• טיולים מאורגנים ליער השחור

 • היער השחור

 • היער השחור למשפחות

 • היער השחור למשפחות

 • היער השחור לדוברי רוסית

 • טיול מאורגן ליער השחור מזמינים עם נתור

  היער השחור, מקום קסום הלקוח הישר מהאגדות. פנינת החמד הירוקה שופעת טבע, עצים, בעלי חיים וחמצן, גובלת בצרפת ובשוויץ ונמצאת בדרום מערב גרמניה. היא מהווה יעד תיירותי פופולארי במיוחד, אשר חולש על 160 ק"מ ומציע לצד מגוון אטרקציות לכל המשפחה גם נוף, חוויה קולינרית יוצאת מן הכלל וקפיצה למדינות השכנות. 

  על טיול מאורגן ליער השחור, משך ומסלול מוצע 

  את היער השחור חווים ברגליים, אבל לא רק בהן, אלא גם דרך שבילי אופניים ועל גלגלי אוטובוס. טיול ליער השחור הוא טיול המותאם למשפחות. הוא כולל ביקורים בפארק אירופה, בערים טרייברג ופרייבורג, עם אופציה לקפיצה קטנה למפלי הריין בשוויץ ולדרך היין בקולמר שבצרפת כך שנראה כי הוא מתאים לכולם! 

  פארק אירופה

  פארק ההרפתקאות הגדול ואם אפשר לומר, למביני עניין, ה six flags של אירופה. פארק הרפתקאות המשלב בתוכו מתקני רכבות הרים מפותלות המתנוססות לגבהים, מתקני ענק ושיט רפסודות, מגלשות מים, מזרקות ענק ומתחם לקטנטנים. כל מתחם מתמקד בעיר אירופית אחרת ומציע חוויה קולינרית תואמת ונופים אופייניים.

  טרייברג

  יום ביקור בעיר טרייברג הפופולארית, הממוקמת במרכז היער השחור. העיר המופלאה הזו מאכלסת בתוכה מפלי מים מהיפים בעולם ומאפשרת טיול בשבילים וגשרונים מסודרים. מלבד המפלים ניתן לבקר במוזיאון היער השחור, המציע תערוכות של אומנות ואלמנטים מקומיים.

  להרפתקנים במיוחד, שטרם שבעו מפארק אירופה המופלא, מוצעות פעילויות אומגה ביער, ב7 קטעים באורכים משתנים. טריברג היא גם בירת שעוני הקוקייה העולמית, במרכז העירוני ניתן למצוא את חנות 1,000 השעונים, המייצרת (עדיין!) שעוני קוקייה אותנטיים ומלאי נוסטלגיה. בחנות נוספת ניתן להתרשם מתהליך מלאכת בניית השעונים. ברחוב שונכבאך נמצא שעון הקוקייה הגדול בעולם! ניתן להיכנס (ללא עלות) ולצפות בו.

  פרייבורג

  המשך הטיול המאורגן ביער השחור יעבור בעיירה בשם פרייבורג מהערים העתיקות והיפות בגרמניה, בירתו של אזור היער השחור.

  היא פנינה קולינרית העשירה במסעדות מקומיות ובתי קפה, מלבד זאת היא מציעה ביקור בקתדרלות עתיקות בסגנון רומי, אשר טיפוס לפסגתן יספק תצפית יוצאת מן הכלל אל עבר שוויץ. פרייברג משמשת גם כנקודת מוצא ונקודת חניה לטיול כוכב לשוויץ וצרפת הסמוכות ומציעה גם מעיינות מינרלים ושבילי אופניים.

  שוויץ ולמפלי הריין

  אחד היתרונות בטיול מאורגן ליער השחור הוא היכולת לשלב 3 מדינות בטיול אחד. מפלי הריין הם המפלים הגדולים באירופה, ביקור קצר ושייט בסירה בסמוך למפלים מספק חוויה מרגשת, המלמדת על איתני הטבע, וזאת לצד נוף ירוק וטבע אינסופי.

  דרך היין בקולמר בצרפת ובאדן באדן

  מפרייבורג או שטרסבורג אפשר לצאת אל קולמר, אל דרך היין בצרפת בחבל אלזס, ולטעום ממבחר יינות מתוצרת מקומית, במחוז מהיפים בעולם. 

  משם אפשר להמשיך לעיירת הנופש, הקיט והקזינו באדן באדן. 

  "נתור" מציעה טיול מאורגן לגרמניה בזול, טיולים מאורגנים ליער השחור לקבוצות ולמשפחות, עם מדריכים מנוסים ומסלולים מובנים, המבטיחים הנאה ושלווה.