• טיולים מאורגנים לבולגריה

 • מסלול גאוגרפי ותרבותי

  בולגריה מסלול גיאוגרפי ותרבותי - dbg בולגריה

  23/07/24 - 30/07/24 7 לילות ארוחת בוקר
  כולל מזוודה אחת כולל כבודת יד
  טיול מובטח 1,099 $

  בולגריה מסלול גיאוגרפי ותרבותי - dbg בולגריה

  30/07/24 - 06/08/24 7 לילות ארוחת בוקר
  כולל מזוודה אחת כולל כבודת יד
  1,099 $

  בולגריה מסלול גיאוגרפי ותרבותי - dbg בולגריה

  20/08/24 - 27/08/24 7 לילות ארוחת בוקר
  כולל מזוודה אחת כולל כבודת יד
  1,199 $

  בולגריה מסלול גיאוגרפי ותרבותי - dbg בולגריה

  15/10/24 - 22/10/24 7 לילות ארוחת בוקר
  כולל מזוודה אחת כולל כבודת יד
  1,149 $
 • טיול מאורגן לסופיה שבבולגריה

  אין זמן טוב יותר לשבור את השגרה עם טיול מאורגן לאירופה. אירופה מציעה מגוון יעדים לחופשה משפחתית, כאשר אחת המדינות המיוחדות שלא כדאי לפספס היא בולגריה. הרפובליקה הבולגרית הנמצאת במזרח אירופה הפכה ליעד פופולרי עבור משפחות ומטיילים בכל העולם, ובמיוחד בירתה סופיה. טיולים מאורגנים לסופיה כוללים ביקור במגוון האטרקציות שהעיר מציעה למאות אלפי התיירים המבקרים בה מדי שנה. נתור מתמחה מזה מספר עשורים בטיולים מאורגנים ברחבי העולם, ואסור לפספס טיול מאורגן לבולגריה ובמיוחד לבירה. מה אפשר לראות בטיול?

  אטרקציות מרכזיות בסופיה

   
  עבור המבקרים מישראל, אחת האטרקציות המרכזיות בכל טיול מאורגן לסופיה הוא בית הכנסת המרכזי, כיום הוא בית הכנסת הספרדי הגדול באירופה והשלישי בגודלו מכלל בתי הכנסת ביבשת, על אף שהוא משרת קהילה מצומצמת של יהודים. המקום הוכרז בשנת 1955 כמרכז תרבות לאומי בבולגריה. בבית הכנסת ממוקמת הנברשת הגדולה ביותר באירופה במשקל של 1700 ק"ג, במרכזו יש כיפה ענקית שעוצבה על התקרה. עיצוב בית הכנסת מרשים ביותר ומשלב גילופי עץ, מוזאיקה מרשימה ועמודים עשויים שיש איטלקי. מאחורי בית הכנסת נבנה מוזיאון המוקדש להיסטוריה של יהודי בולגריה, הפותח צוהר לעולמה של הקהילה היהודית.
   

  נבקר גם בקתדלה המרשימה של אלכסנדר נבסקי

   
  חובבי אמנות יתרגשו במיוחד בסיור בקתדרלה של אלכסנדר נבסקי, הנחשבת לאחד מהבניינים המרשימים בבולגריה, ומהווה סימן היכר מרכזי של סופיה. גם מבנה זה מעוצב בסגנון ביזנטי, והוא משמש להנצחת שמו של הצאר הרוסי שהציל את בולגריה מהכיבוש השוודי במאה השלוש עשרה. במקום ניתן להתרשם מיצירות פסיפס מרשימות, חלונות ויטראג' מעוטרות ויצירות עשויות שיש של אומנים מקומיים, וכן יוצרים רוסיים שהשאירו את רשמם במקום. אל תוותרו על מצלמה איכותית בכל טיול מאורגן לסופיה - התמונות שתחזרו איתן יעזרו לכם לזכור לזמן רב את המראות המיוחדים שתראו באתרים השונים.
   

  למחפשים מזכרות לחברים או למשפחה

   
  טיול מאורגן לסופיהאינו שלם בלי ביקור בשווקים המקומיים. בסופיה ישנם שני שווקים עיקריים בהן נוכל לרכוש את המזכרות מהביקור בבולגריה. השוק העתיק בסופיה כולל מגוון רחב של בגדים בולגריים מסורתיים, יצירות אמנות, תכשיטים ועתיקות, וכמו בכל עיר אירופאית גם מזכרות מודרניות יותר המעוטרות בסמלי המדינה. שוק נוסף בו ניתן גם לרכוש מאפים, גבינות, בשרים מיובשים ומאכלים מהמטבח הבולגרי הוא השוק שזכה לשם: שוק הנשים משום שבעבר אך ורק נשים שימשו כרוכלות בחלקיו השונים, אך כיום הצטרפו אליו גם הגברים.
   
  לפני יציאה לחופשה או טיולים מאורגנים לסופיה חשוב לוודא כי אתם מסיירים עם חברה מקצועית ובעלת ניסיון בטיולים מאורגנים, נתור, מתמחה בטיולים מאורגנים מעל שלושים וחמש שנים, כמו כן בחברת נתור תמצאו מגוון חבילות נופש ודילים לורנה במחירים משתלמים.