• טיול מאורגן לגיאורגיה

 • טיולים לגאורגיה

 • גאורגיה יין, טבע ושמחה קווקזית

 • קפיצה קטנה לבטומי

 • טיבילסי, חבל סוואנטי ובטומי - 8 לילות

 • טיבילסי, חבל סוואנטי ובטומי - 6 לילות

 • גאורגיה ואמניה

 • טיול מאורגן לגאורגיה מבית נתור

  מחפשים טיול מאורגן לגאורגיה? נתור מציעה את הטיולים המאורגנים האיכותיים ביותר במחירים אטרקטיביים. 
   
  טיולים מאורגנים לגאורגיה משלבים נופים טבעיים מרהיבים, אתרים היסטוריים מרתקים, מגוון רחב של צבעים, עם טעמים וניחוחות שרק מדינות הבלקן יכולות להציע. הטיולים לגיאורגיה מתאימים לכל הגילאים, וכוללים סיורים בעיר הבירה טביליסי וביקור במעיינות החמים. ובכמו כן נבקר בערים נוספים ברחבי המדינה המציעות חוויות ממערות נטיפים ועד לרכסי הרים מושלגים, ונהרות מרשימים החוצים אותם ויוצרים נוף פסטורלי..

  היכן נבקר בטיול המאורגן לגאורגיה?
   
  מסלול הטיול כולל מספר ימים עמוסי אתרים היסטוריים חשובים. הידעתם שסטאלין, כן זה ששלט בברית המועצות לאחר מותו של לנין, נולד שם? בטיול המאורגן נבקר בעיר גורי בה נולד למשפחה של סנדלר ששורשיה מרדו בגיאורגיה. את הסיפור המלא תוכלו לשמוע בטיול… נראה גם את אתר הפולחן הקדום אופליסציחה הכולל את מערכת המערות העתיקות ביותר בקווקז. נבקר גם בקתדרות והמנזרים המקוריים ונשמע את סיפוריהם המרתקים..
   
  מעבר לחשיבות ההיסטורית של האתרים השונים, ההווה של גיאורגיה מרתק לא פחות. טיול ג'יפים יקח אותנו קרוב להר קזבג ולעיר השוכנת למרגלותיו. נגלה את היופי של הנהרות המקומיים ונבקר באמצעות רכבל בשמורת הטבע בורג'ומרי ונטעם מהמים המוגזים הנובעים בה (יש הטוענים כי למים אלה יכולת ריפוי) וכן נתרשם ממערות הנטיפים המקומיות.
   
  נבקר גם ב"עיר האהבה" סיגנאגי ונטייל על חומותיה, נסייר במצודת נרק'ילה משם נוכל לצפות על טביליסי, ואף נבקר בגרסה הגיאורגית ל"שאנז אליזה" - שדרות רוסטאוולי, הכולל את בית האופרה, מגוון מוזיאונים, תיאטרון ובתי קפה.
   
  היכרות עם התרבות הגאורגית והכנסת האורחים המקומית 
   
  חלק מרכזי מהתרבות הגיאורגית קשור לשתייה בצוותא של יין, עם הגרסה המקומית ל"לחיים" היהודי. בימי הטיול נבקר במסעדות מקומיות ונטעם את המעדנים המקומיים, כאשר מוזיקה חיה בסגנון המקומי מתנגנת ברקע. הנוף האנושי הוא חלק בלתי נפרד מהווי הגיאורגי.
   
  טיול מאורגן לגיאורגיה נע בין העבר להווה, כאשר ניתן לראות בה מקומיים בלבוש מסורתי בכפרים חקלאיים ירוקים הנראים כאילו יצאו משלהי המאה ה-19, ועד לערים המעוצבות בנוף האורבני המוכר של עיר מוכרת. במהלך הטיול נתארח בביתה של משפחה גיאורגית נלמד להכין את הלחם המקומי Deda's Puri.  

  למה דווקא טיול מאורגן לגאורגיה עם נתור?
   
  עולם התיירות בישראל, עוד הרבה לפני כניסת האינטרנט לכל הבית, הובל בהצלחה על ידי חברת "נתור". 35 שנות ניסיון והכרות מעמיקה עם מגוון רחב של יעדים בעולם הופך את חברת נתור לחברה המוערכת והמקצועית ביותר בתחום התיירות. כאשר יוצאים לחופשה או טיול מאורגן בזול עשויים ליפול על מדריכים לא מנוסים, או שינויים תכופים במסלול. עם "נתור" לא נשארים קצוות פתוחים, ואין חוסר ודאות החל משלב ההתארגנות לטיסה הקבוצתית ליעד ועד החזרה הבטוחה הביתה..
   
  נתור מפעילה טיולים מאורגנים לטביליסי במחירים משתלמים, לחצו כאן למידע נוסף על טיול מאורגן לטביליסי