• טיולים מאורגנים לצרפת

 • קלאסיקה אירופאית למשפחות

 • טיול מאורגן לצרפת

  צרפת הינה ללא ספק אחד מן היעדים הנחשקים ביותר באירופה. צרפת תמיד תעורר את החושים שלנו- טעם, ריח, ראיה, ארץ היופי והאסתטיקה, ארץ הרומנטיקה, ארץ הטעמים הטובים, ארץ התרבות המרשימה והנופים היפהפיים. נתור מציעה מגוון מסלולים מרתקים לצרפת.

  טיול עומק מקיף הכולל את פרובנס, דורדון, עמק הלואר, בריטני, נורמנדי ופריס כמובן. ללא ספק זהו אזור עם מראות טבע עוצרי נשימה, ארמונות פאר, ריביירה קסומה, מוזיאונים וכנסיות עתיקות, קניון עצום ומרשים, מערת "נקרת השטן" ובנוסף טיולים לניס – בירת הריביירה הצרפתית, או טיול עומק הכולל את פריס וחבל נורמנדי ובריטני.

  טיול לצרפת הוא מסע מופלא במדינה מרתקת, אם זה בפריז, הבירה הספוגה במוזיאונים ובאתרים היסטוריים מרהיבים, ניס והריביירה הצרפתית העשירה , פרובאנס הכפרית והיפהפייה ועוד ערים ומקומות תיירותיים שיסחפו אותנו לתוך מערבולת של תרבות והנאה צרופה. במידה ובחרתם בטיול לניס, אין כל צל של ספק שתוכלו ליהנות מהבחירה האיכותית. אחת הערים המרכזיות בריביירה הצרפתית היא לא רק מקום יפהפה אלא גם המקום בו תוכלו למצוא את כמות האטרקציות הגדולה ביותר באזור זה. טיול מאורגן לצרפת במסגרתו תגיעו אל העיר ניס יציע לכם ביקור באתר המרכזי של ניס ואולי של הריביירה הצרפתית כולה, חוף הים. עם שמש מחממת וים נהדר, אין זה מפתיע שחוף הים של ניס הפך למקום הפופולרי ביותר בעיר.

   בטיול לניס תוכלו לנצל את הזמן החופשי שלכם בין השאר לביקור בים. אנחנו ממליצים לא לוותר גם על ביקור בעוד כמה מקומות מסקרנים בעיר כגון שוק הפרחים המקומי, שוק הגבינות ומוזיאון מאטיס. לצד ניס והריביירה הצרפתית היפהפייה, טיולים מאורגנים לצרפת יביאו אותנו כמובן גם אל עיר הבירה של צרפת, פריז. עיר האורות היא אחת הערים המתויירות ביותר בעולם, כאשר טיולים מאורגנים לפריז יאפשרו הנאה מכמה מהאתרים המוכרים והאהובים ביותר על פני תיירים מכל העולם. בין האתרים המדוברים ניתן למנות את מוזיאון הלובר המפורסם בו קיימות יצירות אומנות מקוריות כמו המונה ליזה של לאונרדו דה וינצ'י, קתדראלת נוטרדאם הגותית והמסקרנת, הפנתאון של פריז ממנו ניתן לצפות על העיר ולהתפעל, וכמובן מגדל אייפל המתנשא לגובה רב. 

  מגוון הטיולים המאורגנים לצרפת תוכננו בקפידה ע"י מומחי נתור, כל נוסע שרוצה לבקר ולטייל בצרפת יוכל לבחור לו את המסלול המתאים לו ביותר, הן ברמת המחיר, מספר הימים והמסלול כמובן. לא משנה באיזה טיול לצרפת תבחרו – כל אחד מהם יעניק לך הנאה מושלמת ומשתלמת!