• טיולים מאורגנים למדריד

 • קפיצה קטנה למדריד

 • אולה אנדלוסיה

 • טיול מאורגן למדריד

  מוזיקה, אומנות, ברים, מסעדות, קתדרלות ואדריכלות מרשימה, הם רק מהאטרקציות המרהיבות, שמחכות למטיילים במדריד לצד חיי לילה תוססים, מסעדות ובארים, שמציעים קולינריה ספרדי מתובלת היטב, אין ספק, שקפיצה קטנה לחו"ל לא נראתה מעולם טוב יותר. כל מה שצריך לדעת על טיול מאורגן למדריד.

  אומנות בבירת ספרד

  מדריד היא לא רק בירתה של ספרד, אלא בירת אירופאית, שמעניקה מקום של כבוד אמיתי לאמנים. חובבי האומנות בינכם, שיבחרו טיול מאורגן למדריד, יבקרו באתרים מסקרנים כמו מוזיאון פראדו, היודע גם כ: Museo Nacional del Pradoאחד מהמוזיאונים החשובים ביותר, מציג אומנות ספרדית ועולמית מהתקופה הרומנסקית ועד המאה ה 19, גם יצירותיהם של וולסקז וגויה מככבות במוזיאון ומקבלות מקום של כבוד. מלבד ציורים, המוזיאון מציע תצוגות של פסלים ורישומים מהמאות ה 17 וה 18.

  טיולים מאורגן למדריד לחוויה ספרדית אותנטית

  ניחוח ספרדי בקצב ספרדי הם כנראה הדרך הטובה ביותר לחוות את הבירה הספרדית במסגרת טיול מאורגן לספרד במחיר אטרקטיבי. 
  במסגרת טיולים מאורגן למדריד, נבקר גם ברובעי העיר, ונכיר מקרוב יותר את אורך החיים התוסס, השמח והצעיר של האוכלוסייה המגוונת במקום. רובע מלאסאניה הוא אחד מהם, מלבד מוזיאונים, הוא מצטיין בחיי לילה ובקצב הפלמנקו, ומציע אווירה אותנטית ונעימה, ששמורה היטב כבר 400 שנה, במסגרת טיול מאורגן למדריד, נוכל לחוות את דו היום, ששורר באזור, בוקר שליו בסגנון מסורתי מול ערב תוסס עם מועדוני לילה, המנגנים ג'אז, פאנק, ומציעים הופעות אקוסטיות על טהרת הגיטרה הספרדית הקלאסית.

  ריאות ירוקות ופארקים

  האם ידעתם, שמדריד היא אחת מהערים הירוקות ביותר בעולם, במסגרת טיול מאורגן למדריד נהנה מהטאפס הנפלא, מוזיקת הפלמנקו מלאת התשוקה והאופי, ונלגום סנגרייה, שזה עתה נרקחה בפארקים מוריקים ורחבי ידיים, שנחשבים ליפים בעולם.
  תרבות הטיולים בפארק חשובה לא רק לבית המלוכה, שמתפקד עד היום באופן פעיל, אלא גם לתושבים עצמם. בכל שכונה שוכן פארק מטופח המציע אמות מים, מנוחה בצל עצים ומבחר פסלים ואומנות מקומית.

  פארק אל רטירט, שעומד איתן מול המולת העיר ומספק חוויה פסטורלית. פארק רטירו, שהיה עד לפני 200 שנה החלתם של בני האצולה בלבד, וכעת מציע אדריכלות נוף מרהיבה בסיופיה, מבוכי שיחים, פסלים, מונומנטים ועוד.
  בפארק זה ניתן לשלב טיול בסירה קטנה, ולשוט אל עבר ארמון הזכוכית של המלך אלפונסו, אשר משמש כפטיו יפיפייה לצמחייה ואומנות.

  במסגרת טיולים מאורגן למדריד נוכל לבקר בכל אטרקציות ה"חובה" נוספות כמו המוזיאון הלאומי לאומנות והמוזיאון הלאומי לארכיאולוגיה, ארמון המלוכה, כיכר מאיור, הגנים הבוטניים, אבל גם נחוש את פני העיר, אופייה, תושביה, והיסודות, שהפכו אותה לאחת הבירות התוססות והמסקרנות בעולם. טיול מאורגן למדריד נערך במשך 5 ימים ו 4 לילות, אך למעוניינים בטיול ארוך יותר, ניתן לשלב טיול מאורגן לספרד במחיר אטרקטיבי, שימשך כשבוע.