תוכן מרכזי,
באפשרותך ללחוץ אנטר כדי לדלג לאזור הבא
 • טיולים מאורגנים למרוקו

 • מרוקו -7 לילות

 • טיול מאורגן למרוקו, טיול מרתק עם המדריכים של נתור

  מדבר סהרה, אוריינטליות, שווקים צבעוניים ועמוסי תבלינים, רחשי העיר, רצועת חוף ארוכה, המשתכרת לאורכו של האוקיינוס האטלנטי, הרי האטלס, אותנטיות, תרבות עתיקה, שנשתמרה, ארמונות מרשימים, ומשהו מוכר מבית אבא, אם זיהיתם, שמדובר במרוקו, הצדק אתכם, ואם כבר לטייל במרוקו, הרי שאין דרך איכותית ואפקטיבית יותר לעשות זאת מלבד בטיול מאורגן למרוקו באמצעות מדריך מקצועי, הבקיא בהיסטוריה, במנהגים ובכל האתרים, שחובה וכדאי לראות.

  מתי לבקר במרוקו?

  הזמן האידיאלי להזמין טיול מאורגן למורוקו תלוי עד מאוד באזור בו תרצו לבקר, בדרך כלל, עונת האביב היא הנוחה ביותר, אך עם ברצונכם לבלות באזור קו החוף, תוכלו לעשות זאת לאורך כל השנה. 
  התכנית המובנית במסגרת טיול מאורגן למורוקו מותאמת למזג האוויר ולעונות השנה.

   

  מסע בין קזבלנקה לפס, מרקש והרי האטלס 

  חגיגה של ניחוחות וצבעים, אמני רחוב, כלים, ביגוד מסורתי, תבלינים ותוצרת מקומית והמולת העיר כל אלה יכולים לתאר במקצת את החוויה האוריינטלית והחד פעמית, שתחוו בשוק מרקש, במסגרת טיולים מאורגנים למרוקו, זהו שוק ענק, אשר מהווה את לב ליבה של העיר, ויעניק לכם חוויה, שתעטוף את כל החושים.
  העיר קזבלנקה, שוכנת לאורך חופו של האוקיינוס האטלנטי, משמשת כנמל המרכזי של המדינה, וכפועל יוצא מכך, מרכז התחבורה, הכלכלה והמסחר שלה, זוהי גם העיר הגדולה במרוקו. בעבר התקיימה בה קהילה יהודית ענפה, שהשפיעה רבות על התפתחות המסחר בה. קזבלנקה משלבת אדריכלות מודרניות וקצב של עיר תוססת, ומנגד מציעה היסטוריה אותנטית, שנשתמרה היטב במבניה.
   
  העיר פאס, אחת מהערים העתיקות במרוקו, והעיר השנייה בגודלה כיום, שימשה גם כבית לקהילה היהודית הגדולה, שחיה שם בעבר, מציעה אף היא היסטוריה מוסלמית, שנשתמרה היטב בבנייה האוריינטלית רווית הקשתות וביקור בארמונות מרהיבים.
  בעיר ניתן למצוא את המדינה, אתר מרכזי בעיר, שהתנועה המותרת בו היא רגלית או באמצעות חמור, באזור זה ניתן למצוא תבלינים רבים. מדרסאת אבו ענאנייה ושער העורות, שמסמלים את האיסלם, מסגד קדום מימי העבר, שעדיין מתגוררים בו תלמידי דת. 
  בפאס נמצא גם בית הרמב"ם. 
   

  חוויה קולינרית ערבה לחך

  החך הישראלי אכן מכיר את מאכלי המטבח המרוקאי, ועדיין נוכחנו לדעת, שהמבקרים שלנו מופתעים מהעושר, ומבחר הטעמים המקורי. מרוקו מספקת חוויות מרעננות של טעמים וניחוחות. 
  טיולים מאורגנים למרוקו נמשכים כ 11 לילות ומאפשרים לכם לחוות את הארץ הנפלאה הזאת, לאורכה ולרחובה. מעניקים לכם חוויה אותנטית, מתמשכת ויחידה מסוגה של טעמים, צבעים, ניחוחות, נופים ואדריכלות, שלבטח יותירו אתכם נפעמים. על אף שרוב האוכלוסייה השוכנת בה מוסלמית, זוהי מדינה מפתיעה ועשירה, שמשלבת בין מודרניות למסורת.
  במסגרת טיול מאורגן למרוקו נבקר בערים רבאט, פאס, קזבלנקה, מרקש, נכיר קצת יותר את ההיסטוריה היהודית הענפה, שנשזרה במקום, ונחווה חוויה משולבת של חיים אורבניים מול טבע, ישן וחדש. 
  חברת נתור מציעה מגוון עצום של טיולים מאורגנים לאתיופיה, כמו כן אצלינו תמצאו מגוון טיולים מאורגנים לאפריקה, למידע נוסף צרו קשר באתר.