• טיולים מאורגנים לאלסקה

 • הרי הרוקיס הקנדיים ושיט לאלסקה

 • טיולים מאורגנים לאלסקה

    אלסקה נחשבת לאחד היעדים הפופולאריים ביותר, ובעיקר לחובבי הטבע והנופים. טיולים מאורגנים לאלסקה, המוצעים לטווח

  רחב של גילאים, מאפשרים ביקור בשלל האטרקציות של המדינה, ובעיקר חוויה של כל החושים. מי שלוקח טיול מאורגן לאלסקה יוכל לעצור גם בערים הגדולות שבה וללמוד מעט על התרבות המקומית, וגם לבקר בפארקים הלאומיים, שללא ספק גולת הכותרת שבה.

  מידע כללי על אלסקה

  היא אחת ממדינותיה של ארצות הברית ויעד תיירותי מבוקש במיוחד. אלסקה ממוקמת בחלקה הצפוני של המדינה וג'וני היא בירתה. אלסקה מחולקת לכמה אזורים, כשחלקו הדרומי של אזור המרכז הוא האזור בו כמות התושבים היא הגדולה ביותר. באזור זה נמצאת גם העיר הגדולה ביותר של אלסקה – אנקורג', הנהנית ממזג אוויר נוח יחסית, בהשוואה לאזורים אחרים במדינה. במרכז אלסקה, הנחשב לאזור פחות מיושב, אפשר למצוא את הנופים המרהיבים שלה, את אוצרות הטבע הרבים שלה וגם לא מעט אטרקציות שונות.  

  העונה המומלצת לביקור במדינה

  התקופה הטובה ביותר לטייל באלסקה היא בין החודשים יוני לאוגוסט. זו גם הסיבה מדוע טיולים מאורגנים לאלסקה יוצאים אליה בתקופה זו, ופחות בחודשים אחרים. מכיוון שהטיול באלסקה מתבסס בעיקרו על טבע ונופים, חודשי הקיץ, בהם הטמפרטורה גבוהה יחסית והמשקעים נמוכים, יכולים להתאים לביקור בה ולהפוך את הטיול לחוויה מהנה במיוחד. לצד כל זה, יש לקחת בחשבון שזו גם העונה המתויירת ביותר במדינה והמוני מבקרים מכל העולם מגיעים אליה. ולכן, המחירים בתקופה זו יהיו מעט יותר יקרים ובאתרים השונים יהיו מטיילים רבים יותר.

  כיצד להתארגן נכון לקראת הטיול לאלסקה

  אם אתם לוקחים טיול מאורגן לאלסקה של חברת נתור חשוב שתערכו נכון לקראת הטיול. שלא כמו טיולים, המתמקדים במוזיאונים למשל או בשווקים, הטיול לאלסקה הוא טיול של טבע בעיקרו. ולכן, כדאי לכם לקחת אל הטיול נעליים נוחות (וגם סנדלים קייציות וקלילות), בגדים מבדים נושמים ואווריריים, אך גם מעיל גשם וסוודר, במידה ויהיה קריר. חשוב לבדוק מהם היעדים השונים שבהם עוצרים, במהלך הטיול, ובהתאם להחליט מה כדאי לקחת. וכמו לכל טיול, מומלץ שלא להצטייד בביגוד רב מדי או בציוד, שלא בהכרח יהיה שימושי עבורכם. לקראת הנסיעה כדאי להכין רשימת ציוד חשוב, ולארוז בהתאם.

  אולי יעניינו אתכם גם טיולים מאורגנים לצפון אמריקה מבית נתור, כמו כן חברת נתור מציעה התאמה אישית של טיול מאורגן לאירופה - צרו קשר באתר לפרטים נוספים.