• טיולים מאורגנים למדינות הבלטיות

 • קסם על הים הבלטי

 • ליטא, לטביה ואסטוניה

 • שטוקהולם וריגה

 • טיול מאורגן לליטא, לטביה, אסטוניה

  ליטא, לטביה ואסטוניה, הממוקמות לאורך חופיו של הים הבלטי, זכו לשם "המדינות הבלטיות" בשל מיקומן וקרבתן זו לזו. עד למאה ה – 19 היו כולן תחת שליטתה של האימפריה הרוסית, אולם לאחר מלחמת העולם הראשונה הפכו לעצמאיות. ישנם לא מעט טיולים מאורגנים כמו אלה של נתור, המשלבים ביקור בכל השלוש, ומפגישים את המטיילים עם הנופים המקסימים שבהן וכמובן גם עם התרבות המקומית המיוחדת.

  מזג האוויר במדינות אלו

  מי שבוחר לקחת טיול מאורגן ללטביה, לליטא או לאסטוניה, יגלה שמרבית הטיולים יוצאים אל מדינות אלו בחודשי הקיץ. בין החודשים יוני לאוגוסט הטמפרטורות במדינות הלטביות חמימות ונעימות ואפשר למצוא גם לא מעט טיולים מאורגנים ללטביה ולשכנותיה המגיעים בתקופה זו ומשלבים שלל של אטרקציות שונות. בתקופת החורף עשוי להיות קר מאד באזור ואפילו מושלג. זו גם הסיבה שפחות עמוס במבקרים ומטיילים בעונה זו וגם הרבה יותר זול.

  אטרקציות מרכזיות שכדאי לבקר בהן

  במסגרת טיול מאורגן לליטא ולמדינות הבלטיות הנוספות אפשר ללמוד לא מעט על התרבות המקומית. טיולים מאורגנים לליטא הם הזדמנות לבקר באתרי הספא המצוינים שיש בה וגם בעיר וילנה המוכרת שיש בה מבחר של אתרים מעניינים, כמו כנסיית אנה הקדושה, שנמצאת ממש במרכזה של העיר העתיקה. מי שלוקח טיול מאורגן לאסטוניה למשל, יבקר ודאי בבירתה של המדינה, העיר טאלין, שיש בה לא מעט מבנים ארכיטקטוניים עתיקים מאד שנשתמרו עד היום. גם המוזיאון היהודי בעיר הוא אטרקציה מעניינת שכדאי לעצור בה והוא מספר את סיפורה של הקהילה היהודית הקטנה שחיה בה לאורך השנים. במסגרת טיולים מאורגנים לאסטוניה וגם ללטביה אפשר לבקר בעיר ריגה, ובמיוחד בחלקה העתיק, שבו לא מעט אתרי מורשת. בית הכנסת של ריגה הוא אתר מיוחד מאד שכדאי לעצור בו, ובעיקר בזכות הסיפורים הרבים שניתן לשמוע עליהם בעת הביקור בו.

  כמו כן באתר נתור תמצאו מגוון טיולים מאורגנים לאירופה במחירים שווים במיוחד.