הזמנות טיסות, טיולים וחופשות בנתור
פרס


 • חיפוש טיולים מאורגנים לוייטנאם

  חפש נקה
       • טיולים מאורגנים לויאטנם וקמבודיה
         

        ויאטנם הינה מדינה בדרום מזרח אסיה, ואחד מן היעדים התיירותיים המובילים בכל הנוגע לנסיעות למזרח הרחוק. לעומת העבר, בו נהגו לנסוע למזרח הרחוק בעיקר צעירים אחרי צבא שהתעניינו בחופשה לפני כניסה לשגרה נוספת, הרי שכיום יעד תיירותי מופלא כמו ויאטנם מתאים לכלל שכבות הגיל, החל מצעירים לפני גיוס וכלה במבוגרים שמחפשים להכיר תרבות חדשה ומסקרנת, תוך מפגש עם נופים ואיזורים מופלאים ועוצרי נשימה מבחינת יופיים.טיולים מאורגנים לויאטנם מתאימים למשפחות כמו גם לזוגות, וכוללים הצצה לעולם מלא בירוק ובטבע ייחודי, לצד תרבות אסייתית שמושפעת מסין מחד ומהודו מאידך.
         

        ויאטנם על רגל אחת


        האיזורים התיירותיים המובילים ביותר בויאטנם, ואליהם נחשפים במהלך טיולים מאורגנים לויאטנם הם עיר הבירה של המדינה- האנוי או הו צ'י מין סיטי, שמאגדת בתוכה אדריכלות שמתאימה לתרבות הויאטנמית ומצד שני מושפעת לא מעט מהעולם המערבי, להואה- שהינה הבירה הקדומה של ויאטנם.מעבר לכך, במהלך טיולים מאורגנים לויאטנם ניחשף לטבע הכולל ג'ונגלים גדולים המלאים בבעלי חיים מסוגים שונים, נהרות והרים גדולים, לפסטיגלים ולריקודים מסורתיים, למטבח יוצא דופן וטעים במיוחד וכמובן לחופים קסומים שמאפשרים רגיעה מוחלטת ובריחה מטרדות חיי היום יום.
         

        מזג האוויר בויאטנם


        מי שמתכנן לקחת טיול מאורגן לויאטנם, כדאי שידע מראש מה צפוי להיות מזג האוויר במדינה כדי שיוכל להיערך לקראת הטיול בצורה הטובה ביותר. באופן כללי, מזג האוויר של ויאטנם מאפשר לבקר בה לאורך כל השנה, ובעיקר משום שבכל אזור ישנו מזג אוויר אחר. בחלקה הדרומי של ויאטנם ישנן שתי עונות: החודשים מאי עד נובמבר נחשבים לעונה הרטובה (והפחות מומלצת) והחודשים דצמבר עד אפריל נחשבים לעונה היבשה (והמתויירת יותר). בחלקה המרכזי של ויאטנם, התקופה הטובה ביותר לביקור היא בין מאי לאוקטובר שכן אז יבש ונעים יותר, ופחות מתאים בין דצמבר לפברואר אז יורדת כמות גדולה של משקעים. באזור זה ישנן גם לא מעט סופות טייפון בחודשים יולי עד נובמבר, שאותן יש לקחת בחשבון כשיוצאים אל טיולים מאורגנים לויאטנם.
         

        ביקור בקמבודיה "על הדרך"


        מרבית הטיולים היוצאים לויאטנם משלבים גם ביקור בקמבודיה השכנה. טיול מאורגן לקמבודיה הוא הזדמנות להכיר את שכנתה של ויאטנם, הממוקמת מזרחית לה. במסגרת טיולים מאורגנים לקמבודיה אפשר לפגוש את התרבות המקומית שלה מקרוב, את שלל המקדשים הססגוניים שלה ובכלל, את ההיסטוריה העתיקה של המדינה. בקמבודיה אפשר למצוא כפרים קטנים בשולי הדרך וגם אזורים הרריים מיוערים מאד. הדת הבודהיסטית היא השולטת בה וסממנים לקולוניה הצרפתית ששלטה במקום ניכרים בה על ידי מבנים ארכיטקטוניים שונים. עיר המקדשים הידועה בקמבודיה – סיאם ריפ, נחשבת לאחת האטרקציות הבולטות במדינה, עם המוני מקדשים עתיקים במיוחד מהמאה ה – 9 ועד המאה ה – 13. המקדש הידוע מכולם הוא אנגקור ואט שהוכרז על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. גם מקדש פראה ויהאר הוא מקדש מפורסם מאד ואתר מורשת, ואותו אפשר למצוא בחלקה הצפוני של המדינה, בסמוך לגבול עם תאילנד.
            ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

            אנא המתן...