• טיולים מאורגנים ליוון

 • יוון - כל שנבקש

 • יאסו לקסם היווני

 • יוון קצר ולעניין

 • טיול מאורגן ליוון

  בא לכם חופש חלומי בלי לטרוח ולעמול עליו המון מראש? כזה שגם ביציאה אליו וגם במהלכו לא תצטרכו לעבוד קשה, או לדאוג לשום דבר מלבד ההנאה שלכם?
  אין ספק שהחופשה האידאלית שלכם תהיה טיול מאורגן ליוון או טיול מאורגן לאתונה. בשני המקרים, תוכלו להתרווח בנוחות על הספה בבית ולדעת, שמהרגע שהזמנתם טיול מאורגן מחברת נתור אתם בידיים הכי טובות שיש. 
   
  מדריכי החברה המנוסים ידאגו עבורכם לטיול, שיכלול את האתרים המרכזיים שתרצו לבקר בהם וכמובן להצטלם בהם ביוון, באופן מגוון ועשיר, שישלב בין הנופש בים, לבין טיול בטבע, בהר האולימפוס או בהרי הפינדוס המשגעים. ביקור באתרי עתיקות היסטוריים כמו דלפי, או במנזרים עוצרי הנשימה במטאורה. וכמובן, אי אפשר בלי לבקר בכפרים היווניים וליהנות מהאווירה היוונית המפורסמת בטברנות , בחופים, או במועדונים ובבארים בלילות.

  טיול מאורגן לאתונה

  טיול לעיר הבירה התוססת של יוון ומקום הולדתה של התרבות המערבית, מלא בהיסטוריה, אך גם במציאות עדכנית מפותחת. הטיול ישלב בין העבר להווה ויכלול ביקור באתרים מרכזים בעיר, כמו אצטדיון השיש, שבו התקיימה האולימפיאדה הראשונה בהיסטוריה. או כמו ביקור בארמון המלך, בכיכר סינטגמה בה ממוקם הפרלמנט היווני וניתן להתרשם בו גם, מטקס חילופי המשמר, שמתקיימים בה כל שעה עגולה. וכמובן כמו ביקור בכיכר מונסטראקי, שבו מצויים שרידי המקדשים היוונים והרומים מהעת העתיקה, וניתן לצפות מהם, לעבר צוק האקרופוליס הגבוה, שמתנשא מעל העיר. 

  עוד קצת מיוון

  במידה ולא תרצו לטייל במסגרת טיולים מאורגנים ליוון רק באתונה, אלא לטעום מעט מיוון כולה, כמובן שתוכלו להגדיר במסגרת טיול מאורגן ליוון גם, ביקור בערים ובאתרים מוכרים נוספים ביון כולה שבניהם:  המרכז הפולחני, מהחשובים בעולם העתיק הידוע בשמו כ"דלפי", או המנזרים התלויים של מטאורה, המצויים בקצותיהם של מצוקים, שמבצבצים החוצה ממרכזו של עמק פירה, ומתנשאים לגבהים של כמה מאות מטרים. השילוב בין הנוף לבין הארכיטקטורה הייחודית הזו, עוצר נשימה ומחייב ביקור . גם בביקור באחד המנזרים, ניתן יהיה להתרשם מנוף מרהיב, בכיוון ההפוך שמשקיף על רכס הרי הפינדוס. ביקור בעירה יואנינה שממוקמת על גדות האגם פאמבוטיס, תאפשר טיול רגלי בין חומות העיר, וגם ביקור מיוחד בבית הכנסת היהודי שם. על גדות האגם, מבחר גדול של בתי קפה טובים, מהם ניתן ליהנות במהלך זמן חופשי שיוענק לכם לצורך הנאות קולינריות ולקניות. 
  אי אפשר לטייל ביוון ולא לבקר בסלוניקי -הבירה הדרום בלקנית, הבלתי מעורערת. העיר מהווה ציר מפגש ורב תרבותי של קהילות שונות. בסלוניקי נבקר ברובע הטורקי, בו ניתן לטייל ולבקר במספר מבנים מפורסמים כמו, הרוטנדה הרומאית, או השער של גלריוס והמגדל הלבן. 

  מה אוכלים ואיפה מבלים?

  בכל מקום ביוון שבו תבקרו, תוכלו ליהנות ממבחר גדול מאוד של בתי קפה ומסעדות, שכמו במרבית הערים האירופאיות, הופכים לבארים או לטברנות עם רדת החשכה. בכל מקום, היצע המזון ישתנה, אך קרוב לוודאי, שבכל מקום אליו תגיעו, תוכלו לפגוש בקפה השחור היווני ובמשקה הבירה הקרוי מיתוס וכמובן באוזו. 
  מנות יווניות קלאסיות שאהובות מאוד על הישראלים, הן כמובן הסלט היווני, אך גם מבחר גדול של מאפים, בורקסים ומוסקה. גם ביוון, ניתן ללכת לטיול בעקבות הטעם והריח ולבקר במסעדות ובדוכני מזון שונים ומגוונים ושגם מאוד טעימים.
   
  אחד מהיתרונות העצומים שביציאה לטיול מאורגן ביוון של נתור, הוא היכולת של המלווים, להפנות אתכם בדיוק למקומות המומלצים והמתאימים לכם, לפי הטעם וההעדפה האישית שלכם. וגם אם תרצו לאכול בתקציב נמוך, או לחלופין במסעדת יוקרה תוכלו למצוא את המקום בנוחות ובקלות, באמצעות הסבר מעולה של המלווה. הלילות שלכם יוכלו להיות מגוונים וסוערים, יותר או פחות, לפי ההעדפה שלכם. ביוון מגוון גדול מאוד של מועדונים, בארים, טברנות ופלאקות, שבהם תוכלו לשתות, לרקוד ולשיר. 
   
  אז שנייה לפני שתזרקו צלחת לרצפה ותצעקו יאסו, כדאי להקליק ולהזמין טיול מאורגן ליוון, או לאתונה, ולהשאיר לנו לעשות עבורכם את היתר.

  בנוסף לטיולים מודרכים ליוון, חברת נתור מציעה חבילות נופש שוות להזמנת חבילות נופש לרודוס במחירים משתלמים - צרו קשר באתר.