• טיולים מאורגנים לרומא

 • מאורגנים לרומא

  רומא הינה עיר הבירה של מדינת איטליה שבאירופה, ונחשבת לאחד מיעדי התיירות המובילים בעולם. טיולים מאורגנים לרומא

  בפרט נחשבים לפופולאריים ביותר בקרב אנשים צעירים כמו גם מבוגרים, זוגות ומשפחות, שמעוניינים לספוג תרבות מחד ולהנות מעיר מודרנית בה מרכזי קניות שוקקים, חיי לילה וכן מסעדות ובתי קפה שכייף לבלות בהם.

  במסגרת טיולים מאורגנים לרומא, נוכל להתוודע להיסטוריה המרתקת והעשירה אשר הובילה את העיר למצבה כיום: מוזיאונים רבים מסוגים שונים, פסלים שונים המפוזרים ברחבי העיר ומוסיפים לה ניחוח תרבותי של פעם, ארמונות מפוארים ועוד. בין האתרים התיירותיים המוכרים ביותר הנמצאים בעיר רומא ניתן למצוא את שער הניצחון, את הקולסאום, את עמוד טריאנוס ועוד. מעבר לכל זה, במהלך טיולים מאורגנים לרומא, נוכל לחוות מחיי הלילה הערים שמאפיינים את העיר בפרט ואת איטליה בכלל. מועדונים, בתי קזינו, מסעדות מפוארות, פאבים רבים ומגוונים, ולמעשה חגיגות רבות שהופכות את העיר התרבותית הזו לעמוסה בחגיגות ובשמחות מסוגים שונים.

  בכל הנוגע לקניות בזמן טיולים מאורגנים לרומא, הרי שמדובר בעיר אופנתית במיוחד לאור העובדה שהיא ממוקמת באחת מן המדינות המובילות בעולם בתחום האופנה, והיא מציעה לכלל מבקריה קניונים ושווקים בהם מוצרים איכותיים במיוחד, לרבות בגדים, הנעלה, אביזרים כמו תיקים וצעיפים ועוד.

  בנוסף לטיולים לרומא, חברת נתור מציעה מגוון עצום של טיולים מאורגנים לאיטליה, למידע נוסף הקליקו