• טיולים מאורגנים לרוסיה

 • סוצ'י - הריביירה הרוסית - 4 ימים

 • סוצ'י - הריביירה הרוסית - 5 ימים

 • מרוסיה באהבה

 • טיול מאורגן לרוסיה

  רוסיה היא המדינה עם השטח הכי גדול בעולם וכיוון שיש לה גבול עם לא פחות מ-14 מדינות, ניתן לשלב את הטיול בה גם עם ביקור בעוד יעדים מעניינים. השילוב של מבנים ארכיטקטונים מרשימים מהתקופות השונות, ארמונות לצד מבני ממשל סובייטיים, בתי אופרה ואולמות קונצרטים המסמלים את הייסטוריה והתרבות הרוסית העשירה לצד שדרות רחבות ומרכזי קניות מודרניים. במילים אחרות: טיול מאורגן לרוסיה הוא צלילה לתוך עולם תרבותי שונה מכל מה שהכרתם.

  מה כולל הטיול? 

  על מנת לחוות ולהכיר את הניגודים הרבים ברוסיה, מסלולי הטיול כוללים ביקורים בערים הגדולות והחשובות כמו מוסקבה או סנט פטרבורג אך גם ביקורים בנופים כפריים, בעיירות הרוסיות המנומנמות, בעמקים ופסגות מושלגות. למבקרים בעיר סנט פטרסבורג, על כיכרות העיר הגדולות שבה, נוכל לראות את המונומנטים העצומים והפסלים המעטרים את רחובותיה. במהלך הטיול נתוודע להיסטוריה של שושלת רומנוב  – מתחם הקברים נובודוויצ'י והמצודה בה נכלאו עד המהפכה הוא אחד האתרים המפורסמים והמתויירים ביותר במוסקבה. אחת האטרקציות המומלצות ביותר היא מוזיאון ההרמיטאז', שהוא אחד מהמוזאונים הגדולים והידועים בעולם. במוזיאון זה תוכלו למצוא ציורים של רמברנדט, מיכלאנג'לו וואן גוך וגוגן. נוכל גם להתעכב על הזוית היהודית בסיפור הסובייטי -  כולל פסל שלום עליכם, בתי כנסת ועוד. 

  טיול שתחזרו ממנו עם טעם של עוד 

  הטיול המאורגן לרוסיה הוא פתרון למי שאינו דובר את השפה אך מתעניין בתרבות ובנופים. המדריכים המנוסים שלנו יחסכו לכם שעות של עמידה בתורים והתמודדות עם בירוקרטיה קשה להבנה. אנו נכין אתכם לטיול מראש ונדאג שתדעו איזה מסמכים אתם צריכים, איך להתלבש, איפה לאכול ואיך להתמצא ברכבת התחתית העמוסה ביותר שנמצאת במוסקבה. מי שעושה את הטיול המאורגן שלנו לרוסיה בדרך רוצה לחזור ולהעמיק בנוסף באזור המכונה: "טבעת הזהב" שהוא למעשה אזור המקיף את מוסקבה, בירת רוסיה. אזור זה מתאפיין במרחבי טבע עוצרי נשימה.