• טיסות זולות בקיץ

 • כשהקיץ מגיע, האצבעות ברגליים ובידיים מתחילות לבעור.  כל שנה  הוא חוזר אלינו, זה חיידק הטיולים והנופש שפורץ שוב אחרי החורף ועם בוא האביב (ואוטוטו הקיץ).
  רבים מאיתנו מוצאים את עצמם בחיפוש אחר טיסות זולות בקיץ ליעדים שונים ברחבי העולם ואכן, חיפוש קצר מאד יוביל אותנו להרבה מאד אפשרויות שונות – מהמזרח הרחוק ועד ארצות הברית, מאירופה הקלאסית ועד לדאון אנדר – אוסטרליה וניו זילנד. הקיץ מגיע ואיתו מגיע גם הרצון לצאת לנופש או לחופשה, אבל במחיר האטרקטיבי ככל האפשר. זוהי הסיבה שדווקא בחג הזה, מוצעים לטסים כל כך הרבה דילים משתלמים ומבצעים מעולים.

  אז לאן אתם נוסעים השנה?

  אם תחפשו טיסות זולות בקיץ  שמתקרב אלינו בצעדי ענק, תמצאו עולם שלם של אפשרויות, תרתי משמע. טיסה לאירופה היא כמובן האפשרות הקלאסית ובתקופה זו אפשר למצוא מספר טיסות בשבוע ליעדים כמו לונדון, פריז, רומא וברלין לצד מקומות כמו אמסטרדם, אתונה, בודפשט, פראג ומקומות נוספים באירופה.
  אם זאת, גם טיסות לארצות הברית יוצעו במחירים אטרקטיביים מאד ולכן אם אתם חולמים על חופשה מרוחקת יותר, בניו יורק, לוס אנג'לס או מקומות אחרים בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, תוכלו למצוא מבצעים ודילים מיוחדים לקיץ. עוד יעד שהופך קל להשגה בתקופה הזו הוא המזרח הרחוק. הזמנת טיסות למזרח הרחוק דווקא בקיץ, אחרי שמסתיימת עונת הפסטיבלים בתאילנד ובהודו, יכולה להיות כדאית מאד מבחינת המחיר.

  הזמנת טיסות בקיץ – כמה טיפים חשובים

  למרות שאתם מחפשים טיסות זולות בקיץ, חשוב לזכור שדווקא בתקופה הזו הטיסות מתמלאות במהרה. לכן לא כדאי לחכות עד לרגע האחרון עם הזמנת הטיסה. בין אם מדובר בטיסה ליעד קרוב באירופה או טיסה לארצות הברית המרוחקת, חשוב מאד להתחיל לבדוק את האפשרויות שלכם כמה שיותר מוקדם. כך תוכלו להתעדכן מספיק זמן מראש במבצעים הצפויים בקיץ, לשוחח עם סוכן הנסיעות או לקבל תשובות דרך אתר האינטרנט.
  טיפ נוסף הוא לחפש טיסות זולות ליעדים שאתם חולמים להגיע אליהם. אל תסתפקו בנופש במקום שכבר ביקרתם בו, חישבו בגדול ונצלו את המחירים האטרקטיביים של הטיסות בתקופה הזו כדי לראות עולם. אם תמיד חלמתם לצאת לחופשה משפחתית בתאילנד או בניו יורק, הקיץ הוא זמן אידיאלי לעשות זאת. מזג האוויר נוחוהילדים גם ככה נמצאים בחופשה ארוכה מבית הספר. תכננו נכון את החופשה שלכם ותוכלו לחסוך כסף רב. לאלו מכם שתמיד הרגישו זיקה מיוחדת לענף התיירות תמיד יכולים לשלב בין ביזנס לפלז'ר ולבדוק מה מצב הדרושים בתיירות :)  
   
  להקליק ולטוס
  בעידן האינטרנט לא קשה למצוא טיסות זולות בקיץ או בכל חג אחר, כל מה שצריך הוא להתיישב מול המחשב ולהשקיע כמה שעות במחקר. אם אתם כבר יודעים לאן אתם רוצים לנסוע, התהליך הרבה יותר פשוט, מתיישבים, מקליקים, ממלאים את הפרטים ומקבלים כרטיס טיסה במחיר מעולה. כל מה שנשאר לעשות הוא לארוז את המזוודה.