• חבילות נופש לדוברובניק

  • חבילות לדוברובניק

    בואו ליהנות מהשפע התיירותי שמציעה דוברובניק. חברת התיירות נתור מציעה חבילות נופש לדוברובניק ולאתרים רבים ברחבי העולם. את החופשה הזאת בטוח לא תשכחו ! דוברובניק היא עיר נמל עתיקת שנים, הממוקמת בצד הדרומי של קרואטיה. מדובר בעיר תיירותית המושכת אליה תיירים רבים מהעולם כולו. חופשה בדוברובניק תעניק לכם חוויה עוצמתית, הנאה מנופים מרהיבים וצפייה במראות עתיקים הכוללים בניינים מאבן וחומה עתיקה ומרשימה המקיפה את העיר. למעשה, חבילות נופש לדוברובניק מציעות שפע של אתרים תיירותיים חווייתיים, הכוללים בין היתר: מנזרים מתקופות קדומות, כנסיות עתיקות, מוזיאונים, נופים קסומים ועוד.

    חבילות נופש לדוברובניק – אתרי תיירות חשובים!

    חבילות נופש לדוברובניק- חייבם לבקר לבקר באתרים האטרקטיבים המרשימים ביותר בדוברובניק. מבין כלל האתרים - כדאי לבקר בעיר העתיקה וליהנות ממראיה של החומה המרשימה המקיפה את העיר. להיכנס לקתדראלה שהוקמה על גבי הריסות מהתקופה הביזנטית ולצפות משפע של עבודות אמנות מרהיבות. בנוסף, מומלץ לבקר במוזיאון הימי ולצפות בעולם החי במים ולסיים בביקור בארמון הרקטור המרשים שנבנה במאה ה-13 ונשמר במהלך השנים, למרות ניסיונות העבר. חברת נתור מאחלת לכם חופשה מהנה בראש שקט!

    בנוסף לחבילות נופש חברת נתור מציעה מבחר ענק של טיולים מאורגנים, כמו כן אצלינו תמצאו טיולים מאורגנים לקרואטיה במחירים משתלמים במיוחד.