• טיולים מאורגנים לאוזבקיסטן

 • דרך המשי

  בדרך המשי - טיול מקיף באוזבקיסטן - uzb אורגנץ

  23/09/24 - 01/10/24 8 לילות חצי פנסיון
  כולל מזוודה אחת כולל כבודת יד
  2,399 $

  בדרך המשי - טיול מקיף באוזבקיסטן - uzb אורגנץ

  13/10/24 - 21/10/24 8 לילות חצי פנסיון
  כולל מזוודה אחת כולל כבודת יד
  2,499 $
 • טיול מאורגן לאוזבקיסטן, חוויה בלתי נשכחת

  האם ביקרתם אי פעם באוזבקיסטן? תודו שזה נשמע כמו יעד תיירותי מעניין ואקזוטי ולא לחינם יותר ויותר טיילים ישראלים מגיעים לנפוש במדינה זו. אוזבקיסטן הינה מדינה מרתקת בעלת השפעות תרבותיות רבות, הערבים, המונגולים והרוסים השאירו בה את חותמם. היא מתאפיינת בנופים מדהימים אשר חלקם עוברים בדרך המשי הידועה. לבסוף, המדינה נמצאת במרכז יבשת אסיה, ומרחק הטיסה מישראל אליה איננו ארוך.

  מדוע אוזבקיסטן?

  טיול מאורגן לאוזבקיסטן יביא אתכם למדינה מיוחדת במינה שהתיירים גילו אותה רק בשנים האחרונות. זוהי ארץ בעלת תרבות והיסטוריה עשירה, ובמסגרת טיול מאורגן לאוזבקיסטן בלוויית מדריך מנוסה ומקצועי, תוכלו להכיר את כל שכיות החמדה של מדינה זו, לסייר במקומות המעניינים והמרתקים ביותר ולהקשיב להסברים מלומדים ומפורטים. טיול מאורגן לאוזבקיסטן יחשוף אתכם למגוון רב של תרבויות שונות, שכן לא מעט עמים כבשו אותה במהלך ההיסטוריה. במהלך הטיול תלמדו להכיר את התרבות הערבית, המונגולית, הפרסית, וזוהי גם הזדמנות פז ללמוד קצת על האסלם והשפעותיו. 
  זאת ועוד, טיול מאורגן לאוזבקיסטן יהיה מתוכנן ומאורגן, כאשר אנשי חברת הנסיעות חשבו היטב היכן הם המקומות בהם הכי מומלץ לבקר. במדינה זו אין זה פשוט להתמצא לבד ולא תמיד נוכל לדעת היכן כדאי לבקר ועל מה אפשר לוותר. באמצעות טיול מאורגן לאוזבקיסטן, תזכו ליהנות לא רק מחוויית נופש, אלא גם מחוויה משכילה ובעלת ערך לימודי, כאשר המדריכים לא רק שמכירים היטב את המדינה, אלא גם את ההיסטוריה והתרבות שלה.

  אמריקה, הנה אנו באים!

  למעט יעדים תיירותיים קרובים אלינו, גם טיול מאורגן לארה"ב הוא חוויה בלתי נשכחת. מדובר במדינה ענקית, נדרש לא מעט זמן על מנות לכסות את כולה, ויש בה שפע מוקדי תיירות ואטרקציות ידועות בכל רחבי העולם. אז נכון, תמיד ישנה אפשרות לשכור רכב ולשוטט ברחבי ארה"ב מחוף לחוף, אולם רק באמצעות טיול מאורגן, תבקרו בכל אותם מוקדי תיירות אותם אסור לפספס, כאשר מדריך מנוסה מלווה אתכם לאורך כל מהלך הטיול, וכאשר אין עליכם לדאוג לדבר, הכל מסודר ומאורגן מראש.