• טיולים מאורגנים לאנגליה

 • טיול מאורגן לאנגליה וסקוטלנד

  חובבי הטבע והתרבות האנגלית, ימצאו את אנגליה וסקוטלנד כיעד מושלם לחופשה. במסגרת טיול מאורגן לסקוטלנד וגם טיול

  מאורגן ללונדון, בירתה של אנגליה, אפשר ללמוד לא מעט על התרבות המקומית וכמובן גם להתרשם מהנופים המקומיים, ההופכים יעדים אלה לקסם אמיתי. טיול מאורגן לאנגליה ולשכנותיה, כמו זה המוצע על ידי חברת נתור, הוא הזדמנות נפלאה לבלות כמה ימים ביעד שאיננו רחוק יחסית וכל זאת באווירה נעימה ונינוחה מאד.

  מזג האוויר באנגליה וסקוטלנד

  ישנם לא מעט טיולים מאורגנים היוצאים אל אנגליה וסקוטלנד. מי שבוחר לקחת טיול מאורגן לסקוטלנד חשוב שידע מראש מהו מזג האוויר הצפוי, ובעיקר מכיוון שמדובר במזג אוויר שאיננו יציב באופן יחסי. ישנם לא מעט טיולים מאורגנים לסקוטלנד, היוצאים אליה בחודשי הקיץ, בין החודשים יולי לאוגוסט שכן אז חם יחסית וכמות המשקעים נמוכה. אותו הדבר נכון לגבי טיול מאורגן ללונדון, הידועה כאחת הערים הגשומות בעולם. ולמרות זאת, גם בחודשי החורף הנחשבים לחודשים קרים מאד, ישנם לא מעט טיולים מאורגנים ללונדון וגם לסקוטלנד, כדי לאפשר למטיילים ליהנות גם מהאווירה החורפית המיוחדת של המקום.

  אטרקציות מעניינות שאסור לפספס

  במסגרת טיול מאורגן לאנגליה או לסקוטלנד, אפשר לעצור בשלל האטרקציות והאתרים המיוחדים שיש למקומות אלה להציע. בסקוטלנד, למשל, אפשר למצוא את העיר אדינבורו, עיר עתיקה מאד הנחשבת לאתר מורשת עולמית. האי סקאי בסקוטלנד הוא יעד נהדר נוסף, ואפשר למצוא בו נופים דרמטיים מיוחדים, רכס הרים ארוך וגם לא מעט עיירות אותנטיות. מי שלוקח טיולים מאורגנים לאנגליה אסור לו לפספס את לונדון הידועה עם מבחר האטרקציות שבה. חובבי הקניות ייהנו מהשווקים הנהדרים שבעיר וגם מרחוב הקניות המפורסם – אוקספורד. מי שרוצה לבקר באתרים ידועים נוספים, ימצא בלונדון את ארמון באקינגהם הידוע, שנבנה במאה ה – 18, ומשמש כמקום משכנם של בני המלוכה. גם הביג בן הוא אטרקציה שאסור וקשה לפספס. זהו מגדל השעון המפורסם של לונדון ששרד לאחר מלחמות והפצצות רבות.