• טיולים מאורגנים למזרח הרחוק

 • טיולים למזרח הרחוק

 • וייטנאם וקמבודיה

 • תאילנד למשפחות

 • יפן ממלכת האלים

 • סין

 • טיולים מאורגנים למזרח הרחוק

  טיול מאורגן למזרח הרחוק חוויה בלתי נשכחת

  המזרח הרחוק הפך בשנים האחרונות ליעד מבוקש עבור תיירים רבים בארץ ובעולם. טיול במזרח אסיה מעניק חוויה מכוננת ורבת ממדים, המצליחה לשלב בין נופים ומראות מרהיבים וייחודיים, לבין תרבויות מעניינות וקסומות. מדובר ביבשת הגדולה ביותר בשטח כדור הארץ, שמאכלסת בתוכה כארבעה מיליארד בני אדם וכ-48 מדינות. אסיה מורכבת ממגוון רחב של תרבויות, מנהגים, שפות ומאכלים. ומציעה לתיירים שפע של נופים ומראות עוצרי נשימה. טיולים מאורגנים למזרח הרחוק הם המענה האולטימטיבי עבור אלה המחפשים חופשה המשלבת יופי, הווי, תרבויות, מסתורין, קסם ונופים מרהיבים. חברת התיירות והנופש – נתור, מספקת טיולים מאורגנים למזרח הרחוק, המאורגנים עבורכם מהפרט הקטן ביותר ועד הפרטים הגדולים והמהותיים ביותר.

  טיולים מאורגנים למזרח הרחוק - חוויה קסומה עם נתור

  חברת נתור מעניקה טיולים מאורגנים למזרח הרחוק הכוללים מגוון רחב של יעדים מופלאים ומסקרנים, אשר יצרו את החופשה המושלמת עבורכם!!!
  אתם מוזמנים ליהנות מנופים עוצרי נשימה, אתרים ייחודיים, ארכיטקטורה מרשימה, גנים מרהיבים, ארמונות מפוארים ועוד שלל חוויות ומקומות קסומים. טיולים מאורגנים למזרח הרחוק עם יעדים קסומים


   

  טיפים לטיול מאורגן במזרח הרחוק


  טיפ זמנים: החלטתם לרכוש טיול מאורגן למזרח הרחוק? בשל הטיסות הארוכות ומגוון האפשרויות לטיול – אנחנו ממליצים על טיולים ארוכים, כלומר לפחות עשרה ימים. ככל שתתכננו טיול ארוך יותר – תוכלו לראות יותר. חשוב גם לא להגזים באורך הטיול על מנת לא להתעייף.

   
  טיפ לאופי הטיול: חשוב להדגיש בפני סוכן הנסיעות איזה סוג של טיול אתם מחפשים. כך הוא יוכל לכוון אתכם לטיול הרלוונטי. למשל לאוהבי הטיולים העירוניים נמליץ על מסלול הכולל את הודו וסין. לאוהבי הטבע והמסעות אנשי הטרקים ברמות השונות יהנו כנראה יותר מטיולים באזור המדינות , נפאל, בורמה, וייטנאם, לאוס ותאילנד. למי שמחפש טיול קרוב לים, נכוון לטיול מאורגן שיכלול את הודו, תאילנד, או את וייטנאם בעלת רצועת החוף הצרה, הארוכה והמהפנטת.
  טיפ נוחות: זכרו לבדוק לפני היציאה לטיול איזה סוג שקעים נמצאים בשימוש בכל  מדינה ורכשו אדפטורים בהתאם. הסטנדרט משתנה ממדינה למדינה וחבל לבזבז זמן טיול על קפיצה לחנות חשמל רק כדי שנוכל להטעין את הטאבלט או הטלפון.
  טיפ עונתי: חשוב מאוד להבין מתי כדאי לטוס לכל יעד במזרח הרחוק מכיוון שמדינות המזרח מציעות מגוון נרחב של אזורי אקלים – החל מאקלים דומה לישראל וכלה באקלים טרופי (כמו בדרום וייטנאם, בדרום הודו, בקמבודיה ובסרי לנקה).במדינות בהן העונות נחלקות לשתיים – העונה היבשה (בין דצמבר למאי) והעונה הרטובה (בין יוני לנובמבר). תכננו לטיול המאורגן שלכם מראש להנאה מרבית מאקלים נוח.