• טיולים מאורגנים לסקנדינביה

 • סקנדינביה

 • נורבגיה והפיורדים

 • נורבגיה והפיורדים

 • נורבגיה והפיורדים

 • טיולים מאורגנים לארצות סקנדינביה

  ארצות סקנדינביה: שבדיה, נורבגיה, דנמרק, פינלנד וגם איסלנד, משכו מאז ומתמיד מטיילים רבים שמצאו אותן מסקרנות במיוחד. ישנם לא מעט טיולים מאורגנים לשבדיה, טיולים מאורגנים לנורבגיה, טיולים מאורגנים לאיסלנד, טיולים מאורגנים לפינלנד וגם טיולים מאורגנים לדנמרק, המהווים הזדמנות נפלאה להכיר יעדים אלה מקרוב, לפגוש את הטבע הפראי והמיוחד שבהן וגם ללמוד מעט על התרבות הסקנדינבית המעניינת. 

  מידע כללי על ארצות סקנדינביה

  בחלקה הצפוני של אירופה ממוקמות להן ארצות סקנדינביה המקסימות, המציעות למבקרים בהן לא מעט. טיול מאורגן לשבדיה וגם טיול מאורגן לנורבגיה הם הזדמנות לפגוש תצורות טבע עוצרות נשימה ונופים דרמטיים מאד. גם טיול מאורגן לדנמרק וכן טיול מאורגן לאיסלנד עושים זאת בהצלחה ויוצאים אל יעדים אלה בעיקר בחודשי הקיץ, הנחשבים העונה הטובה ביותר לביקור. התרבות הסקנדינבית, המאופיינת בעיקרה בתרבות ויקינגית טיפוסית, מייצגת היסטוריה ארוכת שנים והצורך להתמזג עם המקום, להתמזג עם הטבע שתנאיו מאתגרים מאד. טיול מאורגן לפינלנד מפגיש את המטיילים עם מדינה מיוחדת מאד ותרבות מקומית יוצאת דופן.
   
  המדינות הסקנדינביות האלו נחשבות לאתרים מתויירים מאד ומושכות אליהן מבקרים מכל העולם, וגם לא מעט ישראלים. מכיוון שהחורף בהן קשה במיוחד (הטמפרטורות נמוכות, הרוחות חזקות והמשקעים רבים) התקופה הטובה ביותר להגיע אליהן, בין אם במסגרת פרטית או במסגרת של טיול מאורגן, הם חודשי הקיץ החמים. בתקופה זו נוח ונעים לטייל במדינות ובעיקר לשלב גם עצירה באתרים המיוחדים של כל אחת ואחת מהן.  

  אטרקציות מעניינות במדינות סקנדינביה

  הטיולים הנהדרים, היוצאים אל מדינות סקנדינביה, כוללים עצירה ביעדים שונים על מנת לחוות את האזור בצורה הטובה ביותר. הנה כמה מהאטרקציות והיעדים המיוחדים שיש למדינות אלו להציע:
  מי שמחפש טיולים מאורגנים לשבדיה יגלה שישנם לא מעט כאלה. העיר סטוקהולם היא יעד נהדר שכדאי לעצור בו והיא מייצגת את השילוב המושלם שבין התרבות המקומית, המודרניזציה וגם ההיסטוריה של המדינה כולה. שבדיה היא מדינה שכוללת לא מעט סיפורי קרבות וסיפורי גבורה שונים. היא מעצמה אירופאית שהחלה את דרכה כבר במאה ה – 16 וכיום נחשבת ליעד שרבים עוצרים בו לביקור. טיולים מאורגנים לנורבגיה יפגישו את המטיילים עם פיורדים מקסימים, עם מפלים וגם עם קרחונים. זוהי מדינה של טבע בראשיתי וכמובן גם תם רבות ויקינגית ענפה, המאפיינת לא מעט מארצות סקנדינביה. הפיורד המפורסם סוגנהפיורד הוא אחת האטרקציות הידועות שבנורבגיה וגם הפיורד הארוך והגדול ביותר בעולם. הוא כולל טבע מופלא והביקור בו הוא, ללא ספק, חוויה מיוחדת במינה!
   
  מי שלוקח טיולים מאורגנים לדנמרק יגלה תרבות וויקינגית, הבאה לידי ביטוי במקומות שונים במדינה. העיר קופנהגן מומלצת לעצירה ויש בה מסעדות טובות, בתי מלון וגם מקומות בילוי רבים. העיר Ribe היא העתיקה ביותר במדינה ואפשר ללמוד בה לא מעט על ההיסטוריה המקומית. טיולים מאורגנים לפינלנד יפגישו את המטיילים עם העיר המוכרת הלסינקי, בירתה של המדינה ומרכז תיירותי, המוקף ביופיו של הטבע. טיולים מאורגנים לאיסלנד הם הזדמנות נדירה לצפות בגייזרים מרהיבים בקרוב. גייזר, שעל שמו נקראת גם תופעת הטבע הזו, מתפרץ בעוצמות בלתי רגילות והוא חלק מפארק שכולו גייזרים ותופעות ייחודיות. גם הר הגעש סנייפלסיוקול הוא אתר טבע מיוחד באיסלנד עם קרחון ענק ונופים קסומים. 
  חברת נתור יוצאת אל מדינות סקנדינביה בחודשי הקיץ, בהם מזג האוויר נוח ונעים ואפשר ליהנות מהטבע המיוחד שבהן וגם מהתרבות המקומית. הטיולים המאורגנים של נתור מפגישים את המטיילים עם נופים דרמטיים מיוחדים ועם תצורות טבע שאין כמותן במקומות אחרים בעולם.