם מבחר של חבילות נופש וגם טיולים מאורגנים שיפגישו אתכם עם יעד שכולו קסם אמיתי. טיולים אלה מתאימים לכל מי שרוצה לראות את בעלי החיים של היבשת, להכיר את התרבות המקומית וגם לצאת אל מסלולים בטבע היפהפה.

  מתעניינים בטיולים מאורגנים לאפריקה? הגעתם למקום הנכון, חברת נתור מציעה מגוון ענק של טיולים - למידע נוסף צרו קשר