• טיולים מאורגנים לרוסיה

 • סוצ'י - הריביירה הרוסית - 4 ימים

 • סוצ'י - הריביירה הרוסית - 5 ימים

 • מרוסיה באהבה

 • טיול מאורגן לדוברי רוסית

  רוסיה היא המדינה עם השטח הכי גדול בעולם וכיוון שיש לה גבול עם לא פחות מ-14 מדינות, ניתן לשלב את הטיול בה גם עם ביקור בעוד יעדים מעניינים. בנוסף לכך, טיולים מאורגנים לרוסיה יעניינו אתכם מאוד מבחינת הארכיטקטורה כי יש בה ניגודים מופלאים. מצד אחד תוכלו לראות אדריכלות עדינה ומרשימה ומצד שני תראו לא מעט מבני תעשייה קומוניסטיים בגדלים מרשימים. במילים אחרות: טיול מאורגן לרוסיה זו הבחירה הנכונה לכל מי שרוצה להכיר את התרבות המפוארת של העם הזה, אז למה אתם מחכים? 

  מה כולל הטיול? 

  טיולים מאורגנים לרוסיה כוללים שפע של אטרקציות ותחומי עניין, כי כפי שהוזכר, זו מדינה גדולה ביותר. את הניגודים שלה תוכלו להרגיש לא רק בתחום האדריכלות אלא גם בתחום התרבות, שכן מצד אחד תוכלו לראות פסלים וארמונות של דיקטטורים אכזריים ומצד שני תעברו גם במוזיאונים של הגדולים שבאנשי הרוח. רוסיה משאירה את חותמה מאז ומעולם בתחומים רבים כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהאופציה של טיול מאורגן לרוסיה תהיה מעניינת במיוחד עבורכם. תוכלו להתרשם, מצד אחד, מהאנשים הנחמדים שתפגשו בכל מקום ומצד שני תשמעו גם לא מעט סיפורים על בירוקרטיה שלא קל להתמודד איתה. את הניגודים תוכלו לראות גם בנופים שכן טיולים מאורגנים לרוסיה כוללים ביקורים בערים הגדולות והחשובות כמו מוסקבה או סנט פטרבורג אך גם ביקורים בנופים כפריים, עמקים ופסגות מושלגות. 

  טיול שתחזרו ממנו עם טעם של עוד 

  זה לא סוד שכאשר מדברים על טיולים מאורגנים לרוסיה או על טיול מאורגן לנורבגיה בזול ניתן לראות לא מעט חברות שמציעות שירות כזה. עם זאת, לא כל החברות מציעות לכם את מה שתוכלו למצוא אצלנו בחברת "נתור". ראשית, אנחנו מגיעים עם שנים רבות של ניסיון בכל מה שקשור לתחום של טיול מאורגן לרוסיה ושנית, יש לנו מדריכים מקצועיים ביותר שמכירים את הנופים, את הכבישים, את השפה ואת התרבות. לכן, אם אתם רוצים לצאת לחוויה של פעם בחיים אנחנו הכתובת הנכונה ואתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת. הטיול המאורגן איתנו לרוסיה, כמו טיול מאורגן לגרמניה לזוגות, זו חוויה שמתאימה לאנשים שוחרי תרבות שרוצים לגלות עולם ולקבל כמה שיותר אינפורמציה אמינה מהמדריכים המקצועיים שלנו. הטיולים המאורגנים שמחכים לכם אצלנו כוללים חשיבה על כל הפרטים הגדולים והקטנים והכל כדי שתהיו מרוצים.