• איפה רוכשים כרטיסים לליגה הגרמנית

 • אין כמו הכדורגל הגרמני. בגרמניה האוהדים שולטים במשחק, אבל לא במובן השלילי. נסיעות חינם למגרשים, ימים פתוחים לאוהדים, אימונים פתוחים לקהל הרכב והנחות לאוהדים שמגיעים למשחקים ברכבת - הבונדסליגה, הליגה הגרמנית, הופכת את חוויית הכדורגל לכזו שסובבת כולה סביב האוהד. אולי בגלל זה האוהדים הגרמנים הם מהנלהבים בעולם, אבל גם הכי פחות אלימים בעולם. 
   
  הליגה הוקמה בשנת 1963 וכמה מהקבוצות שמשחקות בה הן מהנבחרות הטובות ביותר בעולם - באיירן מינכן ובורוסיה דורטמונד, שתי קבוצות שהביאו לבונדסליגה לא מעט תהילה וגביעים והשחקנים שלהן הם כוכבים עולמיים. הכדורגל הגרמני הוא חסר מעצורים, מהיר ואגרסיבי, ומשחק גרמני הוא חוויה בלתי נשכחת, גם אם אתם לא אוהדים של הליגה. 
   
  יש כמה דברים שהופכים את המשחקים בגרמניה לחוויה מטורפת עבור הקהל - לא רק בגלל המשחק המצוין. ראשית, יציעי המשפחות. היציע הגדול ביותר בכל אצטדיון בגרמניה נקרא “יציע משפחה” ונועד לכל מי שאינו אוהד שרוף, כלומר שרוצה ליהנות מהמשחק בצורה רגועה, וכן, בישיבה. היציע מתאים למשפחות עם ילדים, יש בו הרבה אוהדות, והמחירים בו נמוכים יותר. ביציע המשפחות אתם יכולים להיות בטוחים שהחוויה תהיה רגועה, שרופה פחות ונעימה יותר עבור הילדים והמשפחה. 
   
  כרטיסים לליגה הגרמנית במחיר מוזל הם לא פנטזיה. ביציע המשפחות תוכלו להשיג כרטיסים לליגה הגרמנית במחיר מוזל יותר, כדי לאפשר גם לאנשים שלא “חיים בשביל כדורגל” ליהנות מחוויית משחק מדהימה.
   
  בגלל שהאוהדים הגרמנים כל כך רגועים, בגרמניה מותר לשתות אלכוהול במגרשים. במה גרמניה ידועה יותר מכל אם לא בגלל הבירה המשובחת שלה? במשחקים בליגה הגרמנית תוכלו לרכוש בירה איכותית ולשתות אותה במשחק עצמו. בירה קרה, דשא ירוק, השחקנים הטובים בעולם - מה עוד צריך בחיים?
   

  חבילות ספורט לליגה הגרמנית

   
  הדרך הטובה ביותר לרכוש כרטיסים לליגה הגרמנית היא באמצעות חבילות ספורט מסודרות. חבילות הספורט הבסיסיות כוללות בדרך כלל טיסה, מלון, וכרטיסים למשחק, כאשר החבילות הגדולות יותר יפנקו אתכם גם בהסעה למגרש ואטרקציות שקשורות בקבוצה שאתם הולכים לראות, ובליגה הגרמנית. 
   
  כרטיסים לבאיירן מינכן בזול למשל כדאי לקנות דרך חבילת ספורט. אין אוהד כדורגל שלא מכיר את באיירן - אחת הקבוצות הטובות בעולם, עם משחק מהיר, התקפי וחכם. מטבע הדברים כרטיסים למשחקים של באיירן הם היקרים ביותר בליגה הגרמנית. אם אתם רוצים כרטיסים לבאיירן מינכן בזול תצטרכו לפנות לחברה שמציעה את החברה המשתלמת ביותר, שמציעה דילים טובים. עם זאת, קחו בחשבון שמשחקים גדולים של באיירן, למשל באיירן מול היריבה הנצחית דורטמונד, כמעט תמיד יעלו כמה מאות דולרים. 
   
  אצטדיון הבית של באיירן הוא אצטדיון אליאנץ ארנה (Allianz Arena) שזכה לכינוי הסירה המתנפחת בגלל צורתו. מדובר באצטדיון עצום שיכול להכיל לא פחות מ-71,370. הוא ממוקם כמובן בעיר מינכן, מה שמספק תפאורה לא רעה לטיול ספורט. 

  באתר תמצאו מגוון חבילות משתלמות במיוחד עבור טיולים מאורגנים לגרמניה, למידע נוסף צרו קשר באתר