• טיולים מאורגנים לאיסלנד

 • איסלנד

 • טיול מאורגן לאיסלנד עם המומחים של נתור

  איסלנד היא מדינה השוכנת על אי בצפון האוקיינוס האטלנטי כאשר יתרונה הבולט הוא צפיפות אוכלוסייה נמוכה במיוחד כאשר פחות משלוש מאות וחמישים אלף תושבים נהנים ממרחבים בני מעל מאה אלף מטרים רבועים. נתון זה לבדו מבטיח מרחבים של טבע אינסופי שהאי איסלנד מקיים ואף מוסיף על כך נופים צבעוניים ועוצרים נשימה, אטרקציות מהנות ותרבות מרשימה היוצרים מסע שנוגע בכל החושים. טיול מאורגן לאיסלנד הוא דרך מצוינת לחוות ולהכיר את האי בזמן קצר יחסית תוך ניצול נכון של הזמן בין חלקי איסלנד ועושרה.

  כמה זמן אורך טיול מאורגן לאיסלנד?

  ישנם מספר טיולים מובנים המציעים מספר מסלולים, בניהם רב המשותף על השונה. תכנון ובחירה בטיול מאורגן לאיסלנד תלוי כמובן בזמן ובתקציב של המטיילים אולם מומלץ להקדיש למדינה המעניינת הזאת לא פחות מעשרה ימים. מדובר במדינה ייחודית המחברת בין טבע לאטרקציות ומציעה מקומות רבים ששווה לבקר בהם.

  למה לבחור בטיול מאורגן לאיסלנד ולא לטייל עצמאית?

  איסלנד מחברת בין טבע פראי למסלולים הרריים המובילים אל מרבית שכיות החמדה הטמונות בשטחה. לא ניתן להגיע לאתרים הללו בתחבורה ציבורית והנהיגה באיסלנד היא נהיגת שטח מאתגרת. לבעלי הניסיון החפצים בטיול המשלב נהיגת אקסטרים על ג'יפים בשטחים לא מוכרים ישנה האפשרות לטיול עצמאי, אולם לכל השאר מוטב לבחור בטיול מאורגן לאיסלנד כדרך הבטוחה והמהנה לחוות את האי על שלל אתריו.

  האם מדובר בטיול מתאים למשפחות עם ילדים?

  קיים בהחלט טיול מאורגן לאיסלנד המתאים למשפחות עם ילדים. הטיולים כוללים סיורים בערים הגדולות, ביקור במפלים וקרחונים ושיט ורחיצה בלגונה, טיולים בשמורות טבע ופארקים וניתן לשלב גם רכיבה על אופנועי שלג. יחד עם זאת שטחה הגדול והמרחקים בין האתרים השונים יוצרים טיול הכולל שעות נסיעה ארוכות אשר כאמור חלקן בתנאי שטח ועל כן אינו מומלץ לתינוקות צעירים. כמו כן יש לבחור בסוג טיול מאורגן לאיסלנד המיועד למשפחות עם ילדים ומותאם לצרכיהן.

  מחירי הטיולים לאיסלנד

  איסלנד אינה מדינה זולה לטיול ביחס לשכנותיה האירופאיות, ומחירי הטיסות אליה אינם צונחים משמעותית גם בחורף. גם המלונות והאטרקציות שבה ידועים ביוקרתם ומחיריהם הגבוהים ואין מדובר בחופשה ים תיכונית אטרקטיבית. יחד עם זאת, בתכנון נכון והיכרות עם המלונות, בתי ההארחה והאטרקציות המקומיות, ניתן בהחלט להוזיל את עלות הטיול בעיקר כאשר מדובר בטיול בקבוצה. 

  המלצות נוספות לטיולים מאורגנים  

  חברת נתור מציעה מגוון טיולים מאורגנים באירופה וביעדים נוספים ומציעה גם טיול מאורגן לנורבגיה המותאם למשפחות עם ילדים, טיולים מאורגנים לאנגליה במבצע ובעלות אטרקטיבית, טיולים ליער השחור, טיולים לאגם גארדה ועוד. תכנון הטיולים הללו מתבצע על ידי מומחי החברה המכירים את המקומות המתויירים, מתמצאים במנהג והתרבות המקומית ובעלי ניסיון רב בהובלה והכוונת תיירים במקומות האטרקטיביים בעולם וגם באלו הפחות פופולאריים.