• טיולים מאורגנים לקנדה

 • הרי הרוקיס הקנדיים ושיט לאלסקה

 • יהלומים מחוף לחוף

 • מארץ המייפל לחלום האמריקאי

 • הרי הרוקיס הקנדיים - חשיפה לצפון

 • טיולים מאורגנים לקנדה ולהרי הרוקיס

  קנדה, המדינה הצפונית ביותר ביבשת אמריקה, היא יעד פופולארי מאד בזכות אוצרות הטבע הנהדרים שבה והיופי שלה. טיול מאורגן לקנדה משלב בין ערים גדולות ומרתקות לנופים מקסימים ומפגיש את המטיילים על כל מה שיש לה להציע. הטיול בקנדה יכול להתאים לכל סגנון ולכל גיל, וזו גם הסיבה מדוע משפחות רבות עם ילדים בוחרות לבלות בה את חופשתן.

  למה חשוב לשים לב כשבוחרים טיול מאורגן לקנדה


  הטיולים המאורגנים לקנדה הם הזדמנות מצוינת, למי שמעוניין לטייל במסגרת קבוצתית ולא לבד, להגיע אל אחת המדינות היפות ביותר בעולם. טיולים אלה, המתאימים לבני כל הגילאים, כוללים מדריכים מקצועיים, המלווים את הקבוצה לאורך כל הטיול. חשוב לבחור אותם נכון ובעיקר לוודא את מידת התאמתם לפני שיוצאים אל הטיול. מכיוון שגולת הכותרת של המדינה הם הנופים שבה והטבע המיוחד שלה, לא מעט מהטיול מתרכז בזה. כל זאת, כמובן, לצד אטרקציות נוספות, הנכללות אף הן ומהוות חלק בלתי נפרד מהמדינה עצמה. מי שחובב טבע ונופים יכול ליהנות מטיול שכזה, אולם מי שמעדיף להתמקד בערים, במוזיאונים וברחובות השונים, כדאי לו לבדוק האם ועד כמה משלב הטיול לקנדה את היעדים שבהם הוא רוצה לבקר.

  נקודה נוספת וחשובה הם התנאים השונים המוצעים במסגרת הטיול. טיולים מאורגנים כוללים סוגים שונים של מקומות לינה. לעיתים מדובר במלונות יוקרתיים מאד ולעיתים במקומות לינה עם תנאים בסיסיים. חשוב לבדוק באילו תנאים מדובר ומה מציע כל מקום לינה. באופן כללי, לפני שמזמינים טיול מאורגן לקנדה, ובמיוחד אם מתכננים לעשות אותו עם הילדים, חשוב גם לוודא שהמקומות שבהם עוצרים אכן מתאימים לגילאים הצעירים או לגילאי הילדים. קנדה היא מדינה נפלאה לטיולי משפחות ויש לה לא מעט להציע לגילאים הצעירים. אם סובלים מבעיה בריאותית כלשהו או קושי מסוים, חשוב לוודא את חברת הטיולים בכך ולגם לוודא שהטיול אכן מתאים לקושי הקיים או לבעיה שיש.

  מתי כדאי לנסוע לקנדה


  התקופה הטובה ביותר לביקור בקנדה, ובמיוחד למי שמעוניין לשלב את הטבע המקסים שלה ואת שלל הפארקים שבה, היא בין החודשים יוני לספטמבר. בתקופה זו מזג האוויר חמים ונעים ואפשר ליהנות משלל של אפשרויות. בתקופת החורף קר מאד בקנדה ומרבית האטרקציות שבה סגורות, אולם אלה, המעוניינים לבלות את זמנם באתרי הסקי, מוזמנים לביקור במדינה בתקופה זו. טיולים מאורגנים לקנדה של חברת נתור מפגישים את המטיילים עם המדינה המקסימה הזו בעיקר בתקופת הקיץ, ומציעים נוחות מרבית והנאה בלתי רגילה.

  אנחנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון טיולים מאורגנים לאמריקה כמו כן חברת נתור מציעה טיולים מרהיבים לצפון אמריקה, לפרטים - צרו קשר.