• טיולים מאורגנים לגוואטמלה

 • טיול מאורגן למקסיקו, גוואטמלה והונדורס

  גוואטמלה, שממוקמת במרכז אמריקה, היא יעד שמושך אליו תיירים רבים. בכל שנה יוצאים לא מעט טיולים מאורגנים לגוואטמלה, לצד מטיילים עצמאיים, הנהנים מהתרבות המקומית שלה ומשלל האטרקציות המיוחדות, שהיא מציעה. בהיותה מדינה עם היסטוריה עשירה, אפשר למצוא בה לא מעט סממנים של תרבויות עתיקות, כמו זו של שבט בני המאיה וגם אדריכלות ספרדית מיוחדת במינה. הטיולים של חברת נתור הם הזדמנות מצוינת ללמוד לא מעט עליה וליהנות מנוחות מרבית וגם פינוקים שונים.

  מזג האוויר בגוואטמלה

  מזג האוויר בגוואטמלה נחלק לשניים: העונה הרטובה והעונה היבשה. מי שלוקח טיול מאורגן לגוואטמלה בין החודשים נובמבר עד אפריל ייהנה ממזג אוויר נוח ונעים, ובעיקר מכמות משקעים קטנה מאד. תקופה זו נחשבת גם לתקופה המתוירת ביותר במדינה ולכן האתרים הרבים שלה והאטרקציות המוכרות עשויות להיות עמוסות לא מעט. העונה הרטובה, בה כמות המשקעים רבה מאד, פחות מומלצת לביקור בשל חוסר הנוחות שבכך, אולם מי שגשם איננו מטריד אותו יכול גם כן לבלות לא מעט ולפגוש מקרוב את היופי שלה.

  האתרים המיוחדים שבה

  הטיולים המאורגנים לגוואטמלה יחשפו את המטיילים אל שלל האטרקציות המיוחדות שבה, לצד התרבות המקומית הצבעונית שלה. מי שלוקח טיולים מאורגנים לגוואטמלה יבקר וודאי בעיר אנטיגואה, המהווה נקודת המוצא לאתרים שונים במדינה. בעיר ישנם לא מעט מבנים ארכיטקטוניים המעוצבים בסגנון איטלקי וגם אווירה מקומית מיוחדת. אגם אטיטלן הוא אתר נוסף בגוואטמלה, והוא נחשב לאחד האתרים הפופולאריים ביותר במדינה. האגם, שמוקף כולו בהרי געש, הוא ביתם של בני שבט המאיה, שם גם אפשר להתרשם מהתרבות שלהם וממאפייניה השונים. ומי שרוצה לראות מקרוב שרידים מרשימים במיוחד, טיקאל היא היעד המתאים לכך. זהו אחד מאתרי המאיה המפורסמים ביותר בעולם ובו פירמידות וגם שרידים נוספים, המוקפים בג'ונגלים ויערות גשם.

  סמוק שמפיי הוא אתר נוסף בגוואטמלה והוא תופעת טבע מיוחדת מאד. מדובר בנהר הזורם ישירות אל תוך מערה ויוצא ממנה לאחר 300 מטרים. במקום ישנן גם בריכות מקסימות, שניתן להתרחץ בהן וכמובן נופים נהדרים. הר הגעש פקאיה הוא חוויה בלתי רגילה לחובבי הטיפוס ובעיקר הזדמנות לפגוש מקרוב הר געש פעיל. הטיולים של נתור ייקחו אתכם לאתרים רבים במדינה ויהיו עבורכם הזדמנות נפלאה להכיר אותה לעומק.

  חברת נתור מציעה מבחר ענק של טיולים מאורגנים לדרום אמריקה, כמו כן אצלינו תמצאו טיולים מאורגנים למשפחות, לקבלת פרטים נוספים  - צרו קשר באתר.