• טיולים מאורגנים לטוסקנה

 • טיול מקיף לטוסקנה ורומא

 • טיול מאורגן לחבל הארץ מהיפים באירופה בטוקסנה

  אחד מחבלי הארץ הנחשב כאחד מהיפים ביותר באירופה, הוא ללא ספק חבל טוסקנה שבאיטליה. בחבל טוסקנה - ערים גדולות ומתויירות במיוחד, כמו פירנצה, פיזה, סן גימיניאנו לוקה ועוד..

  טיול מאורגן לטוסקנה נועד לנוסעים הרוצים לשלב נופים מדהימים, ארכיטקטורה מפוארת דרכי נסיעה עוצרי נשימה.

  בטיול מאורגן לטוסקנה, נוכל להיחשף לתרבות האיטלקית במיטבה - לטעום את יינות הקיאנטי, להכיר את המרכזים הגסטרונומיים של איטליה במודנה הנחשבת לבירתו הבלעדית של חומץ הבלאסמי הטוב בעולם ובפארמה – עיר הולדתה של גבינת הפארמינגיאנו, לראות אתרים היסטוריים מופלאים כמו מגדל פיזה, הנטוי על צידו ואת עיר המגדלים סן ג'ימניאנו.

  וכמובן לא נפסח במהלך הטיול את פירנצה, המשמשת כבירת חבל טוסקנה ושוכנת על גדות נהר הארנו. בפירנצה נוכל לצפות בפסל דוד הידוע, של מיכלאנג'לו וכן ביקור ב"שערי גן העדן" - השער היפה לבית הטבילה, ששמו ניתן לו ע"י מיכלאנג'לו בגלל יופיו .

  מלבד האתרים הפופולאריים בפירנצה ובפיזה במהלך טיול מאורגן לטוסקנה נוכל לפגוש ולהתוודע לאדריכלות ייחודית- ארמונות, מנזרים וכנסיות, לבקר בעיירת הולדתו של פוצ'יני – לוקה ולהסתובב להנאתנו ברחובות ובסמטאות המקסימים של המקום.

  בנוסף לטיולים בטוסקנה, תמצאו באתר שלנו גם מגוון טיולים לאיטליה מודרכים, כמו כן חברת נתור מציעה מבחר טיולים מאורגנים לרומא. למידע נוסף פשוט צרו קשר באתר