הזמנות טיסות, טיולים וחופשות בנתור
פרס


 • חיפוש טיולים מאורגנים לרומניה

  חפש נקה
       • טיול מאורגן לרומניה

        השילוב בין טבע בראשיתי לתרבות מקומית מיוחדת מאד, הופכים את רומניה ליעד נהדר לחופשה. מי שלוקח טיול מאורגן לרומניה יגלה מדינה, שלמרות שבאזורים שונים בה נדמה שהזמן בהם עצר מלכת, יש בה גם ערים גדולות ומודרניות וחדשנות רבה. אולם גולת הכותרת, במסגרת טיול לרומניה, הם דווקא הנופים המקסימים שברומניה והקצב האחר שלה.

        מזג האוויר ברומניה

        מזג האוויר ברומניה הוא מזג אויר אירופאי טיפוסי. בהיותה ממוקמת בחלקה המזרחי צפוני של היבשת נהנית רומניה מקיץ נעים ונוח מאד, אך מחורף שעשוי להיות קר במיוחד, ובעיקר בחלקה הצפוני שם מושלג מאד. בחודשים יוני ואוגוסט הטמפרטורה הממוצעת עשויה להגיע לשלושים מעלות באזורי החוף, כשבאזור ההרים עשוי להיות גשום לעיתים. בין החודשים דצמבר עד אפריל מושלג ברומניה והטמפרטורות נמוכות מאד כמעט בכל יום. מי שלוקח טיול מאורגן לרומניה כדאי לו לעשות זאת בחודשי הקיץ.

        אטרקציות מעניינות שאסור לפספס

        במסגרת טיולים מאורגנים לרומניה כמו אלה של נתור אפשר לבקר בלא מעט אתרים מעניינים, שחלקם גם מספרים את סיפורה ההיסטורי של המדינה. העיירה סינאיה, למשל, היא אתר פופולארי מאד בהיותה יעד נהדר ממנו אפשר לצאת אל מסלולי הליכה שונים וכן גם בזכות המבנים הארכיטקטוניים המעניינים שבה. הכפר בראן הוא יעד נוסף, שהתפרסם בזכות טירת דרקולה הידועה שבו, שאמנם איננה קשורה לדרקולה האמיתי, אך הפכה לסימן ההיכר שלו. גם העיר בוקרשט היא יעד שהוא בגדר חובה שבו עוצרים טיולים רבים. בעיר אפשר למצוא מסעדות עם אוכל מקומי טוב, מוזיאונים, כנסיות וגם את מוזיאון הכפר, הממחיש את שיטות הבניה הישנות. מי שמגיע לבוקרשט כדאי לו לבקר גם בארמון הפרלמנט, שקשה לפספסו ובעיקר בשל גודלו העצום והאופן שבו הוא מעוצב.
        טיול מאורגן לגיאורגיה
        דורג על ידי מורן דרקסלר
        5
             ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

             אנא המתן...