הזמנות טיסות, טיולים וחופשות בנתור
פרס


 • חיפוש טיולים מאורגנים לקובה

  חפש נקה
        • טיול מאורגן לקובה לזוגות

         קובה

         החל מ: $3299

         12/04/17 - 19/04/17

         קובה-פנינת הקריביים -CUB

         7 לילות  פנסיון מלא

        • טיולים מאורגנם לקובה בזול

         קובה

         החל מ: $3099

         16/01/17 - 23/01/17

         קובה-פנינת הקריביים -CUB

         7 לילות  פנסיון מלא

        • טיול מאורגן לקובה במבצע

         קובה

         החל מ: $3099

         16/01/17 - 23/01/17

         קובה-פנינת הקריביים -CUB

         7 לילות  פנסיון מלא

        • טיולים מאורגנים לקובה במבצע

         קובה

         החל מ: $3099

         13/02/17 - 20/02/17

         קובה-פנינת הקריביים -CUB

         7 לילות  פנסיון מלא

        • הזמינו טיול מאורגן לקובה

         קובה

         החל מ: $3099

         06/03/17 - 13/03/17

         קובה-פנינת הקריביים -CUB

         7 לילות  פנסיון מלא

        • הזמינו טיולים מאורגנים לקובה

         קובה

         החל מ: $3099

         10/04/17 - 17/04/17

         קובה-פנינת הקריביים -CUB

         7 לילות  פנסיון מלא

       • טיולים מאורגנים לקובה


        קובה הינהה מדינה הממוקמת על אי בקאריביים, בין הים הקאריבי, מקסיקו והאוקיינוס האטלנטי. נוכח מיקומה האטרקטיבי, קובה הינה יעד תיירותי עליו אנשים רבים- צעירים ומבוגרים, מסרבים לפסוח בעת ביקור ביבשת אמריקה.טיולים מאורגנים לקובה יוצאים לעיתים תכופות עקב הפופולאריות הרבה לה הם זוכים. התרבות המיוחדת של הקובנים שמושפעת מן האינדיאנים מחד ומהאימפריה הספרדית מאידך, כמו גם הרחובות השמורים היטב שהקומולפני כמאה שנים, והמכוניות הישנות שעדיין ניתן למצוא ברחובותיה של קובה דרך קבע, מוסיפים לעיר ניחוח ישן נושן שמקסים אנשים רבים וגורם להם לרצות ולשוב בהקדם לאי היפהפה.

        אטרקציות בקובה


        במסגרת טיולים מאורגנים לקובה, ביקור בהוואנה בירתה הוא בהחלט לא דבר שניתן לפסוח עליו. הוואנה הינה עיר גדולה ומרכזית בקובה אשר חיי הלילה הקיימים בה הם מן השוקקים בעולם. מכיוון שהתרבות הקובנית החמה נמצאת בכל מועדון ובכל פאב ברחבי העיר, היא למעשה מעניקה לתיירי העיר את האפשרות להנות מן המוסיקה הקובנית הייחודית שמשלבת בין מנגינות אינדיאיניות ומוסיקה ספרדית. גם האדריכלות הרבה והמיוחדת הקיימת בקובה הודות היא נושא עליו מושם דגש בעת טיולים מאורגנים לקובה, וזאת משום שקובה נבחרה לעיר העשירה ביותר במבנים מן התקופה הקולוניאלית.

        התרבות המקומית


        אכן, התרבות הקובנית היא חלק בלתי נפרד מהמדינה ואולי אחת האטרקציות הבולטות שבה. בהיותה מושפעת מתרבויות רבות אחרות, ובעיקר מהתרבות האינדיאנית והתרבות הספרדית, נחשבת התרבות המקומית לתרבות צבעונית במיוחד. המוסיקה שבה, כמו הממבו וגם הסלסה, הפכה לפופולארית בעולם וקשה להתעלם ממנה כששומעים אותה כמעט בכל פינה במדינה ובעיקר בערים הגדולות שבה. גם עבודות האמנות, של אמנים קובניים מקומיים, הן אטרקציה לא קטנה והזדמנות ללמוד על ההיסטוריה של המדינה ועל השפעותיהן של מדינות אירופאיות ואמריקאיות שונות עליה. בערים השונות אפשר לעצור לביקור בגלריות, המציגות עבודות אלו, וגם במוזיאונים ברחבי העולם, אליהן הגיעו כמה מהעבודות הבולטות.

        מתי כדאי לנסוע לקובה


        מי שלוקח טיול מאורגן לקובה, יוכל ליהנות כאמור ממדינה מקסימה ומיוחדת, אולם חשוב גם להתייחס אל מועד הנסיעה כדי לבלות בה בנעימים ובנוחות מרבית. טיולים מאורגנים לקובה, המוצעים על ידי חברת נתור, מנצלים את מזג האוויר של המדינה כדי לבלות באזוריה השונים וליהנות מכל מה שיש לה להציע (ויש לה, כאמור, לא מעט). מכיוון שמדובר במדינה שבה מזג האוויר נחשב למזג אוויר טרופי, ישנה חשיבות רבה למועד הנסיעה. התקופה הטובה ביותר לביקור בקובה, במסגרת עצמאית או במסגרת של טיול מאורגן, היא בין החודשים נובמבר לאפריל, אז כמות המשקעים נמוכה יחסית ואפשר לצאת אל המסלולים השונים שהיא מציעה. בכל מקרה, מומלץ לקחת מטרייה וגם מעיל, שכן גשם עשוי להפתיע בכל רגע ובכל מקום.
        טיולים מאורגנים לקובה
        דורג על ידי שרון רוטמן
        5
            ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

            אנא המתן...