• טיולים מאורגנים להונגריה

 • האימפריה האוסטרו-הונגרית

  זהב על הדנובה - התכשיטים של האימפריה האוסטרו-הונגרית - dbc בודפשט

  22/08/24 - 28/08/24 6 לילות ארוחת בוקר
  כולל מזוודה אחת כולל כבודת יד
  1,249

  זהב על הדנובה - התכשיטים של האימפריה האוסטרו-הונגרית - dbc בודפשט

  12/09/24 - 18/09/24 6 לילות ארוחת בוקר
  כולל מזוודה אחת כולל כבודת יד
  1,099

  זהב על הדנובה - התכשיטים של האימפריה האוסטרו-הונגרית - dbc בודפשט

  17/10/24 - 23/10/24 6 לילות ארוחת בוקר
  כולל מזוודה אחת כולל כבודת יד
  1,199
 • מאורגנים להונגריה

  אם יש טיול שמוכרח להיות הטיול הבא שלכם, אין ספק שהוא צריך להיות טיול מאורגן בהונגריה. הונגריה מציעה למבקרים בה עשרות מקומות ואטרקציות שאסור לפספס, החל ממצודות ומבנים.
  מרשימים, עיירות ציוריות, אגמים ומעיינות מרפא ועד לחיי לילה עשירים, מרכזי בילוי, קניות וכל מה שצריך בחופשה איכותית באירופה.
  טיולים מאורגנים להונגריה נעשו פופולריים בשנים האחרונות, וזאת בעיקר בזכות עלויות נמוכות יותר ביחס ליעדים אחרים באירופה ובכלל בעולם. טיול מאורגן בהונגריה מרכז עבורכם את כל הטוב והשפע שהמדינה יכולה להציע במספר ימים. אלו ימים של חוויות, היכרות, ספיגת תרבות, טעמים וריחות. אין ספק שטיול מתוכנן היטב עם מדריך מקצועי, מלונות מפוארים, ביקור באתרים המרכזיים וזמן פנוי לקניות ובילויים, הם אלו שיהפכו את טיול מאורגן להונגריה לחוויה שלא תישכח.

  ביקור בבודפשט

  בודפשט, בירת הונגריה, היא אחת הערים הקסומות ביותר באירופה והיא משמשת כיעד אטרקטיבי לתיירים רבים מרחבי העולם המגיעים ליהנות מיופייה הקסום. כעיר בירה ראשית היא מציעה למבקרים בה מסעדות משובחות, מוזיאונים ומבצרים – המפורסם שבהם הוא מבצר סטילדה, שהוקם במאה ה-19 ולצדו ניצבת אנדרטת החירות שהוקמה כהוקרה לחיילים הסובייטים. בעיר גם טירות מפוארות, כשהמוכרת ביותר היא טירת בודה, הממוקמת במרכז העיר, כבר מהמאה ה-13. טיולים מאורגנים להונגריה יאפשרו לכל תייר לבקר גם במספר אתרים נוספים דוגמת בית הפרלמנט, גבעת המצודה ואף כנסיית מתיאש, כנסייה שהוקמה במאה ה-13 וצריחיה בסגנון הגותי נראים למרחוק.

  מסלול אל הדנובה

  אך כמובן שעם כל הקסם בעיר הבירה של הונגריה, הסמל הגדול ביותר של בודפשט הוא נהר הדנובה, אולי הנהר המפורסם ביותר באירופה. נהר הדנובה נובע באזור היער השחור המוכר בגרמניה ונשפך לים השחור. הנהר עובר דרך 10 מדינות שונות באירופה ובדרכו הוא חוצה גם את בודפשט, כשסביב הנהר תוכלו ליהנות מנופים קסומים ומאתרים יפהפיים.
  ואם מדברים על המקומות מסביב לנהר הדנובה, מדוע לא לטייל ב"ברך הדנובה", העיקול המפורסם של הנהר? טיול מאורגן להונגריה ב"ברך הדנובה" יפגיש כל תייר עם אשטגרום, בירת העבר של ממלכת הונגריה, עם מצודת וישגראד ועם עיירת האמנים סנטאנדרה.