• טיולים מאורגנים לקובה

 • טיול מאורגן לקובה - מדינה שאסור לפספס

  חיים בין העבודה לבית ורוצים לשנות אווירה? קובה היא המקום האידיאלי בשבילכם! חשבו על עצי קוקוס טבעיים ונוף טרופי משגע… כן, כזה כמו שרואים רק בסרטים. מכירים את המוסיקה הלטינית? בקובה זה דרך חיים. ריקודי סלסה, ומוזיקה שהופכת גם צעידה פשוטה ברחוב, לחלק ממסיבת ריקודים, עם אומני רחוב ותושבים מאירי פנים. קובה מתאימה לטיולים ליחידים, טיולים רומנטיים לזוגות, ואפילו משפחות עם ילדים. 

  אם אתם אוהבים לצאת לטיולים מיוחדים ולהכיר פינות בעולם עם היסטוריה מיוחדת, ונופים עוצרים נשימה - טיול מאורגן בקובה הוא במיוחד עבורכם. היום יוצאים מישראל באופן ישיר לטיולים מאורגנים לקובה ומדובר במדינה שממש אסור לפספס. מדוע? בואו נכיר קצת את המדינה...
   

  טיול מאורגן לקובה – חוויה מזמן אחר

  האי קובה הוא הגדול ביותר באיים הקריביים ובמהלך השנים האחרונות הוא הפך לאחת מהמדינות שהכי הרבה תיירים מגיעים אליה. האי נמצא בין האוקיינוס האטלנטי ובין הים הקריבי. 
  קובה היא מדינה יוצאת דופן והעניין הרב שהיא מעוררת באנשים נובע בין היתר מעצם העובדה שהיא מעניקה תחושה שהזמן נעצר. מעבר לשיטוט ברחובות קובה, ובאווירה האורבנית. קובה מציעה לתיירים נופים פראיים, חופי ים, בילוי בברים ומועדונים ויציאה לטיולים בטבע.
  העיר הגדולה – הכירו את הוואנה וכמה מקומות מומלצים נוספים
  הוואנה – העיר הגדולה של האיים הקריביים היא מרכז העניינים של קובה ומי שמגיע לשם מוצא את עצמו נדהם מול המכוניות האמריקאיות הישנות ששייכות לשנות ה– 50 וה-60, הבתים הצבעוניים הישנים, הארכיטקטורה הייחודית, הכיכרות היפות, המוזיאונים, בית הכנסת והסמטאות. אם החלטתם לבקר בקובה, בין אם מדובר על טיול עצמאי או על טיול מאורגן לדרום אמריקה שכולל את קובה, כדאי שתכירו כמה מקומות מומלצים נוסף על העיר הגדולה.
   

  טיול מאורגן לקובה - עיירת נופש ואפילו ניצוץ יהודי

  אחד המקומות בהם שווה לבקר הוא ואראדרו, מדובר על עיירת נופש מרשימה שממוקמת בחצי האי היקאקו ומכילה מסעדות, בתי מלון, מים בצבע טורקיז, קוקוס וחופים לבנים שגורמים לתיירים להרגיש שהם נמצאים בחלום. נוסף על שכשוך במים הצלולים אפשר גם לבקר במוזיאון הרום, ללמוד על עברו של המשקה הקובני ואף לטעום ממנו. 
  מחוברים לשורשים? בקובה אפשר למצוא את בית הכנסת האורתודוקסי הקטן הממוקם בהוואנה ומציע ארוחות שישי וארוחות שחרית בשבתות. אפשרות מומלצת נוספת תהיה לבקר בפינר דל ריו, הביקור מתאים לחובבי טבע ומערות שייהנו לטייל במערות גיר ונהרות. כמובן, שאלו הם רק חלק מהיעדים האפשריים.
   

  טיול מאורגן לקובה –  נסיעה עם חברה מקצועית שתיקח אתכם רחוק

  כדי להספיק לבקר באתרים הרבים שקובה מציעה למבקריה וכדי ללמוד כמה שיותר על המדינה המרתקת, מומלץ לפנות אל חברה שמתמחה בתחום טיולים מאורגנים לקובה. תוכלו למצוא גם נסיעה שמשלבת בין טיול מאורגן לקובה ובין טיול מאורגן לקוסטה ריקה ואם תשאלו אותנו מדובר על שילוב מנצח.