הזמנות טיסות, טיולים וחופשות בנתור
פרס

 • טיסות ללובליאנה

 • חיפוש טיסות ללובליאנה


  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  חפש נקה
 • הרשמו לקבלת מבצעים והטבות
  הירשם


       • טיסות ללובליאנה

        אחד היעדים המפתיעים ביותר אליו הגיעו תיירים רבים בשנים האחרונות הוא לובליאנה, בירת סלובניה. העיר היפהפייה הזו כבשה את התייר הבינלאומי, וכמוהו גם את התייר הישראלי, שמגיעים אל העיר על מנת ליהנות מהנופים המרהיבים שלה ולקחת חלק באטרקציות המיוחדות אותן היא מציעה.
        טיסות ללובליאנהאל האתרים המרכזיים
        המקום המרכזי ביותר של לובליאנה, הוא המקום אותו ניתן לראות כמעט מכל פינה בעיר, טירת לובליאנה. הטירה יוצאת הדופן בגודלה נבנתה אי שם במאה ה-15 ונהנתה ממספר שימושים שונים בה בעבר, ביניהם בסיס צבאי בו התמקמו הכוחות הצבאיים של סלובניה על מנת להגן על העיר ואפילו בית כלא. כיום, לאחר מספר שיפוצים שנערכו בטירה, ניתן לתייג אותה כאחד משלושת האתרים המרכזיים ביותר והמתויירים ביותר בלובליאנה, ולא רק מבחינת התייר שבא מבחוץ. גם תיירות פנים ענפה ניתן לראות בטירה העצומה, בעיקר מבחינת אלה שמגיעים אליה על מנת לקיים בה חתונות, דבר פופולרי מאין כמוהו. טיסות ללובליאנה יאפשרו לכם לפגוש גם בכנסייה הפרנציסקנית, עוד אחד מהמקומות היותר יפים של העיר. בשנת 1646 הוקמה הכנסייה והינה עומדת על תילה עד היום, כאשר הדברים הבולטים שלה הם הצבע הורוד על קירותיה החיצוניים ודלת עץ כבדה שנמצאת בחזיתה. אם תיכנסו פנימה, תגלו שהיה כדאי לכם לעשות זאת, מאחר שתוכלו לחזות בעיטורים מרשימים על קירות הכנסייה, בפסלים שונים ובמזבח המפואר, הדבר המיוחד ביותר במבנה.
        טיסות ללובליאנהאל האטרקציות המהנות
        מלבד מבנים מפוארים, בירת סלובניה תציע לכם גם סיור בין כמה אתרים מרתקים. אחד מהם הוא גן החיות המקומי, לשם תוכלו לבוא גם לחוד אך גם ביחד עם ילדיכם, ובו תוכלו לבלות בין המדשאות הירוקות והפרחים הצבעוניים, וכמובן לצפות במבחר רחב של בעלי חיים מזנים שונים. לא רק גן החיות של לובליאנה הוא מקום שתוכלו להגיע אליו עם ילדים בעיר, אלא גם פארק המים אטלנטיס, הקרוי על שמה של העיר האבודה ששקעה לה במצולות. טיסות ללובליאנה יאפשרו לכם לבלות עם ילדכם בבריכות מקורות ובריכות חיצוניות, כאלה עם מים מחוממים וכאלה בלי, ואפילו לגלוש יחדיו במגלשות מים ולטייל בין המערות שבפארק.
             ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

             אנא המתן...