• טיולים מאורגנים לפולין

 • פולין - אהבה ישנה חדשה

 • ורשה - הטרנד הבא

 • צפון פולין, האגמים וורשה

 • טיול מאורגן לפולין

  אחת מהמדינות המעניינות והמרתקות באירופה. שכוללת שילוב מרתק של עבר והווה. בפולין קיימים כל כך הרבה מקומות מעניינים לביקור אבל ההתמצאות בה למרות הקדמה וההתפתחות בשנים האחרונות, עדיין לא מאוד ידידותית לטיול עצמאי ולכן מומלץ מאוד לנסוע לבקר בה עם מדריך צמוד.

  טיול מאורגן לפולין יוכל להבטיח ביקור בכל המקומות המתאימים והנכונים בשילוב הדרכה והגעה קלה לכל היעדים. 
  בהרבה טיולים מאורגנים לפולין ישתלבו בצורה הרמונית בילויים ושלל אטרקציות מהנות, לצד ביקורים באתרי מורשת היסטוריים יהודיים שכישראלים, חשוב לנו מאוד לבקר בהם.
   

  להכיר את וורשה

  עיר הבירה של פולין וורשה, מתחדשת בצורה מרשימה מאוד. ובה לבד ניתן לשהות חלק גדול מהטיול במדינה.  בעיר, בדומה לערי בירה גדולות באירופה, ניתן להתרשם ממבנים ארכיטקטוניים מיוחדים ומרשימים , כנסיות, ארמונות, מוזיאונים, פארקים גדולים מרשימים וירוקים , מבנים היסטוריים נוספים וכמובן אתרי מורשת יהודיים. לצד כל אלה ניתן להתרשם ממבני גורדי שחקים חדשים, שלל בתי קפה ומסעדות וכמות גדולה מאוד של מרכזי קניות מועדונים ופאבים.
  חשוב לדעת, שלמרות שהטיול שתבחרו יהיה טיול מאורגן לפולין, עדיין יהיה לכם שלל של זמן פנוי לבלות ולהתאוורר: אם בערבים ובלילות ואם לטובת קניות וביקורים במסעדות ואתרים אחרים כמו לדוגמא בפארק המרחצאות, או בקניון ארקדיה המרהיב.
   

  וורשה היהודית

  לוורשה היהודית יש הרבה מאוד מה לספר – בכל זאת מדובר בלמעלה מאלף שנות חיים של הקהילה היהודית. את סיפורה של הקהילה לדורותיה ניתן ללמוד במוזיאון לתולדות יהדות פולין. וכמובן לבקר במספר אתרי סמל שנשארו כשרידים למלחמת העולם השנייה בה נכחדה כמעט כל הקהילה הזו: החל משרידי החומה של גטו וורשה  וכיכר השילוחים – "אומשלגפלץ", שממנה נשלחו כמעט כל יהודי הגטו למחנות ההשמדה. ביקור בבית העלמין היהודי בן 200 השנים יוכל להמחיש אולי יותר מכל את העושר והמהות של הקהילה היהודית בוורשה במשך הדורות ובין המצבות ניתן יהיה לזהות שמות מוכרים של רבנים ואישי רוח רבים שחיו בעיר.  
   

  מחוץ לוורשה

  בפולין מספר ערים נוספות שמרתק יהיה לבקר בהן מלבד וורשה. אחת מהן היא עיר הנמל  גדנסק שנמצאת בצפון פולין ובה חיים כחצי מיליון תושבים. מדובר באחת מערי הנמל המוכרות והמפורסמות באירופה שלה כמו להרבה אתרים בפולין השפעות ומקורות גרמניים והיא מתהדרת בארכיטקטורה ייחודית.  
  סיור בנמל ובאזור המספנות יוכל להכיר לנו צדדים נוספים שעברו על המדינה עם פלישתם של הכוחות הגרמניים במלחמת העולם הראשונה. בעיר העתיקה ניתן לטייל בדרך המלך שבה נהגו לצעוד מרבית מלכי פולין כשביקרו בעיר בעצמם. ביקור באתרים היסטוריים מפורסמים נוספים  כמו בניין העירייה, כנסיית מריה הקדושה ומזרקת נפטון ישלים את הביקור בעיר 
   
  במרבית הטיולים המאורגנים לפולין, השילוב ההכרחי בין ההיסטוריה, לבין ההווה המתפתח, הבועט והחיים התוססים במדינה מודרנית שנחושה להתקדם, מייצרים חוויה מרגשת ומרתקת למטיילים. בחלק מהטיולים ניתן להגדיר מראש את היחסים שתעדיפו בין האתרים ההיסטוריים השונים, לבין הביקור באתרים חדישים.  בפוליןניתן להתרשם גם מצדדים מעניינים ברמה הקולינרית וניתן ליהנות בה משפע מאכלים, ברמות שונות של מחיר. 

  חברת נתור מציעה מבחר של טיולים ליעדים שונים, אצלינו תמצאו טיולים מאורגנים לגרמניה במחירים משתלמים במיוחד, איטליה ועוד,כעת כל שנותר לעשות הוא להקליק ולהצטרף לטיול