• טיולים מאורגנים לפריז

 • קלאסיקה אירופאית למשפחות

 • מארץ השוקולד לעיר האורות- בלגיה ופריז

 • טיולים מאורגנים לפריז

  טיול מאורגן לפריז עיר האורות

   
  פריז היא יעד פופולארי לכל סוגי הטיולים: משפחתיים, קבוצתיים וכמובן זוגיים רומנטיים. אחד הדברים שמייחדים את פריז הוא שהיא מציעה שפע בכל תחום: התרבותי, הקולינרי, האומנותי והיסטורי. טיול מאורגן לפריז מומלץ לכל מי שמעדיף להתרכז אך ורק בחוויית הטיול בלי להתעסק בבירוקרטיה או למי שאין לו זמן לתכנן מסלולי טיול, למצוא מקומות לינה, לאסוף המלצות על מסעדות ובנוסף גם לעמוד בתור לכל האטרקציות האלה.
   
  מה לראות בפריז:
  בפריז ישנן מספר אטרקציות אדריכליות הנחשבות ליפות והמרשימות ביותר בעולם.  מגדל אייפל שגובהו למעלה משלוש מאות מטרים, שער הניצחון שנבנה על מנת לפאר את ניצחונותיו של נפוליון ושדרות האליזה, שם גם תוכלו לעשותשופינג במבחר חנויות האופנה וההנעלה. מומלץ גם לגשת אל אחת מהגלריות לאומנות והתיאטראות שבשדרה על מנת ליהנות מתרבות צרפתית במיטבה.
   
   

  אטרקציות לילדים בטיול מאורגן לפריז:

   
  ישנם מסלולי טיול מאורגן בפריז המותאמים לילדים. זאת מכיון שבעיר יש פארקי שעשועים רבים. המפורסם ביותר מהם הוא כמובן יורודיסני. הוא מחולק ל"ארצות", ובכל אחת מהן עשרות מתקנים ופעלולים לגילאים שונים, גובה שונה ורמת אומץ שונה; רובם מבוססים על דמויות, על אירועים ועל סרטים של דיסני. פארק "אסטריקס" הוא פארק המנציח את הכפר המפורסם ביותר בלב גאול מסדרת הקומיקס אסטריקס. במקום 36 אטרקציות בסך הכל, 10 המותאמות לילדים מתחת לגיל 6. פארק דה אקסילמיטיון הוא פארק המיועד לילדים יותר קטנים. מומלץ לבקר בו בתקופת הקיץ מכיון שהייחוד שלו הוא מתקני מים רבים.
   

  למה טיול מאורגן לפריז

  הבחירה בטיול מאורגן לפריז כדאי מכמה סיבות:
   
  דווקא מכיון שהעיר שופעת באפשרויות בילוי מכל סוג, כדאי שמישהו יארגן אותם בסדר הגיוני ובלוח זמנים שלא ישחק אתכם.
   
  מישהו אחר אחראי לתקשר עם המקומיים ואתם לא תהיו תלויים ביכולות השפה שלכם.
   
  אין צורך לדאוג לשום לוגיסטיקה - אנו נרכוש עבורכם כרטיסים לכל אטרקציה, טיסות, בתי מלון ועוד.