• טיולים מאורגנים לאירלנד

 • טיול מאורגן לאירלנד

  הנופים המיוחדים של אירלנד, התרבות המקומית התוססת וכמובן גם הבירה המצוינת שלה, כל אלה מהווים חלק מהסיבות הרבות, המושכות אל אירלנד לא מעט תיירים. ישנם לא מעט טיולים מאורגנים לאירלנד המוצעים לכל מי שמעוניין לבקר במדינה המקסימה הזו ולהכיר אותה מקרוב. טיול מאורגן לאירלנד הוא הזדמנות לבקר באטרקציות הרבות שלה, שמרביתן מספרות את ההיסטוריה העתיקה במיוחד של המדינה.

  מזג האוויר של אירלנד

  מרבית המטיילים בוחרים להגיע אל אירלנד בתקופת הקיץ, בין החודשים יוני לאוגוסט. מי שלוקח טיול מאורגן לאירלנד בחודשים אלה יוכל ליהנות ממזג אוויר נוח ונעים מאד, אם כי לעיתים גם מטמפרטורות גבוהות, המגיעות ל – 30 מעלות. לאורך כל השנה, וגם בתקופת הקיץ, יורד באירלנד גשם, עובדה העשויה להקשות במעט על הטיול, אולם אם נצמדים אל עדכוני תחזית מזג האוויר ומתכננים את הטיול בהתאם, ניתן ליהנות לא מעט מהמדינה המיוחדת הזו. בחודשי החורף קר מאד באירלנד, אך שלג כמעט ואיננו יורד בה. בתקופה זו כמות המבקרים במדינה נמוכה יותר, אך הקסם החורפי המיוחד שלה שווה ביקור גם כן.

  מאפייניה של התרבות המקומית

  במסגרת טיולים מאורגנים לאירלנד ניתן לפגוש את התרבות האירית ששמה יצא למרחקים. קשה להתעלם מהמוסיקה האירית המיוחדת, המאופיינת על ידי חמת חלילים, חליל וגם כינור, שמתנגנת בכל פאב שכונתי וכמעט בכל מקום ברחבי המדינה. וכמובן, אסור לשכוח את הבירה האירית – "גינס" הנחשבת אחת הבירות הטובות בעולם וגם בין הפופולאריות שבהן. טיולים רבים משלבים גם עצירה במבשלות הבירה וטעימה ממנה. באשר לאוכל המקומי, האוכל האירי כולל, בעיקרו, מנות פאי עם בשרים למיניהם לצד פירה, וגם לחם בירה מיוחד, שלו טעמים חזקים נהדרים. הביקור בפאבים השכונתיים וגם במסעדות המקומיות הוא הזדמנות נפלאה לפגוש מקומיים וגם ללמוד על אירלנד לא מעט.  hr>