• טיולים מאורגנים להודו

 • משולש הזהב וראג'סטן

  קלאסיקה הודית - משולש הזהב ורג'אסטן - ind דלהי

  16/01/25 - 23/01/25 6 לילות חצי פנסיון
  כולל מזוודה אחת כולל כבודת יד
  1,649 $

  קלאסיקה הודית - משולש הזהב ורג'אסטן - ind דלהי

  18/02/25 - 25/02/25 6 לילות חצי פנסיון
  כולל מזוודה אחת כולל כבודת יד
  1,649 $
 • משולש הזהב וראג'סטן

 • טיולים עוצרי נשימה להודו

  הודו היא אחד היעדים המבוקשים והייחודיים בעולם, לא רק לצעירים אחרי צבא. המדינה הענקית מציעה שפע בלתי נתפס של נופים יפהפים, תושבים מקומיים מיוחדים, עושר תרבותי, היסטורי ודתי מרתק של תרבות עתיקה בת אלפי שנים וכמובן אווירה רוחנית שלא מוצאים במדינות רבות אחרות. הודו מהווה מוקד משיכה עבור תיירים המעוניינים בטיול קצת אחר, כזה שהוא יותר מסע רוחני מטיול - החל מאלפי המקדשים שלה, המשך באווירה הרוחנית והלך הרוח המיוחד של תושביה, וכלה במגוון פרקטיקות רוחניות שניתן ללמוד בה, כגון מדיטציה, יוגה, ויפאסנה, ריקודים סופיים, בודהיזם ועוד. מטיילים רבים המעוניינים לאפשר לעצמם לחוות את הודו רגועים וללא דאגות בוחרים להגיע אליה במסגרת טיול מאורגן.   

  טיולים מאורגנים להודו

  שטחה של הודו משתרע על פני 3,287,263 קמ"ר, היא המדינה השביעית בגודלה בעולם בשטחה, והשנייה בעולם בגודל אוכלוסייתה. גודלה העצום מביא עמו גיוון גאוגרפי רב - בצפון הודו תוכלו למצוא את הרי ההימליה המושלגים ומזג אוויר קריר, בדרומה חופים לבנים, ג'ונגלים ומזג אוויר טרופי, במערב תתקלו במדבריות ובמזרח בנוף הררי כמו גם מישורי הצפה ענקיים. כיאה למדינה החולשת על תת-יבשת שלמה כמעט, לא ניתן לקבוע עונה מסויימת העדיפה לביקור בה, אלא יש להתאים את מועד הביקור לאזור המסוים בו תרצו לטייל. ואכן, טיולים מאורגנים להודו מתמקדים רובם ככולם באיזור מסויים בה ואורכים בין עשרה ימים לחודש. אופיו של כל טיול מאורגן להודו גם כן משתנה בהתאם לאזור - ניתן לערוך טיולים למקדשים עתיקים ומפוארים, להשתתף בפסטיבלים צבעוניים, לטייל בג'ונגלים, לעשות טרקים בהרים, לטייל במדבריות וכמובן - לבקר בעריה הצפופות, הצבעוניות והתוססות.   

  היתרונות של טיולים מאורגנים להודו

  טיול מאורגן להודו מאפשר לכם להכיר ולחוות את המדינה התוססת הזו מבלי צורך להתעסק בתכנון המסלול ובלוגיסטיקה, אלא פשוט להנות מכל הטוב שיש למדינה הקסומה להציע - להנות, להשתחרר, להירגע ולהכיר בלב שקט ורגוע. אחד היתרונות הבולטים של הטיול המאורגן הוא בכך שלקבוצה מוקצה אוטובוס צמוד ומלווים הבקיאים בשפה ובמנהגים המקומיים, כך שנחסך זמן רב אותו ניתן לנצל לטובת ביקור באתרים מיוחדים נוספים. יתרון נוסף הוא עצם הנסיעה בקבוצה, המאפשרת להכיר חברים חדשים עימם חווים את החוויות המגבשות והמהנות של הטיול. בנוסף, הודות למדריכי הטיולים שופעי הקסם והידע, ניתן ללמוד פרטים מעניינים על כל יעד שמגיעים אליו, להידבק באהבה להודו מהמדריכים החיים אותה, וכך להעשיר את הטיול ברובד נוסף. 
  אם אתם מעוניינים להגיע לחוות את המזרח הרחוק בכל הדרו, אך מבלי להסתבך עם קשיי השפה והצורך להיות עסוקים בלוגיסטיקה, כנראה שטיולים מאורגנים למזרח הרחוק הם בשבילכם. לא רק הודו על המפה, תוכלו למצוא טיולים גם למגוון מדינות אקזוטיות נוספות, בין היתר גם טיול מאורגן ומרתק לסין, דרך חווייתית ונוחה במיוחד להתרשם מהמדינה עתירת הקסם הזו.