• טיולים מאורגנים ללונדון

 • אין כמו אירופה לכל המשפחה

 • טיול מאורגן ללונדון

  טיול מאורגן ללונדון מתחיל בשדה התעופה הית'רו אליו מגיעים בטיסה ישירה מישראל. לונדון בירת אנגליה ובירת הממלכה המאוחדת, נחשבת לאחת הערים המפותחות והמתקדמות ביבשת אירופה. בלונדון מתגוררים למעלה מ-15 מיליון תושבים, והיא ידועה כעיר תיירותית המציעה למבקרים בה חוויה ייחודית הכוללת: מוזיאונים, טירות מפוארות, פארקים, שווקים צבעוניים, אוכל טוב, חיי לילה ענפים, מרכזי קניות ושופינג. מזג האוויר בלונדון הפכפך וכדאי להיות ערוכים לגשם גם בעונות החמות. טיול מאורגן ללונדון מרכז עבור המטיילים יעדים אטרקטיביים במסלול אחד, מסודר, נח ונגיש.

  יעדי החובה בלונדון

  במסגרת טיולים מאורגנים בלונדון אי אפשר להתעלם מנוכחות ה- London Eye, הגלגל הענק והמפורסם של לונדון המאפשר תצפית ייחודית על העיר הקסומה.  עוד אטרקציה אטרקטיבית ומזוהה עם העיר היא טקס חילופי המשמר המסורתי שנערך בארמון המלכה, ארמון בקינגהאם. חיילי המשמר הידועים בתלבושתם המהודרת בצבע אדום כשכובע פרווה שחורה לראשם מחויבים לעמוד בעמדתם מבלי לזוז, לחייך או לשתף פעולה עם קהל התיירים הצופה בהם ומצלם אותם.

  מבין המבנים ההיסטוריים בלונדון כדאי לבקר בכנסיית ווסטמינסטר, בה הוכתרו כמעט כל מלכי אנגליה משנת 1066.  הכנסייה הגותית העצומה נותנת את התחושה של קטונת האדם אל מול האל בכך שהיא בנויה לגובה רב והמתפללים בה מרגישים כ"אדם קטן" תחת גודלה ועוצמתה של הכנסייה.  אך עם כל הכבוד לכנסיית ווסטמינסטר, אין ספק שהסמל הכי גדול של לונדון בפרט, ואנגליה בכלל, הוא ה"ביג בן". גם בתי הפרלמנט הבריטי, הרשות המחוקקת של הממלכה המאוחדת, יהיו אחד האתרים המובחרים אליהם תוכלו להיחשף במסגרת טיול מאורגן ללונדון. בתי הפרלמנט בלונדון נחלקים לשניים: בית הלורדים - הבית העליון של הפרלמנט, ובית הנבחרים - הבית התחתון של הנבחרים.

  טיולים מאורגנים ללונדון לרוב משלבים גם ביקור ברחוב אוקספורד, אחד הרחובות המוכרים ביותר בעיר. לאורכו תוכלו למצוא מגוון חנויות אופנה והוא הלב הפועם של לונדון. לא רחוק מרחוב אוקספורד נמצאת כיכר פיקדילי, כיכר סואנת ותיירותית הנמצאת בין אזורי הבידור והקניות של העיר, ונחשבת לצומת המרכזית באזור ה- West End. בכיכר תוכלו ליהנות ממופעי רחוב ולהצטלם לצד פסל המזרקה המכונה "Shaftesbury Memorial".