• טיולים מאורגנים לדרום קוריאה

 • טיול מאורגן לדרום קוריאה

  טיול מאורגן לדרום קוריאה הוא חוויה מרתקת ובלתי נשכחת. המדינה אשר שוכנת בין המעצמות סין ויפן מציגה בפני המטייל נופים מדהימים יחד עם תרבות שונה ועשירה. רוב שטחה של קוריאה הררי, ומכל עבר נשקף הצבע הירוק. יערות, סלעים והמון מים שזורמים בשצף בנהרות ובנחלים.

  טיולים מאורגנים לדרום קוריאה יציגו למטיילים מדינה מפותחת ומאד מודרנית. רשת התחבורה מהירה ונוחה, הערים סואנות ומציעות לחובבי האלקטרוניקה שלל גאדג'טים חדשניים מחד, ומאידך מדינה המפארת ומשמרת את ההיסטוריה והתרבות העשירה שלה. למבקרים בדרום קוריאה, חוויה המוגדרת כחובה, היא ביקור בכפרים המסורתיים, המקדשים, טעימה מהאוכל האסיאתי הטעים ופולקלור מיוחד.

  סיאול

  טיול מאורגן לקוריאה כולל ביקור בעיר הבירה הענקית סיאול. בסיאול מתגוררים 10 מיליון בני אדם ויש בה אתרים רבים ומעניינים, אחד מהם הוא ארמון המלך ג'ונבוקונג המרשים, שנבנה בתקופת שושלת ג'וסון ששלטה בקוריאה עד שנת 1910 כאשר קוריאה סופחה ליפן. מידי יום, משעה עשר בבוקר ועד שלוש בצהרים, נערך טקס מרהיב של החלפת משמרות ברחבת הכניסה לארמון. בצמידות לארמון המלך נמצא מוזיאון הפולקלור המציג את אורח החיים הקוריאני. את מרכז העיר חוצה אפיק נחל צ'ונגיצ'ון שנותן הרגשה של טבע בלב העיר. בסיאול עוד מספר אתרים מומלצים לביקור: תצפית לה נאם סאן, רובע בוקצ'ון הציורי, שוק נאמדאמון הססגוני ואזור מיאונג-דונג לקניות ובילוי לילי.
   
  אתר נוסף ומומלץ לא פחות אותו כדאי לבקר במסגרת טיול מאורגן לדרום קוריאה הינו שמורת הטבע היפה הנמצאת בהר סורק, שנחשב מקום קדוש עבור הקוריאנים. כדי לחוות ולהבין את הפולקלור והמסורת הטבועה עמוק בבני העם הקוריאני, כדאי לבקר גם בכפרים מסורתיים ובבתי מלאכה לייצור מסיכות. כמו כן, בדרום קוריאה מספר אתרים שהוכרזו ע"י אונסק"ו כאתרי מורשת עולמיים, לדוגמא מערות סאקוראם ומקדש בולגוקסה. 

  בוסאן

  טיולים מאורגנים לדרום קוריאה כוללים שפע של אטרקציות וערים ססגוניות. אחת הערים הפופולאריות בדרום קוריאה היא העיר בוסאן בדרום המדינה. בוסאן מכונה "סן פרנסיסקו" של דרום קוריאה, והיא העיר המפותחת ביותר כלכלית בכל המדינה. למגיעים לעיר זו מומלץ לבקר במפעל ייצור המכוניות, בשוק הדגים העצום ובכיכר המרכזית המרשימה.    
  גם בבוסאן וגם בכלל, במסגרת הטיול כל תייר יוכל להתוודע אל מטעמי האוכל הקוריאני, אשר זרים לחך הישראלי ואינם דומים למטבחים של השכנות סין או יפן, כשהמאכל הפופולארי במיוחד במדינה הוא הקימצ'י, מאכל אותו אם לא טעמת כאילו לא ביקרת בדרום קוריאה. עוד ארוחה מומלצת היא ארוחת גלבי - חוויה של צליית בשר בגריל שולחני בתוך מסעדה. 

  באתר נתור תמצאו עוד מגוון טיולים למזרח הרחוק, למידע מפורט יותר צרו קשר באתר