• טיולים מאורגנים לאנטרטיקה

 • טיולים מאורגנים לאנטארקטיקה

  אחד היעדים הכי חלומיים בעולם, במקום המרוחק והמבודד ביותר, בו יש חיים חדשים ואחרים לחלוטין מכל מה שמוכר, במיוחד לנו הישראלים. שפע של לבן אינסופי, חיות בר, סגנון חיים יחודי ועוד שפע של אטרקציות והרפתראות שונות ומשונות ממתינות לכם בלא אחרת מאנטארקטיקה.עם נתור תוכלו לצאת לטיול אגדי באנטארקטיקה, כאשר ההמלצה שלנו היא לקחת טיול מאורגן בו תוכלו להנות ממדריך צמוד שילווה אתכם לאורך כל הטיול. כך תוכלו להנות מקבוצת אנשים שינעימו לכם את האווירה ומלווה צמוד שיעניק לכם את כל המידע המקיף על האיזורים, בעלי החיים וכל המקומות הכי שווים.

  מזג האוויר האופייני לאנטארקטיקה

  מזג האוויר של אנטארקטיקה הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר, שיש לקחת בחשבון במסגרת תכנון הטיול. טיולים לאנטארקטיקה יוצאים בעיקר בחודשי הקיץ, ובעיקר בחודש ינואר, אז מזג האוויר מאפשר לפגוש מקרוב את היופי שלה ולבקר באטרקציות השונות שבה. באופן כללי, מזג האוויר באנטארקטיקה, וכפי שכולנו יודעים, קר לאורך כל השנה. אולם, בחודשי הקיץ, ובעיקר באזור שבו חלקיה נמוכים יותר, הטמפרטורות גבוהות יחסית ונוחות יותר. אחת העובדות המעניינות ביותר לגבי אנטארקטיקה היא שכמות המשקעים שיורדת בה נחשבת לכמות הקטנה ביותר בעולם, עם פחות מ – 100 מ"מ של גשם לשנה. מי שלוקח טיולים מאורגנים לאנטארקטיקה יוכל ליהנות בחודשי הקיץ מטמפרטורה של 2 מעלות, בעוד שבחודשי החורף הטמפרטורה עשויה להגיע ל – (45-) מעלות.

  הנופים והטבע המאפיינים אותה

  במסגרת טיול מאורגן לאנטארקטיקה אפשר לבחון מקרוב את פני השטח שלה, המאופיין בקרחונים ענקיים ובהרים גבוהים שפסגותיהם מכוסות בקרח עבה מאד. בהיותה מוקפת בים קפוא, הצבע הלבן הוא הצבע השולט בה, שמוסיף לא מעט יופי ובעיקר מראה דרמטי מיוחד במינו. אין צמחים רבים באנטארקטיקה בשל תנאי מזג האוויר הקיצוניים, אולם אלה הקיימים בה הן בעיקר פטריות מסוגים שונים וצמחי טחב, המסוגלים להתמודד עם התנאים הקיימים. בכל הקשור לבעלי החיים שבה, המהווים גם הם אחת האטרקציות של אטנראקטיקה, אפשר למצוא את הפינגווינים, את דוב הים וגם מינים שונים של לווייתנים, כלבי ים ועופות ימיים, כמו אלבטרוסים ועוד.

  טיולים מאורגנים לאנטארקטיקה

  נתור משווקת טיולים מאורגנים לאנטרקטיקה לפרקי זמן של כ- 12 עד 13 לילות, כאשר במסגרת החבילה תקבלו טיסות, לינה ומדריך צמוד. חבילות הטיולים המאורגנים לאנטארקטיקה כוללים שיט ובו פנסיון מלא כך שתוכלו להנות לא רק מהנופים עוצרי הנשימה, אלא גם מהפלגת תענוגות שתשאר בזכרון לכל החיים.
  באתר שלנו תוכלו למצוא עוד מבחר עשיר של טיולים למקומות אקזוטיים וייחודיים, וכך גם טיולים מאורגנים לאיזורים שונים בעולם במחירים משתלמים במיוחד.

  אולי יעניינו אתכם גם מגוון טיולים מאורגנים מרהיבים לצפון אמריקה