• טיולים מאורגנים ללפלנד

 • טיול מאורגן ללפלנד - הטיול הבא שלכם

  אוהבים שמיים כחולים משולבים בנוף לבן מושלג? או דווקא מעוניינים לחוות ספורט אתגרי בשלג? לפלנד היא המקום האידיאלי עבורכם. אחד היעדים הנמצאים בעלייה מטאורית בשנים האחרונות באירופה היא אזור לפלנד, כאשר לא מדובר במדינה אחד, אלא לפלנד היא אזור בצפון אירופה המחולק בין ארבע - מדינות שונות פינלנד, רוסיה נורבגיה ושוודיה.

   
  הטיולים שלנו הם בלפלנד הפינית באזור המושלג המדהים בו ניתן לבקר בספארי ולראות מזחלות שלג המונעות על ידי כלבים, ולחוש אווירה שונה לגמרי מהאקלים הישראלי. הפינים הם ידידותיים, ובניגוד למספר מדינות אחרות באירופה אינכם צריכים להכיר את השפה המקומית, קל מאד לתקשר כמעט עם כולם באנגלית.
   

  טיול מאורגן ללפלנד - זוכרים נילס הולגרסן

   
  אם השם לפלנד נשמע לכם מוכר מהילדות הרחוקה, ואתם מעל גיל 35 יכול להיות שתזכרו את הסדרה המצוירת על נילס הולגרסן שעף על גבי אווז ברחבי לפלנד. הסדרה אכן מתחילה מהאזור השוודי של לפלנד והנופים המצוירים בה נראים כהעתק מדויק של המרחבים הירוקים הרחבים, ושל האזורים המושלגים בחורף.
   

  אילו אטרקציות אפשר למצוא בטיול מאורגן ללפלנד

   
  כאשר נוחתים בשדה התעופה בלפלנד מתחילים את הסיור באזור המרהיב הזה בעיר רובניימי, שנמצאת בצפון פינלנד. מרבית הטיולים המאורגנים ללפלנד ייקחו אתכם למוזיאון הארקטיקום המשלב תצוגה אור קולית עם הרצאות מרתקות על מדע וההיסטוריה של המקום. כמו כן ניתן להתרשם בו ממודל של העיר כיום וכיצד נראתה לאחר שגרמניה כבשה את פינלנד במלחמת העולם השנייה.
   
  משם ניתן להמשיך לאטרקציה שהילדים שלכם יזכרו היטב. בזכות השלג באזור ניתן לבקר ב"משרד של סנטה קלאוס" ולהצטלם עם הדמות שכולם מכירים מהסרטים על חג המולד. אמנם אסור להשתמש במצלמות הביתיות אלא רק בציוד היוקרתי במקום (כמובן בתשלום), אך זו חוויה מיוחדת עבור הילדים.
   

  שוברים את הקרח - על אמת

   
  חוויה נוספת שייחודית לאזור היא הפלגה בספינה שוברת קרח. המטרה של הספינה להכין את המסלול הימי עבור ספינות אחרות כאשר היא שוברת את הקרחונים השונים במסלול. הספינה שעשויה מטונות של פלדה בנויה במיוחד על מנת לשבור את הקרח, וכחלק מהטיול המאורגן ללפלנד היא מציגה בפני תיירים את השיטה בה היא שוברת את הקרחונים העצומים. ניתן לבקר גם בחדר המנועים, ולסיום לעלות על אי קרח מיוחד עם בריכה שנוצרה על ידי הספינה ובאמצעות ביגוד מיוחד ליהנות במים הקפואים מפני שהקור יחדור לעצמות.
   

  טיולים מאורגנים ללפלנד - גם לטיול אחרי צבא

   
  חיילים אחרי צבא המעוניינים בטיול מיוחד ולא שגרתי יכולים לבחור בלפלנד כיעד להתנסות בחוויות אתגריות מיוחדות. אופנועי השלג המזכירים מעט רכיבה על טרקטורון הם ספורט אתגרי מקובל באזור. אמנם טיולים מאורגנים ללפלנד ממוקדים בעיקר בטיולים למשפחות אך ניתן לשלב טיול מאורגן עם חוויות באטרקציות המקומיות.
   
  לסיכום, את לפלנד כדאי לבקר עם מדריכים מנוסים בטיול מאורגן ללפלנד, על מנת לא להתהלך אבודים בקור בחיפוש אחר אטרקציות, וליהנות משפע חוויות שרק האזור הארקטי המרהיב הזה יכול להציע. טיולים מאורגנים ללפלנד עם המדריכים הממנוסים של נתור יבטיחו שתגיעו לאטרקציות המבוקשות והנחשבות ביותר, ותזכו להסברים המקיפים ביותר ממדריכים המכירים את האיזור על בוריו.