• טיולים מאורגנים לשוויץ

 • שוויץ כולל אלזס והיער השחור

 • שוויץ והיער השחור למשפחות

 • היער השחור למשפחות

 • שטרודל משפחתי עם קצפת

 • טיולים מאורגנים לשוויץ

  הנופים הירוקים שלה והשלווה המאפיינת אותה מושכים אל שוויץ מטיילים רבים לאורך כל חודשי השנה. טיולים מאורגנים לשוויץ נחשבים פופולאריים מאד והם מתאימים לכל סגנון של חופשה וגם לכל הגילאים. שוויץ נמצאת ממש במרכזה של אירופה ורמת החיים שבה נחשבת לבין הגבוהות בעולם. מי שלוקח טיול מאורגן לשוויץ יכול ליהנות מאגמים מקסימים, מערים מעניינות וגם מתרבות מקומית מיוחדת.

  מזג האוויר בשוויץ

  מזג האוויר בשוויץ הוא מזג אוויר אירופאי טיפוסי. מי שלהנות מכל מה שיש לשווייץ להציע, יגלה שמרבית הטיולים האלה יוצאים אל המדינה בעיקר בחודשי הקיץ או בעונות המעבר, בתקופת החגים. התקופה הטובה ביותר לביקור בשוויץ היא בין החודשים יוני לאוגוסט, אז הטמפרטורות גבוהות יחסית ואפשר לשלב גם מסלולי טיול רגליים, או באביב או בסתיו, אז המדינה פחות עמוסה במבקרים והמחירים בה גם זולים יותר. בתקופה זו עשוי להיות קריר לעיתים אך כמות המשקעים נמוכה בהשוואה לזו שבחורף. חובבי הסקי ימצאו בשוויץ אתרי סקי מרהיבים כמו סנט מוריץ, צרמט וגם וורביה, הנחשבים ליוקרתיים מאד ומציעים מסלולים ברמה גבוהה.

  מאפייניה של התרבות המקומית

  בשל מיקומה, מאופיינת התרבות השוויצרית בסממנים המזכירים את אלה של התרבות הגרמנית, הצרפתית וגם האיטלקית. טיול לשוויץ הוא הזדמנות מצוינת לטעום את המנות השוויצריות המקומיות ובמיוחד את השוקולד השוויצרי הידוע בעולם כולו. גם הגבינות השוויצריות מצוינות והן מוגשות כקינוח במסעדות רבות. קשה להתעלם גם מהפונדו המוכר לכולנו, שהגיע משוויץ, ומוצע בכל מקום כמעט במדינה. אפשר לאכול אותו עם גבינות ויין, בשרים וגם פירות שונים. הרושטי היא מנה מקומית מוכרת מאד שלמרות שנחשבת לעממית, היא טעימה במיוחד. זוהי לביבת תפוחי אדמה שמוגשת חמה, או כארוחה קלה ומהירה או לצד בשרים כחלק מארוחה מלאה וכבדה יותר.