• טיולים מאורגנים להונדורס

 • טיול מאורגן למקסיקו, גוואטמלה והונדורס

  הונדורס, אחת ממדינות מרכז אמריקה, הפכה בשנים האחרונות ליעד תיירותי נחשק עבור ישראלים רבים, ובעיקר בזכות לא מעט טיולים מאורגנים להונדורס היוצאים אליה בכל שנה. מי שלוקח טיול מאורגן להונדורס יגלה מדינה עם חופים משגעים ואווירת חופש בלתי רגילה. בנוסף, יש בה גם תרבות מקומית תוססת וצבעונית מאד ואתרים מיוחדים, שכדאי לעצור בהם. הטיולים של נתור הם הזדמנות נפלאה לבקר ביעד הזה ולפגוש מקרוב את המקומיים וליהנות גם מטעמים של מאכלים טיפוסיים.

  מזג האוויר האופייני להונדורס


  מי שרוצה לטייל במדינה מיוחדת, כדאי לו להצטרף אל טיול מאורגן להונדורס, המשלב לעיתים גם ביקור במדינות נוספת. הטיול להונדורס יוצא אליה בדרך כלל בעונה היבשה, החלה בין החודשים נובמבר עד אפריל, והיא גם זו המומלצת לביקור. העונה הרטובה בהונדורס כוללת לא מעט גשמים, אם כי הטמפרטורות בה לא נמוכות וזהות כמעט לאלו שבעונה היבשה. לעיתים פוקדות את האזור סופות חזקות וגם הוריקנים, אולם אלה מתרחשים בעונות הרטובות.

  האתרים המיוחדים של הונדורס

  במסגרת טיולים מאורגנים להונדורס ניתן לבקר בלא מעט יעדים מיוחדים, הנחשבים לגולת הכותרת שבמדינה. אחד מהן הוא קופן, פארק ארכיאולוגי בלתי רגיל שבו סממנים לתרבותם של בני שבט המאיה. הפארק נקרא על שמו של הכפר הסמוך, כפר קטן עם סמטאות ציוריות ויפות. ביקור בהונדורס מוכרח לשלב גם את אתרי הצלילה המיוחדים שלה, ובעיקר למי שחובב ספורט מסוג זה. האי רוטאן, המפורסם מבין איי הונדורס, הוא יעד נפלא לפעילות זו עם אתרי צלילה מרהיבים ביופיים. טיול מאורגן ודאי יפגיש אתכם גם עם בירתה של הונדורס, העיר טגוסיגלפה, שיש בה בניינים בסגנון הבארוק, קתדרלות עתיקות והרבה תנועה וקצב.

  כיצד להיערך נכון לקראת הטיול


  מכיוון שהונדורס ידועה בחופים שלה ובאתרי הצלילה, מומלץ כמובן לא לשכוח לקחת לטיול בגד ים, קרם הגנה מפני השמש וגם כובע. למרות שמזג האוויר בה מחולק לשני סוגים עיקריים, עשויים לעיתים לרדת גשמים קלים גם בעונה היבשה. מטריה ומעיל גשם יכולים לשמש אתכם במידת הצורך אם אתם מגיעים בתקופה זו של השנה. במסגרת ההכנות לקראת היציאה לטיול מאורגן, מומלץ גם לקרוא מעט על היעד, על האתרים שבו ועל התרבות המקומית, המאפיינת אותו.

  רוצים עוד טיולים מאורגנים מרהיבים לדרום אמריקה - הקליקו