• טיולים מאורגנים לצ'כיה

 • האימפריה האוסטרו-הונגרית

 • טיול מאורגן לצ'כיה

  צ'כיה נמצאת במרכז אירופה ובירתה פראג ידועה כ"פריז של מזרח אירופה". בצ'כיה אפשר לבקר בכל עת, וזאת בזכות מזג האוויר הנעים בחודשי האביב והקיץ, והחורף המושלג. בצ'כיה נופים כפריים לצד רכסי הרים גבוהים המקיפים אותה מכל עבר. שליש מהמדינה מכוסה יערות ולצידם אדמות ביצה, נהרות ואגמים, מעיינות מרפא ומערות קארסט. בכל רחבי המדינה פזורות טירות רבות, ארמונות וגנים מרהיבים.

  פראג

  טיולים מאורגנים לצ'כיה לא פוסחים על הבירה פראג. העיר היפיפייה והסיור בסמטאותיה העתיקות משרה על המטייל שלווה ורוגע. מכל פינה ניבטת עוד פינת חמד ועוד אתר מעניין. את העיר חוצה נהר הולטבה ועליו ניצב בגאון והדר גשר קרל המפורסם בעולם כולו. בגדה השנייה חולשת על העיר מצודת פראג שנבנתה בימי הביניים והשתמרה באופן יוצא מן הכלל. בטיול בצ'כיה ניתן למצוא אתרי מורשת יהודית רבים, רובם בעיר פראג, כולל בית כנסת שעל קירותיו רשומים מעל 77,000 שמותיהם של קרבנות השואה היהודים הצ'כים. מומלץ לבקר ברובע היהודי יוסיפוב, בבית הקברות העתיק ובקברו של המהר"ל, יוצרו של הגולם מפראג ובבית העירייה היהודי.    
   
  טיול בפראג יחשוף כל תייר גם לשעון האסטרונומי, מה שנחשב לסמלו הגדול ביותר של בירת צ'כיה וכן לפסלו של יאן הוס, עוד אחד מאתרי החובה בעיר. גם הארמון המלכותי המשמש כיום כמוזיאון הלאומי של צ'כיה הוא אחד המקומות הכי פופולריים על ידי מטיילים, כך שגם במסגרת טיול מאורגן לצ'כיה וגם בטיול עצמאי, תמיד יהיה כדאי לבקר במקום.

  קרלובי וארי 

  כשעתיים נסיעה מפראג נמצאת העיירה קרלובי וארי הידועה בשל המעיינות החמים בעלי ריכוז גבוה של מינרלים וסגולות מרפא. לכל אורך המסלול יש ברזים ולידם רשומה מידת החום של המים הנובעים מהמעיין. אפשר לקנות כוסות מיוחדות עם קש ולשתות ממי המעיינות השונים. באתר יש גייזר אשר מתרומם עד לגובה של כ-3 מטרים. למסיירים בעיירה, כדאי להתחיל בכיכר העיר וממנה לרדת אל הטיילת לאורך הנהר. בתי העיירה צבעוניים ומוקפים בתי קפה ומסעדות, פסלים וחנויות. אחת החוויות הגדולות בעיר היא לעלות עם רכבל למגדל דיאנה ולהשקיף על העיירה כולה מלמעלה. יחד עם זאת, חשוב לציין כי ביקור בקרלובי וארי אינו מושלם ללא טעימה של הוופל המסורתי שנקרא אופלטקי, כך שגם אם לא יציעו לכם לטעום זאת במסגרת טיול מאורגן לצ'כיה, מוטב יהיה אם תעשו זאת בזמן החופשי אותו תקבלו. 

  רוצים לדעת מידע נוסף על טיול מאורגן לפראג במחירים משתלמים במיוחד ? צרו קשר באתר ואנחנו נשמח להעניק לכם הצעה שווה.