הזמנות טיסות, טיולים וחופשות בנתור
פרס
 • טיסות לברצלונה


  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • הרשמו לקבלת מבצעים והטבות
  הירשם


       • טיסות לברצלונה

        בשנים האחרונות קרנה של ברצלונה עולה בכל הקשור לתייר הישראלי, ונדמה שגם בכלל. מכל העולם פוקדים את העיר היפהפייה הזו אנשים רבים שמגיעים לחזות בנופים המשגעים, לטייל בין המבנים ההיסטוריים ולבקר בשווקים יוצאי הדופן.
        טיסות לברצלונהאל לה סגרדה פמיליה, מוזיאון פיקאסו והשוק המרכזי
        אחת הסיבות העיקריות למספר הרב של התיירים בעיר זוהי כנסיית לה סגרדה פמיליה. הכנסייה המרהיבה הזו עוצבה ותוכננה על ידי האמן הנודע גאודי, כאשר הכנסייה הזו נבנית כבר במשך שנים רבות, ועדיין בנייתה לא הושלמה, ולא תושלם עד אשר מספר צריחיה יעמוד על 12, כמספר שליחיו של ישו. מקום נוסף שמרכז אליו תשומת לב רבה בעיר הוא המוזיאון על שם פבלו פיקאסו. הצייר המחונן אמנם נולד וגדל בעיר מלאגה, אך חי שנים רבות בעיר הקטלונית, מה שהוביל לפתיחתו של אחד מהמוזיאונים המרתקים באירופה, הממוקם בתוך מבנה שעוצב בסגנון גותי. טיסות לברצלונה יציגו בפניכם גם הזדמנות לסיור בשוק המרכזי של העיר, שם תוכלו לסייר אל בין הדוכנים השונים ולהתוודע לכל הדברים אותם מציעים הרוכלים המקומיים. ירקות, פירות,מאפים ומאכלי ים הם רק חלק מהדברים אותם תוכלו למצוא במקום המרתק הזה.
        טיסות לברצלונה- אצטדיון הכדורגל ומרכזי הקניות
        אחד הדברים המיוחדים ביותר בברצלונה הוא קבוצת הכדורגל שלה. הקבוצה המקומית נחשבת לאחת מהקבוצות הטובות והאהובות ביותר בעולם, והאהודה ביותר על הישראלים, כך שרבים מן התיירים שנוחתים בעיר מגיעים אל אצטדיון הקאמפ נואו העצום, תופסים את מקומם בין עשרות אלפי האנשים וצופים באחד המשחקים של ברצלונה. גם מי שהגיע שלא בזמן משחק של הקבוצה המקומית עדיין יכול לבקר באצטדיון, וליהנות מהמבנה עצמו, מהדשא המיוחד ומסיור במוזיאון הפרטי של הקבוצה. אך אם יש שיטענו כי ביקור באצטדיון כדורגל במהלך הטיול זה עניין גברי בלבד, טיסות לברצלונה לא יקפחו גם את הצד הנשי. ישנם מספר מרכזי קניות מפוארים בעיר, עם המוני חנויות מותגים, כאשר ישנו מותג אחד ששולט ביד רמה מעל כולם. הכוונה היא כמובן לזארה, אשר ישנו מספר לא מבוטל של חנויות ברחבי העיר עליהם מתנוסס שם המותג, כאשר גם קניות מיוחד לאוהבי המותג מחכה כאן.
             ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

             אנא המתן...