• טיולים מאורגנים לאודסה

 • טיולים לאודסה

 • אודסה

 • טיול מאורגן לאודסה

  ערים מודרניות עתירות מוקדי בילוי ומבני פאר, כפרים אותנטיים המצויים במרחבי טבע ירוק ורצועת חוף המשתרעת לאורך מאות קילומטרים, כל ואלו ועוד ממתינים גם לכם במסגרת טיולים מאורגנים לאודסה המוצעים לכם אצלנו באתר. 

  מספר מילים על אודסה 

  אודסה, עיר נמל אוקראינית לחוף הים השחור, היא העיר הרביעית בגודל אוכלוסייתה באוקראינה ואחת מהערים המתויירות  ביותר במדינה. באודסה פועל נמל הים המסחרי הגדול ביותר במדינה והיא נחשבת לאחת הערים המרכזיות ביותר באוקראינה בתחומי מסחר, תעשייה, מדע ותיירות. העיר משתרעת על פני שטח כולל של 236 קמ"ר והיא שוכנת על גבעות מדורגות הצופות למפרץ אודסה. העיר מוקפת ברצועת חוף מרהיבה המשתרעת לאורך מאות קילומטרים, כאשר לאורך החופים מתפתל שביל הידוע בכינויי "דרך הבריאות" ובו אסורה תנועת כלי רכב והוא משלב בתוכו שבילי אופניים רבים. 

  טיולים מאורגנים לאודסה - פנינת הים השחור 

  אודסה הידועה גם בכינוי "פנינת הים השחור", היא אחד מיעדי התיירות הפופולאריים ביותר באוקראינה, כאשר אזור הנופש של העיר משתרע לאורך קילומטרים רבים לחופי הים השחור. אזור תיירותי זה ידוע בשם רובע האקדמיה ומצויים בו בין היתר מרחצאות רפואיים, בתי מרפא, שפע של בתי מלון, מסעדות ומועדונים הפועלים מסביב לשעון. 

  בכל מסגרת של טיול מאורגן לאודסה, תוכלו להיחשף לחיי הלילה שוקקי החיים של העיר ולהתחכך עם תיירים מכל קצוות העולם המגיעים לעיר בעיקר במהלך עונת התיירות. חשוב לציין שאודסה נחשבת גם למוקד מרכזי של תיירות פנים.

  כאחת מהערים המרכזיות ביותר באוקראינה בכל תחומי החיים, אודסה מספקת לכם שפע של אטרקציות תיירותיות לצד מוקדי תיירות ואתרים היסטוריים, כאשר בין יתר מוקדי ואתרי התיירות הבולטים של העיר תוכלו למצוא את:
  קטקומבות אודסה - בכל מסגרת של טיול מאורגן לאודסה תוכלו לבקר במבוך עצום של מנהרות המהוות חלק בלתי נפרד מההיסטוריה של העיר. מנהרות אלו הוקמו במהלך המאה ה-19 והן שימשו בין היתר מקום מפלט במלחמת העולם השנייה. לארוך תוואי המנהרות פועל גם מוזיאון של התנועה הפרטיזנית. 
  ארמון וורונצוב - טיולים מאורגנים לאודסה יפגישו אתכם בין היתר עם אחד ממבני הפאר של אודסה אשר נבנה בשנת 1827. ארמון זה נחשב ליצירת פאר ארכיטקטונית והוא משלב בתוכו מגוון עשיר של סגנונות אדריכליים. 
  בית האופרה ותיאטרון הבלט של אודסה - מבנה מרשים ביופיו מהמאה ה-19 אשר נבנה בהשראת סגנון הבארוק הצרפתי והאיטלקי. מבנה זה משמש כבית האופרה ותיאטרון הבלט הרשמי של אודסה ומדי ערב מוצגים בו מופעי תרבות שונים. 
  המדרחוב של רחוב דריבסיבסקה - מדרחוב קסום הממוקם במרכז העיר. לאורך המדרחוב המיועד להולכי רגל בלבד, ממתינים לכם מבנים עתיקים בהם פועלים ברים, מסעדות ובתי קפה. בכל טיול מאורגן לאודסה המתקיים על ידינו, תוכלו לבקר במדרחוב בשעת ערב מוקדמת או מאוחרת וליהנות ממוקדי הבילוי שוקקי החיים של האזור. 
  מדרגות פוטיומקין - אחד מהמונומנטים הידועים של העיר אודסה הוא למעשה גרם מדרגות עצום אשר נבנה במאה ה-19. גרם מדרגות זה כולל 192 מדרגות בעשרה מקבצים שווים וכאשר עומדים בתחתית גרם המדרגות נדמה כאילו הוא נמשך לנצח ואינו מסתיים. 

  טיול מאורגן לאודסה המשלב יום טיול גם מחוץ לאודסה 

  לצד מוקדי התיירות המובילים של אודסה המהווים חלק בלתי נפרד מכל אותם מסלולי טיולים מאורגנים לאודסה המוצעים על ידינו, תוכלו ליהנות גם ממסלולי טיולים מאורגנים המשלבים בתוכם ימי טיול מחוץ לאודסה.

  טיול מאורגן לאודסה במסגרתו מתקיים יום טיול מחוץ לעיר, כולל בין היתר מסלול טיול לעיר אומן הממוקמת בצומת דרכים חשוב בין קייב ואודסה. במהלך יום הטיול, תוכלו לבקר בפארק "סופיה" אשר הוכרז כשמורת טבע על ידי ארגון אונסק"ו. הפארק משתרע על פני שטח של 1300 דונם של עצים וצמחייה נדירה וזאת לצד אגמים המאוכלסים בברבורים. כמו כן, תוכלו לבקר בקברו של הרבי נחמן מברסלב, הנחשב לאחד ממוקדי העלייה לרגל בקרב תיירים מישראל. 

  מגוון רחב של מסלולי טיולים מאורגנים לאודסה 

  על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מביניכם ליהנות מיופייה הקסום של אודסה, אנו הרכבנו עבורכם מספר מסלולי טיולים מאורגנים לאודסה שבכל אחד מהם מושם דגש על היצע גדול של מוקדי התיירות והאתרים ההיסטוריים של העיר. חווית הטיול המאורגן המוצעת על ידינו, מותאמת לזוגות, לקבוצות וליחידים המעוניינים לטייל ולהכיר מקרוב את הקסם התיירותי של העיר שזכתה לכינוי: פנינת הים השחור. מסגרות של טיול מאורגן לאודסה מתקיימות על ידינו במהלך עונת התיירות (בין החודשים אפריל לספטמבר) במהלכה תוכלו ליהנות ממזג אוויר אידיאלי לטיולים יומיים ורגליים ברחבי העיר ולאורך רצועת החוף הקסומה.