• טיולים מאורגנים למרוקו

 • ממלכת מרוקו

 • מרוקו הרי המלוכה

 • מרוקו ערי המלוכה

 • טיול מאורגן למרוקו, טיול מרתק עם המדריכים של נתור

  טיול מאורגן למרוקו הוא אחד הטיולים המרתקים ביותר שיש לנתור.
  מרוקו היא רצועת חוף המשתרעת לאורכו של הים התיכון. ב"ממלכה המערבית" תוכלו למצוא שווקים צבעוניים ועמוסי תבלינים, ארמונות מרשימים ואת הרי האטלס. נתור מציעה טיול מאורגן למרוקו עם מדריכים מנוסים המכירים כל פינה בערים ובטבע וכל פיסת היסטוריה. 
   
  מתי לבקר במרוקו?
   
  הזמן האידיאלי לטייל במרוקו תלוי מאוד באזור בו תרצו לבקר. בדרך כלל עונת האביב היא הנוחה ביותר, אך אם ברצונכם לבלות באזור קו החוף תוכלו לעשות זאת לאורך כל השנה. 
  התכנית המובנית במסגרת טיול מאורגן למרוקו מותאמת למזג האוויר ולעונות השנה..
   
  מסע בין קזבלנקה לפס, מרקש והרי האטלס 
   
  חגיגה של ניחוחות וצבעים, אמני רחוב, כלים, ביגוד מסורתי, תבלינים ותוצרת מקומית והמולת העיר - כל אלה יכולים לתאר במקצת את החוויה האוריינטלית והחד פעמית, שתחוו בשוק מרקש. זהו שוק ענק אשר מהווה את לב ליבה של העיר ויעניק לכם חוויה שתעטוף את כל החושים..
  העיר קזבלנקה שוכנת לאורך חופו של האוקיינוס האטלנטי ומשמשת כנמל המרכזי של המדינה. כפועל יוצא מכך קזבלנקה היא גם מרכז התחבורה, הכלכלה, והמסחר שלה. זוהי גם העיר הגדולה במרוקו. בעבר התקיימה בה קהילה יהודית ענפה שהשפיעה רבות על התפתחות המסחר בה. קזבלנקה משלבת אדריכלות מודרניות וקצב של עיר תוססת, ומנגד מציעה ארכיטקטורה עתיקה, שנשתמרה היטב במבניה.
   
  מסלול הטיול עובר גם בעיר פאס שהיא אחת מהערים העתיקות במרוקו והעיר השנייה בגודלה כיום. העיר פאס שימשה גם כבית לקהילה היהודית הגדולה שחיה שם בעבר. ניתן למצוא בה כמה מהארמונות המרהיבים במרוקו שנבנו בסגנון אוריינטלי רווי קשתות ואתרים מורשת מוסלמים רבים. בעיר ניתן למצוא את המדינה - אתר מרכזי בעיר שהתנועה המותרת בו היא רגלית או באמצעות חמור. באזור זה ניתן למצוא תבלינים רבים. עוד נבקר במדרסאת אבו ענאנייה שהוא מסגד קדום מימי העבר, שעדיין מתגוררים בו תלמידי דת ושער העורות, שמסמלים את האיסלם. בפאס יש לא רק מסורת מוסלמית אלא גם מסורת יהודית - ומבסגר הטיול המאורגן נעבור בבית הרמב”ם,. 

  חוויה קולינרית ערבה לחך
   
  החך הישראלי אכן מכיר את מאכלי המטבח המרוקאי:) ועדיין נוכחנו לדעת, שהמבקרים שלנו מופתעים מהעושר, ומבחר הטעמים המקורי. מרוקו מספקת חוויות מרעננות של טעמים וניחוחות.. 
  טיולים מאורגנים למרוקו נמשכים כ 11 לילות ומאפשרים לכם לחוות את הארץ הנפלאה הזאת, לאורכה ולרוחבה. מרוקו היא חוויה אותנטית יחידה מסוגה של טעמים, צבעים, ניחוחות, נופים ואדריכלות, שלבטח יותירו אתכם נפעמים. על אף שרוב האוכלוסייה השוכנת בה מוסלמית, זוהי מדינה מפתיעה ועשירה, שמשלבת בין מודרניות למסורת.
  במסגרת טיול מאורגן למרוקו נבקר בערים רבאט, פאס, קזבלנקה, ואפילו ניתן לצאת לטיול מאורגן למרקש בלבד שם נכיר קצת יותר את ההיסטוריה היהודית הענפה שנשזרה במקום, ונחווה חוויה משולבת של חיים אורבניים מול טבע ישן וחדש. 
  חברת נתור מציעה מגוון עצום של טיולים מאורגנים לאפריקה, למידע נוסף צרו קשר באתר.