• טיולים מאורגנים למאוריציוס

 • טיול מאורגן למאוריציוס

  היא נמצאת לא רחוק ממדגסקר ובשנים האחרונות נחשבת ליעד תיירותי מובהק. מאוריציוס היא מדינת אי, אליה יוצאים לא מעט טיולים מאורגנים המאפשרים טעימה מהמקום המיוחד הזה. טיול מאורגן למאוריציוס הוא הזדמנות לבלות בחופים לבנים מקסימים, הזדמנות לצאת לטרקים קצרים ולחוות את הטבע המקסים מקרוב וכמובן גם הזדמנות מצוינת להכיר תרבות קצת שונה, שהיא מפגש נדיר בין כמה תרבויות ממדינות מרוחקות, שהשפיעו עליה לא מעט.

  מידע כללי על מאוריציוס

  מי שמחפש טיול מאורגן למאוריציוס ישמח לגלות שישנם כמה כאלה, היוצאים לאורך השנה ישירות מישראל, כמו אלה של חברת נתור. מאורציוס היא אי גדול, שלאורך השנים נשלט על ידי מבחר של מדינות שונות, כמו צרפת ובריטניה, והשפעות תרבותן של מדינות אלו ניכרות בו בכל פינה. גם סממנים לתרבות ההודית והאפריקנית באים לידי ביטוי בו, וזו אולי הסיבה מדוע הוא מיוחד כל כך ומושך אליו המונים. האי מאוריציוס התגלה לראשונה במאה העשירית על ידי מלחים ערביים ומלאים, אך רק בשנת 1505 הפך למקום של קבע על ידי הפורטוגזים. בשנת 1968 קיבל האי את עצמאותו, לאחר שהיה בבעלותה של בריטניה, וכיום הוא נחשב למדינה דמוקרטית לכל דבר, המתבססת בעיקרה על חקלאות וכמובן גם על תיירות.

  אתרים מיוחדים במאורציוס שהביקור בהם הוא בגדר חובה

  מי שבוחר טיולים מאורגנים למאוריציוס יוכל לשלב ביקור באתרים המעניינים של האי. בירתה של האי, העיר פור לואי, היא יעד תיירותי נהדר, המשלב בין מבנים מודרניים לשרידיהם של מבנים קולוניאליים עתיקים. בעיר אפשר לבקר בשוק המקסים, שבו מגוון של דוכנים, אוכל מקומי והזדמנות להיחשף אל התרבות של המקום, וגם מוזיאון טבע מיוחד. בחלקו הצפוני של מאוריציוס אפשר לבלות שעות ארוכות על החופים הנהדרים ובלגונות הקסומות. מי שאוהב פעילויות מים, יוכל למצוא לא מעט כאלו בגראנד ביי, הנחשב לאטרקציה תיירותית בפני עצמה, למרות היותה כפר דייגים. בחברת נתור מזמינים אתכם לחוות מהאי המיוחד הזה ולצאת לטיול בלתי נשכח. תוכלו להכיר אותו לעומק וגם ליהנות מכל מה שיש לו להציע, לצד יתרונותיו הרבים של הטיול המאורגן.