• אטרקציות מובילות ביוון

 • מצאתם "חלון הזדמנויות" לחופשה מהיום למחר? מחפשים אחר טיול מאורגן להצטרף אליו ברגע האחרון? זה הזמן להתעדכן ברשימת הטיולים המאורגנים ברגע האחרון הממתינים גם לכם באתר הבית של חברת נתור מבית ישראייר תעופה ותיירות.

  טיולים מאורגנים ברגע האחרון הם ללא ספק הזדמנות אטרקטיבית לחופשה מרתקת עבור כל אחד ואחת מביניכם המוצא לעצמו את הזמן הפנוי לכך "היום למחר". טיולי הרגע האחרון המתקיימים במסגרת טיולים מאורגנים, מוצעים לכם לאורך כל ימות השנה על בסיס מקום פנוי, כאשר ברוב המקרים, ההצעות להצטרפות לטיול מאורגן כזה או אחר ברגע האחרון, עומדות לרשותכם בטווח של שבועיים-שלושה ממועד יציאת הטיול.

  טיולי הרגע האחרון - למי הם מיועדים?

  ברוב המקרים, הצטרפותכם לטיול מאורגן כזה או אחר הנמשך בממוצע בין 7 עד 11 ימים, מצריכה תכנון מקדים רב ככל הניתן, וזאת על מנת לפנות זמן פנוי לחופשה ממושכת ממקום העבודה, כאשר במקרים בהם מדובר בטיולים מאורגים לכל בני המשפחה, ההיערכות המוקדמת מורכבת יותר. יחד עם זאת, בלא מעט מקרים, כל אחד ואחת מאיתנו יכול למצוא או להמציא לעצמו "חלון הזדמנויות" במסגרתו הוא יוכל להצטרף לאחד מאותם טיולים מאורגנים ברגע האחרון, וזאת בהתאם להיצע הטיולים העומד לרשותו בנקודת הזמן בה הוא החליט באופן ספונטאני לצאת לאותו טיול מאורגן ברגע האחרון.

  לפיכך, טיולים מאורגנים ברגע האחרון, יכולים להתאים לכל אחד ואחת מביניכם המוצא לעצמו חלון הזדמנויות לחופשה, וזאת בהתראה קצרה למקום העבודה ולמסגרות החיים האחרות להן הוא מחויב ביום יום. במהלך חופשת הקיץ, ניתן להצטרף לכל טיול מאורגן ברגע האחרון המיועד גם למשפחות, וזאת לנוכח העובדה שהילדים מצויים כבר בחופשה וההורים רק מחפשים אחר "מסגרת" עבורם. כמו כן, טיולים מאורגנים ברגע האחרון מיועדים למשפחות במהלך חגי תשרי, חופשת חנוכה או פסח, וזאת במידה ויעד הטיול המוצע לכם אכן מותאם ומיועד למשפחות. כך או אחרת, חשוב לזכור שהיצע הטיולים המאורגנים המוצע לכם במסגרת טיולים ברגע האחרון, הינו מצומצם ביחס להיצע הטיולים המאורגנים אותם תוכלו להזמין מראש מספר חודשים לפני מועד הנסיעה.


  נתור מציגה: היצע מרשים ומגוון של טיולים מאורגנים ברגע האחרון

  אנחנו בחברת נתור מקבוצת ישראייר תעופה ותיירות, עוסקים ומתמחים בתכנון, ארגון ותפעול של טיולים מאורגנים ליחידים, זוגות, משפחות וקבוצות לאורך כל ימות השנה. בנוסף, אנו מאפשרים לכל אחד ואחת מביניכם להצטרף לאחד מהטיולים המאורגנים המוצעים על ידינו במסגרת מבצעי הרגע האחרון. הטיולים המאורגנים שלנו ברגע האחרון מאפשרים לכם ליהנות מחבילות תיור אטרקטיביות הכוללות בין היתר: היצע מגוון של יעדים לטיול, מחיר "פיקס" הכולל טיסות, העברות וכבודה, אירוח על בסיס ארוחת בוקר ו/או חצי פנסיון במלונות מפנקים לאורך כל הטיול, וכמובן, מסלולי טיול מאורגנים ביעד הנסיעה.

  באתר הבית שלנו, תחת קטגוריית טיולים מאורגנים ברגע האחרון, תוכלו למצוא את כל הטיולים המאורגנים אליהם תוכלו להצטרף ברגע האחרון. יעדי וחבילות התיור המופיעות באתר מתעדכנות באופן דינמי בהתאם למקום הפנוי בכל אחד מהטיולים המאורגנים המתקיימים על ידינו, כאשר המחיר המפורסם באתר הינו מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים בחדר. לרשותכם, טיולים מאורגנים ברגע האחרון לתקופה של 7 עד 11 ימים במהלכם תוכלו ליהנות מחופשה מרתקת המשלבת בתוכה תכנית טיול מובנית לכל אחד מימי הטיול. אנו מזמינים גם אתכם לבקר בעמוד טיולים במחירים משתלמים בכל פעם שאתם מחפשים אחר טיול מאורגן ברגע האחרון וליהנות גם מהיצע הטיולים המאורגנים המגוון ביותר וגם מהמחירים המשתלמים ביותר.

  כמו כן, באתר הבית שלנו עומדת לרשותכם מערכת חכמה המאפשרת לכם לאתר מסלולי טיול וחופשה בהתאם להזמנת מספר פרטים כלליים כגון: יעד הטיול המבוקש, מועד הטיסה, מספר הנוסעים וסוג הטיול הרצוי לכם. לאחר הזנת הנתונים באופן אוטומאטי, המערכת תאתר עבורכם את הטיולים במחירים המשתלמים ביותר היוצאים בזמן הקרוב...