• טיולים מאורגנים עם ענת פוגל

 • טיולים עם ענת פוגל

 • ענת פוגל - נתור

 • טיולי עומק נוספים:

  מסע ג'יפים לארמניה 

  ארמניה טומנת בחובה קסם ותרבות הייחודים לאזור הקווקז. אין צורך להרחיק לקצה השני של העולם כדי לגלות יעד מפתיע, עשיר בנופים פראיים, היסטוריה מפוארת ותושבים לבביים. טיול מאורגן לארמניה ייתן לכם את המענה המושלם לטיול מלא חוויות ביעד חדש, שונה ומפתיע.ענת ביקרה במרוקו עשרות פעמים עם מאות מטיילים באוטובוסים, חצתה את מדבר סהרה והרי האטלס בג'יפים, שמעה סיפורים אוטנטייםלמדה את אורחות חייהם של תושבי העיר והמדבר. חקרה את יהדות מרוקו לעומקהנפגשה עם היסטוריונים, ליוותה את "המסע המופלא עם אהרוני וגידי" במרוקו. בטיול המרתק איתה, תהנו מטיול מקיף ומיוחד. בטיול תוכלו לבקר בכפרים אותנטיים המתעסקים בגידולי חקלאות ולפגוש מקרוב את הכנסת האורחים הארמנית. כמעט כל תושבי ארמניה הם ארמנים אתניים (נוצרים אורתודוקסים) ומיעוט קטן הם יזידים ורוסים.

  • מרוקו 

  מרוקו, חושנית, מסתורית ולא דומה לשום מדינה אחרת בה טיילתם. כל יום הוא חלק נוסף בפאזל הנקרא מרוקו. נבקר בערים המיוחדות קזבלנקה ,פס מקנס מרקש, ונשמע את הסיפור המרתק של כל אחת מהן. נבקר במרקש  שהיא תמצית כל מרוקו  או כפי שכינה אות צ'רצ'יל "אהובתי". נחצה את הרי הריף אל העיר הכחולה, שפשאואן, במרוקו הספרדית. נתארח בהרי האטלס בבתי הברברים ונזכה לזריחה בהרי האטלס. נגיע בג'יפים כמעט עד לגבול אלג'יר לבקר את שבטי הגנאווה וללמוד את חיי המדבר. ובנוסף, נגיע לקניון הטודרה והדאדס. 

  ענת ביקרה במרוקו עשרות פעמים עם מאות מטיילים באוטובוסים, חצתה את מדבר סהרה והרי האטלס בג'יפים, שמעה סיפורים אוטנטייםלמדה את אורחות חייהם של תושבי העיר והמדבר. חקרה את יהדות מרוקו לעומקהנפגשה עם היסטוריונים, ליוותה את "המסע המופלא עם אהרוני וגידי" במרוקו. בטיול המרתק איתה, תהנו מטיול מקיף ומיוחד. 

  • אתיופיה

  המסע שלי לאתיופיה נרקם כמו תמונת פסיפס במשך כמה שנים. עתה הגיעה העת להגשים. היעד שהר געש פועם בקרבו, מדבריות מלח שצובעות את העולם בצבעים דמיוניים, האנשים שמוכרים לנו מארצנו אך נושאים בליבם ובאישיותם קסם ומסתורין שעדיין לא מפוצח עד הסוף. ספר התורה הנעלם ..החלטתי לצאת גם אני למסע גילויים מרתק. מזמינה תריסר אנשים לצאת איתי ובעקבותיי למסע. אתיופיה רבת הגוונים, אשר במשך למעלה מאלפיים שנים שמרה על עצמאות תרבותית. מסע זה ייקח אתכם אל ארץ של נופי בראשית, שמורות טבע מרהיבות, היסטוריה עשירה ותרבות מרתקת. טיול לאתיופיה הוא מסע אל קו השבר וקו התפר, המפריד ומגשר בין העולם התרבותי השמי לאפריקה השחורה. לאורך הארץ עובר השבר הסורי-אפריקאי, כשלאורכו נפרשת שורה של אגמים בשלל צבעים ושמורות טבע עשירות ופורות. מזמינה אתכם להתאהב.......
   

 • קצת על ענת פוגל

  ענת פוגל, בעלת תואר שני במנהל ומדיניות ציבורית ותואר בחינוך. מדריכת טיולים גאוגרפיים וטיולי עומק בעולם והתמחתה בהדרכת טיולי שטח אתגרים, מביאה לכל טיול קונספט ייחודי הודות ל בניית מסלולים בהתאמה אישית לקבוצות. פוגל, שרואה בעבודתה זכות גדולה, אוהבת את מה שהיא עושה, ובכך קסמה - קסם שניכר באופן בו היא מדברת על יעדים בהם ביקרה, כולל מדינות הבלקן, יוון, גיאורגיה, מרוקו, דרום אפריקה, סרי לנקה, תאילנד, ספרד והפירנאים, טזמניה ואוסטרליה, ארמניה, איטליה, שווייץ ועוד. תשוקתה האמיתית מתבטאת באופן בו היא בוחרת לטייל ולתור, לגלות ולחשוף את העולם דרך העיניים שלה.  במסלולי הטיול הייעודיים לכל קבוצה וקבוצה זוכים המטיילים להגיע ליעדים עוצרי נשימה, תוך שילוב של אתגרי שטח, טיולי ג’יפים עם הדרכה והכוונה, טרקים, רכיבה, סנפלינג ביעדים עוצרי נשימה, ראפטינג במוקדי מים מרכזיים וגם טיולי אוטובוס מפנקים וטיולי שיט.
  ענת פוגל, שהחלה את דרכה כמדריכה לפני כ-16 שנים, מגלה בכל יעד את הקסם והאתרים שרבים מפספסים הן בשל חוסר ידע והן בשל חוסר זמן. בטיול עם ענת פוגל, תגלו שאפשר להספיק הכול!