• טיולים מאורגנים לסין

 • בייג'ינג נפלאות העיר המסקרנת

 • בייג'ינג - שנגחאי

 • סין בנוסח סצ'ואן

 • טיול מאורגן לסין

  המזרח הרחוק, וסין בפרט, הינו יעד נפלא וייחודי לטיולים. טיול מאורגן לסין מפגיש את המטייל עם ריחות, צלילים, צבעים וטעמים ייחודיים, האופייניים בטיול מאורגן למזרח הרחוק. סין הינה מדינה ענקית, אשר גודלה שווה כמעט לגודל יבשת אירופה כולה, ומסיבה זו – כמעט שלא ניתן לבקר בכל סין בטיול אחד. עם זאת, ישנם כמה אתרים חשובים שלא כדאי לפספס בטיול הייחודי הזה. לפניכם כל מה שצריך לדעת על טיול מאורגן לסין.

  טיול מאורגן לסין - כל המידע

  סין הינה מדינה בעלת היסטוריה ענפה, עניין ההופך אותה למעניינת ביותר עבור תיירים מכל קצוות העולם. בסין קיימת תרבות עשירה המבוססת על מורשת מרתקת, ערים עתיקות, מקדשים יפהפיים ומפוארים – כל אלה לצד שמורות טבע והרים קדושים. למעשה, סין הינה אחת מהמדינות בעלות התרבות העתיקה ביותר בעולם, לצד מורשת חזקה ורציפה של אלפי שנים. מסיבה זו, בסין קיימים שלל מנהגים חברתיים, דתיים וקהילתיים מסקרנים, ההופכים את המדינה לאחת המדינות המתויירות ביותר בעולם כיום.


  למה דווקא סין? 

  סין היא מדינה מושלמת למטרות תיור, היות שהיא מציעה למבקרים בה שלל אטרקציות שונות וסוגי טיולים שונים, המותאמים כל אחד לסגנון אחר. כך, למשל, אלה המעוניינים בחופשה רגועה יותר המשלבת תרבות והיסטוריה, יוכלו לבקר בשלל אתרים היסטוריים ייחודיים בסין. אלה שדווקא מעוניינים בחופשה אקטיבית יותר, יוכלו ליהנות מטיולי תרמילאים באיזורים שונים בסין ועוד. היות שמדובר במדינה ענקית, כמעט כל אדם יוכל למצוא בסין את ה"נישה" שלו ולהתאים את הטיול לרצונותיו ולסגנונו הספציפי.
   

  אטרקציות ומקומות שאסור לפספס

  מרבית האטרקציות בסין מתרכזות בעיקר בבייג'ין, כאשר בצפון העיר נוכל ליהנות מאטרקציות ייחודיות במיוחד כמו מגדל הטלוויזיה, שהינו המגדל הגבוה ביותר בסין ומשמש כמקום לאחסון ציוד ההפקות של חברות הטלוויזיה השונות במדינה. בצפון העיר נמצא גם מקדש חמש הפגודות, החושף את המבקרים בו להיסטוריה מרתקת וארוכת שנים, וכמו כן מקדש למה – מנזר בודהיסטי טיבטי גדול וססגוני. במרכז העיר נוכל ליהנות מאטרקציות רבות נוספות, וביניהן:
  העיר האסורה – ארמון מלכותי, הנקרא כך עקב העובדה שקיים איסור על כניסה אליו לתושבים שאינם מהווים חלק ממשפחת הקיסרות.
  מקדש השמיים טיאן-טן – פארק עצום המכיל מקדש יפהפה.
  המוזיאון הלאומי – מוזיאון הכולל שני חלקים: מוזיאון המהפכה הסינית ומוזיאון ההיסטוריה, שניהם נמצאים בבניין אחד.
  מקדש הפעמון.
   

  האם כדאי לנסוע לטיול מאורגן לסין, או שכדאי לטוס לבד?

   
  היות שסין הינה מדינה ענקית בעלת היסטוריה עשירה וענפה, בטיול לבד בסין, גם כאשר הוא מתוכנן היטב – אנו עשויים לפספס המון אתרים יפהפיים, מיוחדים ומעניינים אשר מהווים מוקד תיירותי נפלא עבור כל הגילאים ושכבות האוכלוסייה. מסיבה זו, רצוי מאוד לטוס למדינה רק באמצעות טיולים מאורגנים לסין. קיימות שלל חברות המציעות טיולים כאלה, כאשר אחת מהן היא חברת "נתור" – אשר מוציאה לפועל טיולים מאורגנים ומפנקים במיוחד לסין, בליווי של המדריכים הטובים ביותר, אשר מכירים את המדינה לאורכה ולרוחבה וידאגו שלא תפספסו דבר בטיול.