• טיולים מאורגנים לרומא

 • סופש לפנתאון

 • טיול מקיף לטוסקנה ורומא

 • מאורגנים לרומא

  רומא הינה עיר הבירה של מדינת איטליה שבאירופה, ונחשבת לאחד מיעדי התיירות המובילים בעולם. טיולים מאורגנים לרומא בפרט נחשבים לפופולאריים ביותר בקרב אנשים צעירים כמו גם מבוגרים, זוגות ומשפחות, שמעוניינים לספוג תרבות מחד ולהנות מעיר מודרנית בה מרכזי קניות שוקקים, חיי לילה וכן מסעדות ובתי קפה שכייף לבלות בהם.

  בטיול לרומא נכיר את ההיסטוריה המרתקת והעשירה אשר הובילה את העיר למצבה כיום: מוזיאונים רבים מסוגים שונים, פסלים שונים המפוזרים ברחבי העיר ומוסיפים לה ניחוח תרבותי של פעם, ארמונות מפוארים ועוד. בין האתרים התיירותיים המוכרים ביותר הנמצאים בעיר רומא ניתן למצוא את שער הניצחון, את הקולסאום ועמוד טריאנוס. בנוסף, מי שמעוניין יוכל להכיר מקרוב את מחיי הלילה הערים שמאפיינים את העיר בפרט ואת איטליה בכלל. מועדונים, בתי קזינו, מסעדות מפוארות, פאבים רבים ומגוונים, וחגיגות רבות שהופכות את העיר התרבותית הזו לעמוסה בחגיגות ובשמחות מסוגים שונים.

  כמובן שאחדהדברים שתיירים מחפשים באיטליה בכלל וברומא בפרט זה קניות ואופנה. רומא מציעה לכלל מבקריה קניונים ושווקים בהם מוצרים איכותיים במיוחד, לרבות בגדים, הנעלה, אביזרים כמו תיקים וצעיפים ועוד.

  בנוסף לטיולים לרומא, חברת נתור מציעה מגוון עצום של טיולים מאורגנים לאיטליה.