תוכן מרכזי,
באפשרותך ללחוץ אנטר כדי לדלג לאזור הבא
 • טיולים מאורגנים לגרמניה

 • היער השחור למשפחות

 • למה לסגור טיול מאורגן לגרמניה בנתור

  הטיול המאורגן לברלין של נתור הוא אחד מהלהיטים שלנו. גרמניה היא יעד שמאפשר לשלב יעדים עירוניים של אירופה הקלאסית כמו ברלין המבורג או מינכן, לבין יעדי טבע כמו היער השחור, מפלי הריין ומכרות המלח של זלצבורג. גרמניה היא יעד ששייך לאירופה הקלאסית, אבל במחירים של מזרח אירופה. זהו אחד היעדים הזולים לביקור הן מבחינת מחירי הטיולים והן מבחינת שופינג. ניתן לסייר בה באתרים בעלי ערך היסטורי כמו חומת ברלין, לטעום את המטבח הגרמני העשיר ולהנות מחיי הלילה המתירניים שלה במועדונים ובברים. 

  כל היתרונות של הטיול המאורגן לגרמניה

  כל הסידורים הלוגיסטיים כמו טיסות, לינה, הסעות וכרטיסי כניסה לאטרקציות מוכנים מראש ואתם יכולים רק לבוא ולבלות.
  זהו פתרון מאוד נוח גם מבחינת השפה. אמנם בערים הגדולות ובחלקים המודרניים של גרמניה יש תושבים דוברי אנגלית, אבל בשאר המדינה המדריך יחסוך לכם מכשול שפה רציני ביותר.

  בנוסף, גרמניה שוכנת במרכז יבשת אירופה וגובלת עם מדינות רבות במיוחד, כמו: בלגיה, הולנד, אוסטריה, צ'כיה ועוד, מה שאומר שגם תוכלו לשלב בטיול שלכם בעוד הרבה יעדים אירופאים אחרים.

  אם בחרתם במסלול טיול מאורגן לגרמניה שמתרכז בתרבות, בוודאי תבקרו בערים המרכזיות וכמובן בברלין הבירה. תוכלו לראות את כולה מראש מגדל הטלוויזיה, לבקר באנדרטת השואה המפורסמת ולצעוד באונטר דן לינדן - כקילומטר וחצי של הליכה נעימה בצל עצי התרזה המובילה לפארק טירגארטן. 

  אם המסלול שבחרתם מתרכז יותר בטבע תתכוננו לחוויה של פעם בחיים. בגרמניה יש 140 פארקים ירוקים ושמורות טבע. ברוב הפארקים יש מסלולי רכיבה על אופניים לכל המשפחה, מפגשים עם חיות והיכרות עם הצמחיה הייחודית. 

  לסיכום, טיול בגרמניה הוא חוויה לכל המשפחה בתקציב שפוי שתשאיר טעם לעוד אשר יכולה להיות רק ההתחלה של טיול מאורגן בעוד יעדים באירופה.