הזמנות טיסות, טיולים וחופשות בנתור
פרס
 • טיסות למוסקבה

 • חיפוש טיסות למוסקבה


  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • הרשמו לקבלת מבצעים והטבות
  הירשם


       •  

        טיסות למוסקבה

        לצד פריז, רומא וברלין, ישנה עיר נוספת שמככבת בצמרת התיירות היוצאת מישראל. לעיר הזו קוראים מוסקבה, בירת רוסיה, והיא נחשבת לאחת הערים המבוקשות ביותר בקרב התייר הישראלי.
        טיסות למוסקבהאל מרכז העיר- איזור הכיכר האדומה
        ניתן לומר שהנתון הזה אינו מפתיע היה וכמות העולים בארץ הינה כמות גדולה, כאשר סביר להניח שחלקים מהם משתדלים לטוס למוסקבה ולבקר במדינה אותה עזבו. עם זאת, גם אם זו אחת הסיבות, זו ודאי שאינה הסיבה העיקרית. הסיבה המרכזית לכך היא ודאי עקב העובדה שהעיר מוסקבה הינה אחת הערים היפות והיוקרתיות ביותר באירופה, ומציעה מגוון רחב של אתרים מרתקים. טיסות למוסקבה יקחו אתכם קודם כל אל מרכז העיר, שם נמצאת הכיכר האדומה, כשבאיזור זה נמצאים מקומות רבים בהם שווה לבקר. הכיכר האדומה נוסדה במאה ה-15 ועשתה לעצמה שם ברחבי העולם בעיקר הודות למצעדים הצבאיים הרבים שנערכו שם. בסמוך לכיכר האדומה, כאמור, נמצאים כמה מהמקומות הבולטים ביותר במוסקבה, אחד מהם הוא הקרמלין. הקרמלין שימש בזמנים אחרים כמקום מושבם של מלכי ברית המועצות לדורותיהם, וכיום הוא מארח את נשיא המדינה. בקרמלין תוכלו להיתקל גם בארמון הפטריארך היפה לכשעצמו, המשמש גם את המוזיאון לאמנות ותרבות של רוסיה. עוד אחד מהמקומות היפים של מוסקבה יהיה המקום הצבעוני ביותר של העיר, כנסיית ואסילי הקדוש. הצריחים הצבעוניים אותם ניתן לראות בכל תמונה של בירת רוסיה הינם חלק מהכנסייה, שהוקמה בשנת 1552 בעקבות ניצחונו של איבן האיום על הצבא המונגולי.
        טיסות למוסקבה וחווית התרבות המקומית
        פרט לאתרים שתפסו חלק נכבד בהיסטוריה העולמית בכלל ושל רוסיה בפרט, במוסקבה תוכלו לבקר גם בכמה מקומות שנחשבים לנכס צאן ברזל בתרבות העולמית, המרכזי שבהם הוא תיאטרון הבולשוי. כמעט ולא ניתן להזכיר את מוסקבה מבלי לציין את התיאטרון שהכרטיסים אליו נמכרים בקצב מסחרר ושנבנה מחדש, וכיום הוא אחד המקומות המרהיבים ביותר בעיר. טיסות למוסקבה יובילו אתכם גם למוזיאון הגדול ביותר של רוסיה כולה, מוזיאון פושקין לאמנויות יפות, בו שוכנות קרוב ל-670 אלף יצירות אמנות שונות מתקופות שונות בהיסטוריה, וכמה עתיקות מיוחדות שהובאו במיוחד ממצרים.
             ברגע זה אנו מחפשים את התוצאות הטובות ביותר עבור:

             אנא המתן...